Огляд хостингу D9 2020 – чи відповідає нашим стандартам?

D9 Hosting – це постачальник веб-послуг, зареєстрований у Великобританії. Він був заснований у 2007 році з метою надання якісних веб-сервісів при дружній підтримці. На сьогоднішній день вони продовжують надавати якісний веб-хостинг та інші послуги та підтримують цілодобову службу підтримки. Незважаючи на те, що вони знаходяться в Сполученому Королівстві, вони пропонують послуги у понад 55 різних країнах світу. Якщо ваша країна не входить до їх списку, не соромтесь запитати їх все одно, оскільки вони пишаються розширенням і прагнуть додати до свого списку більше країн. Само собою зрозуміло, що незалежно від місця проживання, якість підтримки, яку ви отримаєте, залишається однаковою.


Особливості & Простота використання

D9 хостинг пропонує всі стандартні функції, які можна очікувати від хорошого хостинг-провайдера. Вони стверджують, що пропонують 99,9% часу роботи, як і більшість інших хостинг-провайдерів. Я схильний вірити їм у цьому, оскільки й інші підтвердили це у своїх відгуках. З тих пір вони беруть щоденні резервні копії, які можна легко відновити через cPanel, не потрібно боятися втрати даних. Вони мають надшвидкісні сервери завдяки комбінації OPCache, CloudLinux та LiteSpeed ​​API. Найпопулярніша платформа для ведення блогів WordPress отримує пільгове звернення від D9 хостингу, оскільки вони пропонують спеціалізовану підтримку для тих, хто використовує цю платформу. Якщо ви випадковий блогер або навіть власник інтернет-магазину, який використовує WordPress, вам сподобається їх підтримка WordPress.

Оскільки вони щодня сканують шкідливі програми на всіх облікових записах хостингу, ви захищені від будь-якого шкідливого програмного забезпечення, що проникне на ваш веб-сайт. Це забезпечує безпеку та безпеку як для вас, так і для відвідувача. Безкоштовні сертифікати SSL також входять у ваш хостинг-пакет.

Ті, хто не любить занадто багато займатися програмуванням веб-сайтів, вважають, що конструктор веб-сайтів дійсно корисний. Це виключає необхідність розробити будь-який нудний код, і ви можете використовувати вбудовані шаблони, щоб швидко і швидко запустити свій веб-сайт..

На додаток до всього вищесказаного, ви можете очікувати безкоштовної підтримки клієнтів та безкоштовних переказів веб-сайтів, якщо ви переміщуєте свої веб-сайти з іншого хоста.

Ціноутворення & Підтримка

D9 хостинг пропонує три різні пакети хостингу під назвою ONE, MULTISITE та MAX. Пакет D9 One є найдешевшим і дозволяє розмістити один домен з 5 базами даних та 5 облікових записів електронної пошти. Що важливо, він пропонує вам необмежену пропускну здатність і необмежену кількість дискового простору разом з панеллю управління cPanel. Мені подобається те, що в пакет MAX, де ви отримуєте подібні функції, немає великих цін, але ви маєте подібні функції, але з необмеженими доменами, необмеженими базами даних та необмеженими обліковими записами електронної пошти. З цим оновленням ви також переходите до панелі управління WHM. Користувач одного сайту буде більш ніж задоволений пакетом ONE, але пакет MAX – це той, для якого люди з більш ніж одним невеликим сайтом повинні обрати.

d9 Хостинг

Якщо у вас є кілька веб-сайтів, які вимагають значних ресурсів, D9 хостинг може запропонувати ще багато чого. Під час подальшого дослідження пакету MULTISITE я зрозумів, що в ньому приховано ще 4 пакунки. Основний пакет серед них пропонував лише 50 Гб дискового простору та пропускну спроможність 600 ГБ, що викликало розчарування. Я зрозумів, що якщо я вирішив використовувати необмежений простір на диску та необмежену пропускну здатність, мені доведеться заплатити набагато більше, ніж я спочатку думав. Пакети для декількох сайтів мене розчарували, і я рекомендую користувачам уважно ознайомитись з тим, чи відповідає їх вимогам пакет MAX, який також пропонує необмежену кількість доменів за частку ціни.

Не забудьте скористатися будь-якою знижкою. Якщо ви не можете побачити будь-яку пропозицію, не соромтеся звернутися до їхньої служби підтримки і запитати про неї. Зазвичай вони пропонують знижку на свої двадцять-сорок відсотків. У вас теж є тридцятиденна гарантія повернення грошей якщо ви не задоволені їх послугами.

Що стосується їх підтримки, вони підкреслюють, що на їхньому веб-сайті є чудова команда підтримки. Ви повинні придбати один з їх пакетів, щоб зв’язатися з ними. Якщо ви не замовник, вас обмежують з понеділка по п’ятницю з 9 ранку до 22 вечора.

Яким чином d9 хостинг відповідає конкуренції?

Я вважаю їх пакети досить корисними як для одиноких, так і для кількох власників сайтів. Я був трохи розчарований їх пакетами для декількох власників сайтів, хоча витрати різко зросли, якщо я вибрав необмежений пакет MULTISITE. Їх підтримка виглядає чудово і знижки доступні в усі часи.

d9 Хостинг може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

  • Тридцятиденна гарантія повернення грошей
  • Цілодобова підтримка
  • Надшвидкі сервери
  • Безкоштовні та необмежені сертифікати SSL

Мінуси

  • Обмежений дисковий простір і пропускну здатність для більшості пакетів MULTISITE
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me