Огляд Domains.co.za 2020 – чи варто спробувати?

Domains.co.za була заснована в 2012 році DiaMatrix, постачальником послуг Інтернету, який створив міцну репутацію з моменту створення в 2001 році. Область їхніх батьківських компаній включає в себе все, від реєстрації доменних імен та хостингу, до підключення до Інтернету, масової розсилки електронною поштою та іншого ІТ-рішення. Основна увага Domains.co.za полягає у наданні своїм клієнтам рішень з багатореєстраторською системою білої етикетки – їх цільовою клієнтурою є інші Інтернет-провайдери та південноафриканські компанії, які хочуть запропонувати послуги реселерів доменних імен.


domeins.co.za

Особливості та простота використання

Domains.co.za був фактично спочатку розроблений як реєстратор домену, акредитований білою етикеткою, тому їхні веб-хостингові рішення є своєрідною думкою. Однак, одним із переваг придбання хостинг-плану у реєстратора домену є те, що ви отримуєте безкоштовна реєстрація домену з вашим пакетом – хоча ви обмежені розширеннями .co.za, .xyz, .org.za, .net.za та .web.za.

Незважаючи на те, що їхня увага зосереджена на реєстрації домену, їх пакети веб-хостингу не надто пошарпані. Усі пакети спільного хостингу підтримуються 99,9% тривалості безперебійного користування, і ваш веб-сайт розміщено в мережі, IPv6 готовий. Крім того, їхні сервери розташовані в Йоганнесбурзі, Південна Африка Ваш веб-сайт буде ідеально розташований для обслуговування клієнтів у Південній Африці.

Ви також отримаєте доступ до інсталятор додатка одним клацанням кнопки з понад 260 доступними програмами, пристойну кількість облікових записів електронної пошти та баз даних у кожному плані, блискавка-накопичувач SSD, щотижневі резервні копії, і останню версію cPanel. Сумно, жоден їхній план не включає безкоштовні сертифікати SSL; за це доведеться заплатити додаткову суму.

Їх хмарні хостингові пакети перейдуть на ваш веб-сайт ще раз із значком 99,99% гарантії безперервного часу, значно більше накопичувача та пропускної спроможності SSD, Підключення IPv4 та IPv6, і безкоштовні щомісячні резервні копії. Остання особливість була незвичайним вибором і здавалася, як крок назад, враховуючи, що їх спільні плани хостингу пропонують резервні копії щотижня.

Що цікавого – це те, що там відсутні договірні зобов’язання; ти безкоштовно скасовуйте свій хостинг-акаунт, коли захочете. Вони також мають Політика “без перепродажів” з їх хмарними хостинг-серверами, тож ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт насправді зможе використовувати ресурси, які вам обіцяють.

Ціноутворення та підтримка

Ціни відображаються в Південноафриканська валюта, а це означає, що вам доведеться трохи вивчити їхні пропозиції. Ця компанія приймає різні способи оплати з доступними лише щомісячні підписки – що цікаво, вони не включають жодних великих знижок на більш тривалі контракти, що досить рідко. Загалом, їх пропозиції, як правило, одні з найнижчих на ринку, що робить їх дуже привабливим варіантом. Це поверх них 60-денна гарантія повернення грошей відсутність договірних зобов’язань.

Можливо, вам доведеться поспостерігати за одне: оскільки ви сплачуєте щомісяця, ви повинні переконайтеся, що ви сплатили рахунки вчасно. Якщо ви не сплатите або не поновите щомісячну підписку, ваш Обліковий запис може бути припинено, а ваші резервні копії видалені негайно та без попереднього повідомлення. На мій погляд, це був досить суворий захід – часом люди трохи забудькуваті.

Перевіряючи їх службу підтримки, я знайшов високоорганізовану та просту у користуванні базу знань, яка дала мені відповіді на найчастіше задані питання. Співробітники їх служб підтримки виявляють відданість та професіоналізм у своїй роботі: кожен квиток, який я подав, мав середній час відгуку – 20 хвилин, а телефонна «гаряча лінія» підтримки телефону була цілодобовою. Ще один великий плюс для компанії – їх хмарна VPS SLA, яка охоплює широкий спектр послуг.

Скільки коштує domains.co.za? Domains.co.za пропонує плани від $ 0 до $ 1. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план domeins.co.za мені отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. domains.co.za може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з domeins.co.za тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів domeins.co.za? Domains.co.za не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що domeins.co.za є невеликим під радаром хостинг-провайдера. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином domeins.co.za відповідає конкуренції?

Я вважав послуги цієї південноафриканської компанії високодоступними та надійними. Все, що потрібно для вашого інтернет-бізнесу, можна отримати за деякими найнижчими цінами на ринку Інтернет-рішень.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

  • Прекрасна підтримка
  • Доступні ціни
  • Ніяких контрактів
  • 60-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

  • Немає настроюваних рішень
  • Жодних безкоштовних планів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me