Огляд хостингу LFC 2020 – Що потрібно знати

Loose Foot Computing Limited (LFC Hosting) була заснована в США ще в 1996 році, в дитячі дні Інтернету, коли їх засновникам було всього 12 років. У той час обидва засновники були зацікавлені в тому, як працюють комп’ютери та Інтернет, і обидва мали неймовірну здатність зрозуміти технології всередині та зовні. Їх наполегливість та наполеглива праця окупилися, і сьогодні вони обслуговують десятки тисяч клієнтів у всьому світі з двох своїх центрів обробки даних у США та Канаді. Вони мають чудовий діапазон спільного хостингу, VPS-хостингу та послуг розміщення.


Хостинг LFC

Особливості та простота використання

LFC хостинг обов’язково охоплює їхні бази всіма необхідними умовами веб-хостингу:

 • Безкоштовна річна реєстрація домену з річними планами
 • Безкоштовні сертифікати SSL для кожного домену з більшістю планів
 • Безлімітні електронні листи
 • Необмежена кількість баз даних
 • Сканування вірусів
 • Щоденні резервні копії з точками відновлення зберігаються протягом 30 днів
 • Дискові масиви RAID 10 для VPS
 • 99,9% гарантії тривалості роботи

По всьому спектру їхньої продукції є також ряд чудових функцій із доданою вартістю, завдяки яким вони виділяються:

 • VPS під ключ: Це інтегрує ваше хостинг-рішення VPS для Linux із великою бібліотекою найкращих безкоштовних серверних програм на базі Debian. Налаштування сервера обробляється автоматично; якщо ви можете працювати з типовою панеллю управління, ви можете легко керувати цим рішенням VPS. По суті, це напіввідділений віртуальний сервер, який підходить для менш ощадливих людей.
 • SolusVM: У комплекті з усіма їх послугами VPS, SolusVM – це відмінна панель управління, специфічна для VPS, яка робить управління вашим пристроєм та безпекою просто та ефективно.
 • Конструктор веб-сайтів: Завдяки всім своїм спільним хостинговим послугам LFC хостинг робить доступним розробник веб-сайтів Weebly, один із найсмішніших та зручних для початківців розробників веб-сайтів..
 • Власний монітор цілісності файлів: LFC хостинг створив власний монітор цілісності файлів, який автоматично повідомляє своїх користувачів щоразу, коли файли модифікуються хакерами. Тоді, використовуючи щоденну систему резервного копіювання, користувачі можуть легко повернути файли до їх попередньо модифікованих версій, як ніби хакі ніколи не траплялися.
 • Політика без перепродажу: Це ключова особливість, на яку слід звернути увагу з провайдерами спільного хостингу. Багато господарів перепродають свої сервери, сподіваючись, що жоден користувач ніколи не потрапить на обмеження ресурсів, по суті, грає на веб-сайтах своїх користувачів і ризикує серйозними падіннями продуктивності. Однак політика LFC хостингу “без перепродажів” гарантує, що користувачі гарантують ресурси, за які вони заплатили.

З їх спектру функцій зрозуміло, що, схоже, LFC хостинг має щось особливе, щоб запропонувати всім своїм клієнтам. Процес покупки простий і замість безлічі розпродажів вони дозволяють легко і чітко вибирати додатки, а також налаштовувати налаштовані аспекти вашого хостингу.

Ціноутворення та підтримка

LFC хостинг пропонує широкий спектр хостингових послуг, включаючи ряд керованих та некерованих рішень VPS, чудових для початківців або більш просунутих веб-майстрів. Усі їх продукти постачаються щомісячно, щоквартально, півроку або щорічно. Хоча їх спільний хостинг оснащений 30-денною пробною програмою без ризику, решта не мають права на відшкодування коштів, за винятком екстремальних обставин.

Зауважте, що LFC хостинг – це дещо дешевший варіант, хоча їхні тарифи пристойні, враховуючи, що ви отримуєте. Однак я виявив, що їх варіанти хостингу VPS набагато кращі за співвідношення ціни та якості, ніж їхні варіанти спільного хостингу – можливо, відображаючи власну любов засновників до створення власних серверів та програмування власного програмного забезпечення.

LFC хостинг пропонує фантастичну цілодобову технічну підтримку 24/7 за допомогою безкоштовного телефонного номера, чату та електронної пошти. На мій досвід, вони завжди відповідають на запити досить швидко і добре вирішують будь-які проблеми, що виникають на їх платформі. Хоча не все так всебічно, їхня база знань також є достатньо гідною, щоб допомогти собі з усіма основами.

Яким чином LFC хостинг відповідає конкуренції?

Для клієнтів, які шукають якісний спільний хостинг, VPS-хостинг або послуги розміщення, LFC хостинг – це чудовий варіант. Вони можуть бути більш дорогими послугами, але вони компенсують її великими послугами та видатною підтримкою.

Плюси

 • Доступна 30-денна безкоштовна пробна версія спільного хостингу
 • VPS хостинг під ключ відмінно підходить для початківців
 • Відшліфовані та професійні стандарти обслуговування
 • Веб-сайт, що розробляє веб-сайт із спільним хостингом

Мінуси

 • Лише два центри обробки даних, обидва в Північній Америці
 • Трохи приємніший варіант
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map