Огляд GlobeHost 2020 – чи може він змагатися з великими гравцями?

Якщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і GlobeHost, ви можете отримати набагато кращі сервери з цілодобовою підтримкою Хостингер, так чому навіть турбувати?!


GlobeHost – постачальник послуг веб-хостингу з Індії, що пропонує безліч спільних, VPS, хмарних, торгових посередників та спеціалізованих сервісних хостинг-пакетів. Хоча їх основними пропозиціями є пакети хостингу, вони також надають декілька Інтернет-послуг з доданою вартістю, таких як індивідуальний дизайн веб-сайтів, маркетингові послуги Google Pay-per-Click (PPC) та масові SMS-пакети. На сьогоднішній день вони продали понад 2500 хмарних серверів, розміщували понад 25 000 доменів і обслуговували понад 25 000 клієнтів.

Особливості та простота використання

Особливості їх спільних хостинг-планів здаються дещо обмежуючими, але вони відповідають ціні, яку ви платите. Наприклад, найдешевший і найпростіший план спільного хостингу для Linux включає:

 • Лише один підключений домен (не реєструє домен)
 • Лише 250 Мб пам’яті
 • 10 Гб щомісячної пропускної здатності
 • П’ять облікових записів користувачів FTP
 • П’ять облікових записів електронної пошти
 • П’ять баз даних MySQL
 • Вручну резервне копіювання та відновлення бази даних
 • Підтримка PHP 5.2 до 7.0

Наданий простір для зберігання здається низьким для плану початкового рівня, але прийнятний з огляду на ціну. Плани спільного хостингу Standard надають значно більше місця та пропускної спроможності, але вони також майже вдвічі перевищують вартість. Однак, якщо ви хочете простий веб-фронт як професіонал чи малий бізнес, їх базовий план повинен бути більш ніж достатнім.

GlobeHost використовує стандартний cPanel для всіх своїх спільних хостинг-акаунтів. Плюс, кожен обліковий запис включає доступ до розробника веб-сайтів із перетягуванням із безкоштовними шаблонами для мобільних пристроїв щоб швидко запустити і запустити свій веб-сайт.

GlobeHost

Вони гарантують 99,9% часу роботи, що є досить середнім показником у галузі. Однак, коли я проходив власні тести, я виявив, що веб-сайти розміщені на GlobeHost в середньому на 99,97% часу роботи – справді багатообіцяючий знак.

Більше того, веб-сайти, розміщені на GlobeHost, зазвичай мають пристойний час завантаження – важливий фактор для правильного ранжування вашого веб-сайту в пошукових системах. Я проводив тести на швидкість сторінки з серверів, розташованих у Сполучених Штатах, і в середньому менше секунди на сторінку, так Користувачі в Індії повинні мати набагато кращі часи завантаження, враховуючи, що сервери розташовані в Індії.

Ціноутворення та підтримка

Плани GlobeHost чітко були ціною для користувачів в Індії. Насправді їх основні хостингові плани для Linux для більшості дешевші, ніж вартість щоденного транспорту, що пояснює, чому вони є таким привабливим варіантом для багатьох професіоналів та власників малого бізнесу. Їх спільні плани хостингу для Windows – це трохи дешевше, але це зрозуміло, враховуючи додаткові витрати на ліцензію сервера Windows OS.

Користувачі, які потребують необмеженого обсягу пам’яті, повинні вибрати один із своїх програм безлімітного розміщення хостингу для Windows або Linux або їх хмарні хостингові плани – останній постачається з необмеженими доменами зберігання та підключеними доменами від плану бізнес-хмари далі.

Звичайно, підприємства, які вимагають більшої продуктивності своїх веб-хостингових серверів, також мають можливість VPS або спеціальний хостинг сервера. Їх повний спектр планів та надійності означає, що малий бізнес, який починається з GlobeHost, може довго залишатися з хостинг-провайдером.

Цілодобова підтримка доступна через електронну пошту чи систему підтримки квитків. Крім того, у них відкриті прямі чати та телефонна телефонна лінія для запитів у встановлені години. Хоча вони не доступні цілодобово, вони, здається, є продовжили години спілкування в режимі прямого чату та підтримки телефону за останні робочі години, що відповідає міжнародним клієнтам.

Підтримка клієнтів завдяки їхньому прямому чату була дуже чуйною; вони не тільки активно проводять зв’язок зі своїми клієнтами, щоб перевірити, чи потрібна їм допомога, але завжди відповідають за хвилину, і більшість питань вирішуються на місці.

Скільки коштує GlobeHost? GlobeHost пропонує плани від 4 до 28 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план GlobeHost мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. GlobeHost може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від GlobeHost тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів GlobeHost? GlobeHost не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що GlobeHost є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як GlobeHost підходить до змагань?

Незважаючи на те, що вони є хост-реселлером більшого постачальника, GlobeHost створив репутацію надійного реєстратора доменних імен та постачальника послуг веб-хостингу в Індії. Плани за доступними цінами, висока швидкість завантаження сервера та відмінна швидкість безперебійного користування роблять їх варіантом, який варто розглянути для малого та середнього бізнесу.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Плани розміщення хостингу на індійському ринку за доступними цінами
 • Послуги з доданою вартістю, такі як маркетинг КПК
 • Відмінна швидкість роботи сервера та швидкість завантаження
 • Чуйна підтримка клієнтів

Мінуси

 • План початкового рівня може відчувати обмеження щодо наданого місця
 • Статус хостингу торговельних посередників може означати повільнішу технічну підтримку
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me