Огляд Hidora 2020 – це те, що здається?

Гідора-огляд1Гідора – це добре, але штраф – недостатньо добре. Хоча Hidora – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Швейцарська компанія Hidora пропонує керовану хмарну платформу, яка дозволяє розробникам програмного забезпечення впевнено розміщувати свої програми. Він використовує Єластичний платформа як послуга (PaaS) і контейнери як послуга (CaaS) хмарні технології до спростити розгортання програми для компаній, розробників та агентств електронної комерції.

Сервери Hidora перебувають у Швейцарії, а веб-сайт – англійською.

Ми насправді взяли інтерв’ю у керівника компанії Hidora, і ось що ми дізналися.

Особливості та простота використання

Послуги хостингу Hidora:

 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бази даних SQL і NoSQL
 • Регулярні щоденні резервні копії
 • 100% хостинг SSD
 • SSH та повний кореневий доступ

Хмарна платформа дозволяє вам створювати та масштабувати програми використовуючи кілька мов програмування (Java, Ruby, Python, PHP або Node.js), і він автоматизує складні завдання адміністрування, щоб ви могли сконцентруватися на кодуванні, а не на хостингу.

Хоча в першу чергу орієнтована на організації з розробки програмного забезпечення, Hidora також пропонує оптимізовано електронна комерція та хостинг CMS для WordPress, Joomla, Magento, Drupal та PrestaShop, деякі з яких можуть бути встановлюється одним клацанням миші. Окрім того, хмарний ринок Hidora пропонує вибір 60 програм, оптимізованих для роботи та високодоступних програм, включаючи додатки для електронної комерції, корпоративні портали, рішення CI / CD та інструменти управління проектами.

Ціноутворення та підтримка

Hidora пропонує: модель масштабованого ціноутворення (де ви платите за те, що використовуєте) а не з фіксованими ціновими планами. Наприклад, якщо ви створюєте 8 ГБ сервер, але використовуєте лише 2 ГБ, ви платите лише за 2 ГБ.

Щоб допомогти вам оцінити свої витрати, веб-сайт Hidora включає в себе: калькулятор витрат що дозволяє встановлювати значення за допомогою повзунків для кількості серверів, оперативної пам’яті на сервері (від 128 Мб до 16 ГБ), процесора на сервері (від 400 МГц до 51,2 ГГц), накопичувача SSD (від 10 ГБ до 500 ГБ) та публічна IP-адреса. Кілька заздалегідь налаштованих прикладів плану також показано на веб-сайті.

Домашня сторінка Hidora запрошує вас розпочати безкоштовну пробну версію (на 14 днів) або запит демонстрації (щоб персонал міг витратити 30 хвилин, показуючи, як просто створити середовище, розгорнути програми та використовувати контейнери Docker).

Щойно ви станете клієнтом, ви можете будь-який попередня оплата за погодне користування або післяплати за ваше споживання ресурсів. Усі платежі повинні здійснюватися у швейцарських франках за допомогою кредитної / дебетової картки, PayPal або післяплатежного рахунку.

Хідора Цілодобова підтримка Ви можете отримати доступ через чат, квитки або електронну пошту, але, на жаль, не по телефону. Під час тестування в прямому чаті я отримав майже миттєві та вичерпні відповіді на свої запитання:

Гідора-огляд2

Хоча є немає бази знань, є дуже добре організована сторінка FAQ.

Скільки коштує Хідора? Hidora пропонує кілька планів за ціною від найвищої до найнижчої. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Hidora мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Хідора може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Hidora тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Hidora? Hidora не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Hidora був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Хідора підходить до змагань?

Hidora – це не звичайна компанія, що розміщує веб-сайт. Він спеціалізується на оптимізованому хостингу CMS та розміщенні контейнерів додатків у хмарі.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Чуйна підтримка чату в реальному часі
 • Проста у використанні та інтуїтивна панель приладів
 • Оплачуйте лише за використовувані вами ресурси
 • 14-денна безкоштовна пробна версія

Мінуси

 • Ніякої гарантії повернення грошей
 • Немає стандартних спільних хостинг-пакетів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map