Огляд хмарності нескінченності 2020 – Не обманюйте!

Хмара нескінченності – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча Infinity Cloud – це гідний веб-хост, ви можете отримати якісніший VPS-хостинг за більш дешевою ціною Каматера, наприклад.


Infinity Cloud – ізраїльський провайдер веб-хостингу, який спеціалізується на наданні хмарні сервіси, віртуальні сервери, зберігання сервера та спеціалізовані сервери. Хоча вони отримали лише порівняно невелику частку ринку в Ізраїлі, компанія має можливість пропонувати рішення для розміщення малого та середнього бізнесу, а також великих корпорацій. Веб-сайт Infinity Cloud доступний лише на івриті.

Хмара нескінченності

Особливості та простота використання

Хмара нескінченності інвестувала в сучасні центри обробки даних та новітні технології намагаючись доставити швидкі, безпечні та стабільні рішення для розміщення хостингу для підприємств усіх розмірів. У постачальника є центри обробки даних в Ізраїлі та за кордоном.

Хмара нескінченності є чотири попередньо виготовлені пакети для спільного хостингу Linux. Однак вони не мають спільного хостингу для Windows. Деякі стандартні функції, що містяться в хостингових пакетах Infinity Cloud, включають:

 • DirectAdmin для повного контролю
 • Сховище WordPress
 • Підтримка CMS з відкритим кодом
 • Рахунки електронної пошти
 • Розширена фільтрація спаму
 • Підтримка популярних мов програмування
 • Сервер баз даних MySQL
 • 99,99% доступності сервера

Їх рішення VPS є працює на передовій хмарній інфраструктурі який охоплює весь Ізраїль та їх спеціалізовані сервери розміщуються на кількох серверах ферм в Ізраїлі та за його межами. За даними компанії, вони поставляються із середній час роботи 99,99%. Це, мабуть, не підкріплене Угодою про рівень обслуговування, розміщеною на їхньому веб-сайті, тому вам, можливо, доведеться проконсультуватися з їхніми торговими представниками, щоб перевірити точність цієї претензії..

Зауважте, що хоча Infinity Cloud пропонує послуги резервного копіювання даних, вони є резервні копії призначені лише для їх внутрішнього використання. Іншими словами, вам доведеться зв’язатися з ними у рідкісних випадках, коли вам потрібно відновити та / або відновити дані свого веб-сайту, що може виявитися величезною незручністю. Однак постачальник пропонує запропонувати послуги відновлення даних на основі плану платежів клієнт під.

Ціноутворення та підтримка

Порівняно з іншими ізраїльськими хостинговими компаніями, плани хостингу Infinity Cloud є за розумною ціною. Навіть найпростіший план веб-хостингу оснащений деякими преміальними функціями, включаючи необмежену кількість облікових записів електронної пошти, розширені фільтри спаму електронної пошти, повний контроль над вашими базами даних, FTP-акаунтами тощо – і все це безкоштовно. Однак Хмара нескінченності не пропонує гарантії повернення грошей, і у них немає вільного пробного періоду. Всі ціни вказані в новій ізраїльській шекелі.

Клієнти Infinity Cloud можуть зв’язатися із службою підтримки постачальника через безкоштовний номер, ізраїльський стаціонарний телефонний номер та через їх контактну форму. Ця хостинг-компанія має відсутня система чату або квитків у прямому ефірі. Зауважте, що їхня команда технічної підтримки є доступний лише в ізраїльський робочий час – тобто з неділі по четвер між 9:00 та 18:00. Однак у них є Цілодобовий центр підтримки надзвичайних ситуацій.

На жаль, мої спроби зв’язатися зі своєю командою були безуспішними. Я надіслав їм ряд електронних листів і не отримав відповіді. Здається, їхні телефонні номери від’єднані, тому досить важко отримати будь-яку допомогу або інформацію про хостинг безпосередньо від своєї служби підтримки. Для постачальника, який претендує на підтримку цілодобово, це велика проблема.

Скільки коштує Infinity Cloud? Infinity Cloud пропонує плани від 10 до 40 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який хмарний план нескінченності я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Хмара нескінченності може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете порадитися з хостинг-експертом з Infinity Cloud тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Infinity Cloud? Хмара нескінченності не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Infinity Cloud є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння найпопулярніших веб-сервісів хостингу тут.

Як Infinity Cloud співпадає з конкуренцією?

Користувачі, які розглядають хмару нескінченності, повинні діяти обережно. Перш ніж придбати будь-який із своїх хостинг-планів, намагайтеся провести поглиблену розмову з їх представниками та купуйте їхні хостинг-плани лише тоді, коли на ваші запитання будуть відповіді задовільно. Хоча їх пропозиції добре виглядає на папері, майже неіснуюча команда підтримки повинна дати вам паузу.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Послуги хостингу, підтримувані високопродуктивними серверами
 • Плани хостингу за розумною ціною
 • Спеціально розроблений для швидко зростаючих веб-сайтів
 • Простий у користуванні інтерфейс навіть для початківців

Мінуси

 • Невідповідальна команда підтримки
 • Веб-сайт доступний лише на івриті
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me