Огляд FreeHosting.host 2020 – чи варто це?

freehosting mainFreeHosting – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


FreeHosting описує себе як “нову та інноваційну безкоштовну та професійну службу хостингу веб-сайтів”, яку вам представила бразильська компанія Simple Host Informática. Це не може бути новим, оскільки він може похвалитися тим, що створив 800 000 веб-сайтів за 12 років роботи.

Вірно своїй назві, FreeHosting заявляє, що пропонує безкоштовні послуги розміщення веб-сайтів на ринку США та інших ринках у всьому світі. Але є улов, тому що плани безкоштовного хостингу “тимчасово призупинені” на момент написання, тому вам доведеться підписатися на платний план.

Особливості та простота використання

FreeHosting.host

Не дуже безкоштовні хостинг-плани FreeHosting працюють від безпечного та стабільного Веб-сервер LiteSpeed які можуть обслуговувати тисячі статичних веб-сторінок з мінімальним споживанням пам’яті. Підтримка PHP 7 також забезпечує більш швидку продуктивність, ніж попередні (повільніші) PHP 5.

На відміну від багатьох хостинг-провайдерів, які обіцяють необмежені ресурси, цей хост не обманює вас помилковими обіцянками (крім, звичайно, обіцянок безкоштовного хостингу). Це забезпечує отримання ваших веб-сайтів гарантовані ресурси і захищені від несприятливих наслідків інших приймаючих клієнтів завдяки використанню CloudLinux.

Популярний cPanel панель управління надається план хостингу, щоб спростити адміністрацію хостингу. Деякі інші функції, які ви отримуєте з хостинг-планами, це:

 • Домени та аддони
 • Менеджер облікових записів FTP
 • Пароль та безпека
 • Безкоштовні акаунти електронної пошти
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • MySQL / PostgreSQL
 • PHP 5 – PHP 7
 • Повний кореневий доступ
 • Можливість планувати щоденні / тижневі завдання

The Програма встановлення одним кліком Instalatron стане в нагоді при створенні веб-сайту, форуму або електронного магазину, що підтримується базою даних. Просто виберіть один із 100+ безкоштовних веб-додатків. Замість цього розробники можуть створювати власні програми за допомогою мов програмування, таких як PHP 7.

Не потрібно турбуватися про резервні копії, оскільки ця послуга використовується JetBackup для щоденних резервних копій баз даних та файлів, які зберігаються зовні. Ці резервні копії є зберігається протягом 30 днів і може бути відновлено з панелі управління.

Ціноутворення та підтримка

FreeHosting.host

Ви можете підписатися на послуги на рахункових циклах від одного місяця до трьох років і оплатити через PayPal. Ви отримуєте один місяць безкоштовно коли ви підписуєтесь на щорічний хостинг, який (на момент написання) – єдиний безкоштовний хостинг, який ви отримуєте від FreeHosting, якщо ви не рахуєте щедра 45-денна політика повернення грошей це може повернути вам гроші, якщо ви хочете відмовитися від цього хоста протягом перших шести тижнів.

Ви можете викликати підтримку, увійшовши до свого облікового запису та подавши Квиток підтримки, або ви можете заповнити онлайн-контактна форма. Хоча обліковий запис Facebook FreeHosting не оновлювався протягом двох років, і його форум проходить трохи краще, але ресурси самопідтримки інакше дивно всебічні. Є гідний набір навчальних посібників з самодопомоги і Сторінка FAQ.

Скільки коштує FreeHosting.host? FreeHosting.host пропонує плани від $ 0 до $ 23. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план FreeHosting.host мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. FreeHosting.host може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від FreeHosting.host тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів FreeHosting.host? FreeHosting.host не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що FreeHosting.host є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як FreeHosting.host співпадає з конкуренцією?

З іншого боку, FreeHosting пропонує широкий вибір надійних хостингових планів хостингу, підкріплених гідним набором ресурсів самопідтримки. З боку мінусу – це не відповідає його імені та обіцянкам “безкоштовного хостингу”, оскільки акаунти безкоштовного хостингу “тимчасово призупинені” під час написання.

FreeHosting може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Зручна панель управління
 • Високопродуктивні веб-сервери
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • Хороші ресурси самодопомоги

Мінуси

 • Обмежені канали контактів
 • Без безкоштовного хостингу (незважаючи на назву)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me