Огляд хостів Red Server 2020 – чи варто це?

redserverhost mainЧервоний хост сервера – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча Red Server Host – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Як повідомляє його сторінка у Facebook, Red Server Host розпочав свою подорож у 2014 році. Хоча її англомовний веб-сайт говорить багато про пакети хостингу, він містить дуже мало деталей про історію та інфраструктуру компанії, окрім фактів, у яких вона знаходиться в Аллахабад (Індія) і має сервери, розташовані в Канзас-Сіті, штат Міссурі.

Оскільки декілька спільних веб-хостингів Linux, VPS та реселлерів планують назвати, Red Server стверджує, що Індія є першим постачальником веб-хостингу Linux. Він також пропонує більш хостинг спеціалістів (наприклад, спільний хостинг Java та SSD / FFmpeg), а також плани Windows.

Особливості та простота використання

Знімок екрана 2019-07-25 о 07.12.07

Пропозиція хоста Red Server чотири види спільного хостингу: Linux, Windows, Java та SSD / FFmpeg. Деякі з помітних особливостей Linux спільний хостинг плани такі:

 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • ОС CloudLinux
 • 1 на необмежену кількість веб-сайтів
 • 1 Гб для необмеженого веб-простору
 • 10 Гб до необмеженої пропускної здатності
 • cPanel панель управління
 • 20 до необмежених баз даних MySQL
 • Резервне копіювання та відновлення одним клацанням миші
 • Безкоштовний SSL на основний домен
 • Підтримка PHP 5.x та 7.x, cURL, GD, Mycrypt та CGI

Спільні плани хостингу постачаються разом із Надійний інсталятор одним клацанням що спрощує процес установки популярних додатків, таких як WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop і OpenCart. Якщо ви хочете створити свій веб-сайт, не покладаючись на CMS, ви все одно можете це зробити без будь-якої технічної експертизи. The Веб-сайт допоможе вам створити професійний веб-сайт без необхідності кодувати його з нуля.

Червоний хост сервера дозволяє вибирати між надшвидкими та надійними Зберігання SSD або економний Зберігання жорсткого диска. Щодо SSD, то SSD / FFmpeg спільний план хостингу дозволяє створювати, конвертувати, керувати та передавати мультимедійний вміст, зберігаючи при цьому пропускну здатність та вимоги до зберігання.

Ціноутворення та підтримка

Червоний хост сервера

Незважаючи на претензії цієї компанії щодо пропонування надзвичайно дешевих тарифів, Плани спільного хостингу для Linux трохи дорогі, і навіть стартовий план майже вдвічі перевищує середній показник по галузі.

Ви можете оплачувати плани в доларах США або INR через PayPal, кредитну карту або Paytm (тільки для індійських клієнтів) на рахункових циклах від місяця до триріччя. Якщо ви зареєструєтесь довше року, як новий клієнт, ви отримаєте 30-денна гарантія повернення грошей це повинно вас вийти, якщо щось піде не так протягом перших кількох тижнів. Більш короткі вікна повернення коштів пропонуються для коротших щомісячних та квартальних реєстрацій, але їх недостатньо для повної оцінки послуг.

Ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів цієї компанії за допомогою телефону, квитка підтримки, електронної пошти, чату в реальному часі або онлайн-форми (для передпродажного продажу). На жаль,, мій підхід впав на глухі вуха, і я не отримав жодної відповіді. Якщо ви шукаєте ресурси самопідтримки, ви можете бути так само розчаровані. Хоча в блозі є кілька корисних статей та навчальних посібників, те саме не можна сказати про базу знань, яка містить лише п’ять записів.

Скільки коштує хост Red Server Host Red Server хост пропонує плани від $ 1 до 28 $. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план хост-сервера Red Server я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Червоний хост-сервер може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з Red Server Host тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Red Server Host? Хост Red Server не входить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Host Red Server є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином хост Red Server підходить до змагань?

Якщо ви не хочете платити трохи більше за хостинг для Linux або Windows на сховищі SSD або HDD, ви можете подивитися на хост Red Server.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Кілька планів хостингу з HDD або SSD-накопичувачем
 • Кілька зручних функцій
 • Гарантії повернення грошей для нових клієнтів
 • Кілька способів оплати

Мінуси

 • Лише 99,9% гарантії безперервного часу
 • Безвідповідальна передпродажна підтримка
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me