Огляд хостингу WPX 2020 – чому це ваша найкраща ставка

wpxhosting mainЯкщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і WPX хостинг, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


WPX хостинг був заснований у 2013 році Террі Кайлом, який має дуже великий досвід веб-хостингу. Постачальник присутності в США та Великобританії, а веб-сайт доступний англійською мовою.

Особливості та простота використання

wpxhosting 1

В основному WPX хостинг включає:

 • Необмежена міграція веб-сайтів
 • Безлімітні безкоштовні сертифікати SSL
 • Ручне резервне копіювання та 28-денне автоматичне резервне копіювання
 • 99,95% гарантії безперервного часу
 • Високошвидкісний користувальницький CDN
 • 30-денна гарантія повернення грошей

У пакетах веб-хостингу три плани. Плани починаються з 10 Гб місця для зберігання, пропускною здатністю 100 ГБ і можуть розміщувати до п’яти веб-сайтів. Це хороші технічні характеристики початкового рівня, особливо хостинг для багатьох веб-сайтів, а також дисковий простір та пропускна здатність диска, який може вмістити високий рівень трафіку.

Ці характеристики можна додатково модернізувати до 40 Гб місця для зберігання, нескінченної пропускної здатності та розміщення до 35 веб-сайтів. Цей план чудовий, але був би ще кращим, якби він мав необмежену кількість місця для зберігання.

Усі плани мають захист від DDoS, як вручну, так і в автоматичному режимі резервного копіювання, сканування та видалення зловмисного програмного забезпечення для забезпечення ваших даних та захисту в Інтернеті. Як початківці, так і досвідчені веб-майстри зобов’язані насолоджуватися спеціально створеною користувальницькою панеллю адміністрування, яка швидко, легко та підручник. Крім того, інсталятор WordPress одним натисканням додатково гарантує вам простий час встановлення WordPress на своєму блозі чи веб-сайті.

Ціноутворення та підтримка

wpxhosting 2

Пакети веб-хостингу WPX Hosting астрономічно вищі за середні стандарти хостингу. Навіть якщо ви враховуєте великий простір для зберігання та можливість розміщення веб-сайтів, вони все ще дорогі. Було б набагато краще, якби в пакет також були включені необмежений простір на диску та вільне доменне ім’я. Таким чином ціноутворення мало б більше сенсу.

Однак на хості, пакет хостингу включає безкоштовні необмежені сертифікати SSL, а також має 30-денну гарантію повернення грошей. Таким чином ви можете взяти хостинг на тест-драйв, перш ніж взяти на себе серйозні зобов’язання. Крім того, також чудово, що надаються безкоштовні необмежені послуги з міграції веб-сайтів, які можна зробити протягом 24 годин. Навіть якщо ви не новачок у світі технологій, це дає вам достатньо часу, щоб зосередитись більше на своєму онлайн-проекті, а не на технічних аспектах передачі веб-сайту..

У планах веб-хостингу WPX Hosting ви можете вибирати між щомісячними та щорічними тарифними платежами, а річний цикл пропонує знижені ціни. Їх можна оплатити лише через PayPal та кредитними картками.

Для самопідтримки подумайте про використання дуже детальної та широкої бази знань.
Крім того, цей постачальник пропонує підтримку швидкої відповіді 24/7. Я пішов наперед і перевірив, чи це твердження було правдивим, використовуючи чат наживо, щоб задати мої запитання, і справді вони були супер чуйними. У моєму випадку, щоб агент приєднався до чату, знадобилося лише секунду. Крім чатів у прямому ефірі, обслуговування клієнтів здійснюється також через квитки.

Скільки коштує WPX хостинг? WPX хостинг пропонує плани від 25 до 99 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план хостингу WPX я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. WPX хостинг може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від WPX хостингу тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів WPX Hosting? WPX хостинг не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що WPX Hosting буде невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином WPX хостинг відповідає конкуренції?

WPX хостинг зосереджується в основному на веб-хостингу WordPress і має швидку відповідь 24/7/365 за допомогою прямого чату та каналів підтримки квитків.

WPX хостинг може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Особливості встановлення WordPress одним натисканням кнопки
 • Швидкий чуйний чат та підтримка квитків
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Вражаюча гарантія тривалості 99,95%

Мінуси

 • Щомісячні та щорічні умови виставлення рахунків
 • Немає телефонної підтримки чи електронної пошти
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me