Огляд хостингу IPage 2020 – чи відповідає нашим стандартам?

ipage-review1


Простий набір продуктів хостингу

Маючи понад 20-річний досвід роботи, iPage, безумовно, мав достатньо часу, щоб стати кращий розміщення компанії навколо. Зробив це? Чи може він забезпечити вам високі швидкості, професійну підтримку та все інше, необхідне для успіху вашого веб-сайту? 

Почнемо з основ. iPage не має складної структури ціноутворення або десятки планів на вибір. Є один необмежений спільний план хостингу та два керовані спільні плани WordPress. Все чітко організовано та доступно англійською мовою.

Я зареєструвався на спільному плані хостингу для всіх розмірів і виявив, що він мені не дуже підходить. Це було не образливо погано чи що-небудь, просто не було … дуже добре “Безлімітний” насправді не є необмеженим, корисних додатків мало і далеко, а коефіцієнти поновлення проходять через дах.

Я підсумував всю інформацію, необхідну для прийняття повноцінного рішення. Знайдіть кілька хвилин, щоб прочитати мій огляд і заощадити багато грошей і душі.
ipage-особливості1

Магазин налаштування веб-сайтів на одній зупинці

iPage пропонує ряд інтеграцій із популярними платформами та наборами, які допоможуть вам покращити продуктивність та безпеку.

Здається, що в iPage все дуже важливе для хостингу, особливо для початківців веб-майстрів, які повинні мати можливість налаштувати повне рішення для хостингу з нічого. Ти можеш захистити свій сайт із захистом SSL та SiteLock, отримувати щоденні резервні копії як платну надбудову та ефективно досягати читачів вашого веб-сайту завдяки додатковому CDN. А можна розпочати створення свого веб-сайту використовуючи розробник веб-сайтів WordPress, Weebly або iPage.

Давайте докладніше розглянемо деякі функції.

Безпека сайту

SiteLock – це набір інструментів, які забезпечують необхідність підвищення продуктивності та безпеки для будь-якого веб-сайту. Він сканує шкідливі програми та вразливості та блокує автоматизовані атаки ботів. Він забезпечує брандмауер та CDN.

iPage «Основний план WP» (для WordPress) безкоштовно включає спеціальну версію пакета безпеки SiteLock. Вам буде надано доступ до власної інформаційної панелі SiteLock, де ви можете переглядати статистику веб-сайтів і навіть налаштовувати значок безпеки SiteLock для відображення на своєму веб-сайті. Ви також можете залучити послуги фахівця з безпеки, щоб очистити зламаний веб-сайт (за плату) через службу “SiteLock911”.

WordPress плагіни

Щоб допомогти вам запустити свій веб-сайт, iPage пропонує ряд попередньо встановлених плагінів WordPress, включаючи Jetpack плагін, що надає доступ до понад 100 безкоштовних тем WordPress, плюс ліниві завантаження зображень, захист від жорстокої атаки, моніторинг простоїв, моніторинг статистики та багато іншого.

Інші плагіни включають W3 Загальний кеш плагін (який є одним з головних плагінів кешування) та Ринок Mojo плагін (який дозволяє купувати додаткові теми та плагіни).

Інтеграція Google Analytics

iPage має базову версію Google Analytics вбудований у приладну панель, щоб ви могли швидко бачити статистику відвідувачів, наприклад, звідки прийшли ваші відвідувачі, протягом якого періоду часу та як вони взаємодіяли з вашим веб-сайтом.

Ви також можете легко активувати додаткові інструменти аналітики, такі як AWStats або Webalizer.

Веб-пошта

iPage забезпечує Хостинг електронної пошти з круглим кругом з його спільним хостингом та планами хостингу WordPress. За замовчуванням ви отримуєте лише 500 Мб пам’яті електронної пошти, але можете купуйте кредити для додаткового зберігання електронної пошти.

Ваш електронний лист має всі основні функції, включаючи підтримку IMAP / POP3, SSL та автовідповідачі, а також кроки налаштування для клієнтів електронної пошти, таких як Outlook та Gmail. Ви також отримаєте Постійні контактні маркетингові кампанії електронною поштою безкоштовно протягом трьох місяців.

WordPress Sandbox

The WordPress Sandbox надає спосіб перевірити зміни на вашому веб-сайті, не впливаючи на поточну живу версію. Копія вашого веб-сайту зберігається на локальному жорсткому диску, щоб ви могли встановити плагіни, змінити тему або змінити налаштування без негативних наслідків. Коли ви задоволені змінами, ви можете перенести їх на свій активний сайт.
iPage-шаблони-

Проста настройка з неускладненою інформаційною панеллю

Простий досвід користувача iPage ставить простоту використання перед усім іншим (навіть дизайном).

iPage має на меті бути доступним для якомога більшої кількості людей. Здебільшого це право отримує простий у використанні, від самого процесу реєстрації аж до налаштування вашого першого веб-сайту WordPress через просту інформаційну панель хостингу.

Створіть веб-сайт так, як вам хочеться

iPage пропонує різноманітні інструменти для створення вашого веб-сайту. Можна використовувати WordPress або інший CMS, Ecwid для магазину електронної комерції, Weebly розробник веб-сайтів або власник програми перетягування та перетягування iPage.

Інформаційна панель хостингу iPage

Як новий веб-майстер, ви можете знайти складні панелі управління, такі як cPanel та Plesk, що заплутані. Ось чому iPage пропонує власну інформаційну панель управління що дозволяє легко керувати найважливішими аспектами вашого хостингу, не перевантажуючись інформацією.

Хоча вона забезпечує легку навігацію до основних функцій хостингу, датовану інформаційну панель точно можна зробити з дизайнерським капітальним ремонтом.

ipage-простота у використанні1

Вбудований веб-сайт

iPage пропонує дуже прості майстри налаштування, які допоможуть вам полегшити процес налаштування вашого сайту. Ці майстри на борту призначені для кожної платформи побудови веб-сайту. Наприклад, майстер WordPress може генерувати перші кілька сторінок і надавати підказки для початку налаштування вашого веб-сайту.

Створити аккаунт

Створення облікового запису iPage – це простий процес з кілька зайвих кроків окрім несподіваної анкети та непотрібно тривалого кроку створення пароля.

Я завершив завершення роботи приблизно за 7,5 хвилин, що добре, але не чудово. Він передбачав лише один обмін електронною поштою, і не було неприємних прихованих витрат, таємних цін або попередньо перевірених доповнень. Дивіться мої кроки реєстрації тут.

Підключіть домен та встановіть WordPress

Підключення мого домену та встановлення WordPress було для мене трохи незграбним, але це може бути не для вас. Вперше встановлення веб-сайту WordPress було дещо заплутаним, і встановлення мого плагіна Jetpack було затримано одноразовою проблемою блокування.

Мене це засмучувало, і це зайняло у мене 20 хвилин (включаючи виклик служби підтримки), перш ніж я міг розпочати створення свого сайту. Однак, якщо для вас все це працює без проблем Ви можете з нетерпінням чекати, коли ваш веб-сайт WordPress запустить і запрацює всього за 15 хвилин.

Подивіться, як я встановив WordPress і підключив домен.

Чудова швидкість завантаження в Північній Америці та Європі

iPage у деяких місцях дуже швидкий, а фактичний час роботи перевищує надану гарантію.

iPage пропонує галузевий стандарт (і не особливо захоплюючий) 99,9% гарантії тривалості роботи для всіх його хостинг продуктів. З іншого боку, існуючі клієнти цієї компанії звітують про фактичний час роботи до 99,98%.

Оскільки iPage має репутацію того, що він не забезпечує найкращі часи завантаження, особливо в зарубіжних країнах, що не входять до США, я взяв його на тест-драйв за допомогою тестера часу навантаження Sucuri:

ipage-performance1

Доброю новиною є те, що загальна ефективність досягла оцінки А +, але цей змішаний показник не розповідає про повну казку.

Видно, що час у Далласі, Монреалі та Торонто становив 0,004, 0,135 та 0,107 секунди відповідно. Інші північноамериканські місця, такі як Лос-Анджелес, були дещо повільнішими за 0,399 секунди, а такі європейські місця, як Лондон та Франкфурт, були дивно швидкими.

Поки що так добре, але справжніми шокерами були Сінгапур та Бангалор, так що і слід уважно розгляньте цільові ринки, перш ніж підписуватись.
Підтримка iPage-

Чат у прямому ефірі, який завжди доступний

Один з найкращих аспектів хостингу iPage – це старанний обслуговуючий персонал, який ніколи не буде за кілька хвилин.

iPage забезпечує 24/7 технічна підтримка клієнтів з усіма його хостинг-продуктами, і він надає “керовану підтримку” своїми VPS та виділеними серверними рішеннями.

Хоча ця компанія припускає, що послуги підтримки пропонуються через чат, телефон та систему квитків, я не зміг знайти систему квитків, яку, як я вважав, знаходиться за сторінкою входу клієнта. Я спробував живий чат, він мені сподобався, і я розповім ще про нього. Але спочатку варто сказати, що цей постачальник також пропонує обширна документація, що включає відео з підручниками.

Підтримка чату в прямому ефірі

Оскільки я не міг зателефонувати на рекламований номер телефону з моєї країни, Я дуже сильно скористався підтримкою чату в прямому ефірі, і це не розчарувало. Кожен раз, коли я намагався, Мене майже відразу зв’язали з ввічливим агентом підтримки, який задовільно відповів на всі мої запитання.

Щоб розпочати чат в прямому ефірі, спочатку потрібно заповнити онлайн-форму. Тоді ви можете продовжити свої запитання.

Перший мій запит був про те, коли я вперше зареєструвався в iPage, і мене збентежили пароль мого облікового запису iPage та пароль адміністратора WordPress. Також здавалося, що посилання “скидання пароля” не спрацювали.

Агент пояснив, що мої проблеми полягають у тому, що мій браузер кешує мої дані про вхід, а мій DNS невірно налаштований (вказує на старий сервер імен):

ipage-support1

Мій другий випуск стосувався налаштування плагіна Jetpack. Мені довелося лише надати агенту підтримки URL-адресу веб-сайту, який видав мені проблеми (плюс мої дані для входу в WordPress), і він мою другу проблему вирішили протягом трьох хвилин:

ipage-support2

Я був надзвичайно вражений моїми взаємодіями з командою підтримки iPage. На два мої запитання навіть відповіли на Різдво, яке було б неробочим днем ​​у багатьох частинах світу. Звичайно, я дав хороші відгуки, коли мене запросили заповнити наступне опитування щодо задоволеності клієнтів.

Неймовірно недорогий, але остерігайтеся тонкого друку

iPage пропонує майже неймовірно низькі вступні ціни, але слідкуйте за високими показниками оновлення та платними додатками.

Для усіх спільний хостинг продуктів, iPage неймовірно недороге ціноутворення включає необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, безкоштовні сертифікати SSL, і а безкоштовне доменне ім’я. Ціни VPS та спеціалізованих серверів відповідають середнім показникам у галузі та Основний план WP включає Безпека SiteLock безкоштовно як додана вартість.

Ви можете платити за допомогою досить стандартних методів платежів, таких як кредитні / дебетові картки та PayPal. Клієнти веб-хостингу також отримують рекламні кредити Google Ads і Bing на суму 100 доларів, із застереженням, що ви отримуєте лише 100 доларів, коли ви витрачаєте 25 доларів США.

Під час iPage майже завжди заманює вас “спеціальними пропозиціями” (так вони особливі?), ці коштують ціною високі показники оновлення в розмірі до чотирьох разів перевищує початкові витрати. У довгостроковій перспективі ви можете заплатити більше, ніж ви робили би спочатку конкурентом з більш високими цінами.

Як і в інших хостинг-провайдерів, обіцяють iPage “Необмежений хостинг” фактично підпорядковується політиці “прийнятного використання” що обмежує кількість файлів, які ви можете зберігати, якщо вони починають впливати на продуктивність сервера.

Скільки коштує iPage? IPage пропонує декілька планів за найвищими цінами до найнижчих. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план iPage я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. iPage може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від iPage тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів iPage? IPage не належить до числа найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що iPage є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Скасування та повернення коштів

iPage пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей з усіма його хостинговими продуктами, що повинно дати вам певну впевненість у зобов’язанні компанії. Але майте на увазі, що процес повернення коштів не є ідеальним: вам потрібно поговорити з підтримкою, і його електронним повідомленням не зовсім зрозуміло, як і коли буде відшкодовано відшкодування..

Після повернення запиту моє повернення було оброблено досить ефективно, Єдиний застереження – це те, що агент запитав мене, чи хочу я замість цього зареєструватися на інший тип хостингу. Залежно від вашої точки зору, це може сприйматися як корисне (“Як ми можемо вам краще служити?”) Або як дратівливий розпродаж.

Ви зберігаєте до 48 годин доступ до свого облікового запису до його закриття, і я радий сказати, що я отримав моє повернення протягом 48 годин теж.

Як iPage відповідає конкуренції?

Полегшує хостинг майже для кожного

iPage забезпечує захоплюючу продуктивність та підтримку, але з дещо різкими методами ціноутворення та мінімально функціональним інтерфейсом.

Я можу найкраще підвести підсумок iPage, сказавши, що це робить хостинг легким майже для кожного, зокрема веб-майстрам-початківцям, завдяки спрощеній домашній спрощеній панелі управління. І все ж цей провайдер все ще надає потужні функції, і всі плани оснащені чудовою підтримкою чату в прямому ефірі.

Суть полягає в тому, що iPage найкраще підходить для початківців та проміжних веб-майстрів з невеликими та середніми веб-сайтами.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map