Огляд фабрики доменів 2020 року – чудова репутація, АЛЕ …

DomainFactoryПонад 15 років DomainFactory працює як компанія, що займається веб-хостингом. Він належить GoDaddy та орієнтований на бізнес в Австрії та Німеччині. Він обслуговував понад 220 000 клієнтів з 1,3 мільйонами доменів через сервери, розташовані в Німеччині та Франції.


Особливості та простота використання

ДоменFactory пропонує серед інших служб хостинг, хостинг WordPress та керовані сервери. Ось деякі з функцій спільного хостингу:

 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Автоматичне резервне копіювання
 • Місця від 25 до 400 Гб

DomainFactory пропонує один зручний для початківців інструмент. Тут користувачі зможуть налаштувати повністю функціональні та професійно виглядаючі веб-сайти за допомогою використання веб-додатків, які вони можуть легко встановити за допомогою інсталятора одним клацанням. Цей інсталятор підтримує понад 15 програм, включаючи WordPress та Joomla!.

Для розробників підтримка бажаної мови програмування є важливою, і тут клієнти отримують підтримку PHP, Perl, Python та декількох інших. Крім того, на відміну від більшості спільних планів хостингу, DomainFactory дозволяє самостійно отримувати доступ до SSH. Це не так просто знайти, але це допоможе розробникам легко впоратися із завданнями за допомогою командних рядків і зробити все за кілька секунд або хвилин.

Звичайно, хороший хостинг не завершиться без хорошої продуктивності. DomainFactory не відстає від галузі завдяки використанню твердотільних дисків. Це забезпечує швидке завантаження веб-сайтів.

Для великих підприємств, яким потрібен більше, ніж спільний хостинг, немає VPS. Це також вплине на клієнтів DomainFactory. У міру того, як ваші потреби змінюються або у міру зростання, вам доведеться переїхати в інше місце, якщо ви ще не готові купувати спеціалізований сервер..

Ціноутворення та підтримка

DomainFactory має плани з достатньою кількістю пам’яті для більшості веб-сайтів. Маючи до 400 Гб, для малого та середнього бізнесу це може бути добре з цим сховищем. Для інших функцій сервера це залежить від того, яка потужність обробки і необхідний трафік ви отримуєте. Незалежно від цього, DomainFactory пропонує розумні ціни, які відповідають цінам конкурентів.

Крім того, він надає безкоштовні SSL та доменні імена в більшості планів. При цьому ваша загальна вартість компенсується. Крім того, він пропонує щомісячний хостинг, щоб дозволити клієнтам з низьким бюджетом одночасно платити менші суми. Ви також можете оплатити три місяці, шість місяців або один рік через PayPal та кредитну карту.

Немає безкоштовної пробної версії, але постачальник пропонує щось чудове для зменшення ризиків. Він пропонує колосальну 60-денну гарантію повернення грошей; цього важко знайти в цій галузі, оскільки стандарт для спільного хостингу зазвичай становить 30 днів.

DomainFactory пропонує безліч варіантів підтримки клієнтів, але вони доступні лише німецькою мовою, що може стати перешкодою для деяких клієнтів. Він використовує форум спільноти, розділ FAQ, електронну пошту та телефон. Однак майте на увазі, що телефонна підтримка доступна лише в її офіційний робочий час з понеділка по п’ятницю.

DomainFactory

Скільки коштує DomainFactory? DomainFactory пропонує плани від 6 до 44 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план DomainFactory я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. DomainFactory може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від DomainFactory тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів DomainFactory? DomainFactory не належить до числа наших головних веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що DomainFactory є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином DomainFactory підходить до конкуренції?

DomainFactory пропонує зручні для початківців інструменти та SSD. Це не найкраще, що стосується функцій спільного хостингу, але це добре. Однак він взагалі не пропонує VPS, що зробить масштабованість проблемою, тому що, коли ви виробите спільний хостинг, вам доведеться або перейти на спеціальний сервер, або перенестись.

Плюси

 • Доступний інсталятор одним клацанням
 • Підтримує безліч сценаріїв програмування
 • Використовуються твердотільні диски
 • Забезпечує 60-денну гарантію повернення грошей

Мінуси

 • Не пропонується VPS
 • Підтримка телефону лише протягом тижня

Насолоджуйтесь сприятливим для початківців хостингом від DomainFactory.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map