Огляд GoGvo 2020 – чи можна справді довіряти цьому?

GoGvo – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча GoGvo – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Компанія GoGvo, заснована в 1999 році Джоелем Терієном, розпочала службу управління електронною поштою та автовідповідачем, але з тих пір перетворилася на повноцінне надання послуг веб-хостингу та маркетингу. Їх хостингові послуги включають спільний хостинг, хмарний хостинг, хостинг посередників та хостинг спеціалізованого сервера.

Особливості та простота використання

Усі плани спільного хостингу включають необмежений простір на диску, пропускна здатність, субдомени, облікові записи електронної пошти, бази даних MySQL та облікові записи FTP – щедра пропозиція за галузевими стандартами. Однак вони чітко орієнтовані на спрямування своїх клієнтів на їх хостинг-пакети торговельних посередників. Навіть при порівнянні спільного плану хостингу вони вказують на те, що певні функції доступні лише хост-реселерам.

Усі їх плани хостингу реселерів включають необмежені доменні імена, установки Web Host Manager (WHM), дисковий простір та пропускну здатність. Будь-які обмеження ставляться насамперед щодо їх функцій маркетингового інструментарію. Наприклад, план хостингу золотих торговельних посередників має максимум 500 абонентів автовідповідача та 10 програмних місць для конференцій, тоді як план хостингу Diamond Reseller має максимум 30 000 абонентів автовідповідача та 300 місць для конференц-програмного забезпечення.

Не дивно і згідно з досвідом генерального директора Джоела Терієна як інтернет-маркетолога, однією з найкращих особливостей, яку GoGvo пропонує як постачальник веб-хостингів, є їх інтегрований інструментарій маркетингу. Це включає Програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти та шаблони електронної пошти, програмне забезпечення для веб-конференцій та професійні послуги потокового та створення відео.

GoGvo

GoGvo також включає у всі свої хостинг-пакети інсталятор додатків, в якому розміщено понад 50 установок одним клацанням миші, а також простий у використанні cPanel щоб користувачі могли управляти своїми хостинг-акаунтами Гарантована тривалість тривалості роботи – це галузева норма 99,9%.

Ціноутворення та підтримка

Одна з найкращих речей про GoGvo – це те, що вони безкоштовно включайте їх інтегрований інструментарій з маркетингу разом із усіма своїми хостинг-пакетами. Це означає, що їх хостинг-плани, хоча і трохи з дорогого боку, якщо виключно веб-хостингового плану, добре коштують витрат – ви отримуйте веб-хостинг плюс маркетингові інструменти за частку від звичайної оплати.

У GoGvo немає вільного плану, але ви захищені 30-денна гарантія повернення грошей якщо ви повідомляєте їх службу підтримки клієнтів протягом пробного періоду. Вони просять вас вказати причину вашого скасування, щоб вони могли покращити свої послуги, але вони не потребують цього. Крім того, якщо в будь-який момент ви хочете оновити або зменшити план хостингу, ви можете повідомити їх службу підтримки клієнтів за допомогою чату, електронної пошти, телефону чи їх системи підтримки квитків.

Одним із недоліків GoGvo є те, що він має тенденцію до частого продажу, що може через деякий час дратувати. Крім того, їхні сервери та підтримка клієнтів протягом останніх років не були найбільш надійними: у минулому вони отримували досить багато люфтів за надмірний час простою та невідповідальну підтримку клієнтів..

Однак, Джоел Терієн добре відомий своїм мантра «завжди вдосконалюватися» і останні звіти свідчать про покращення швидкості їх обслуговування клієнтів та вирішення проблем. Насправді кілька питань, які я порушив у своєму довідковому бюро, були вирішені протягом кількох годин.

Скільки коштує GoGvo? GoGvo пропонує плани від 1 до 45 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план GoGvo мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. GoGvo може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом GoGvo тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів GoGvo? GoGvo не входить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що GoGvo був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як GoGvo підходить до змагань?

GoGvo видається перспективним для підприємців, які сподіваються заробити додатковий дохід через онлайн-платформу. Вони мають чітко розроблену схему рефералів та хостинг-програму реселерів. Однак, враховуючи їх неповторний досвід роботи та підтримки сервера, клієнтам, які шукають надзвичайно надійного веб-хостингового провайдера, було б радимо уважно розглянути, перш ніж вибрати GoGvo.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Операції та підтримка клієнтів постійно вдосконалюються
 • Інтегрована система електронного маркетингу унікальна особливість
 • Партнерські можливості маркетингу через програму реселлера
 • Особливості електронної пошти з доданою вартістю в хостинг-пакетах

Мінуси

 • Постійне оновлення може стати дратівливим
 • Продуктивність сервера та підтримка клієнтів несуперечливі
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map