Огляд CyberSmart 2020 – Що потрібно знати

Cybersmart – постачальник послуг веб-хостингу з Південної Африки. Вони займаються цим бізнесом з 1998 року. Зараз вони розташовані у трьох різних місцях Південної Африки, а саме Кейптаун, Дурбан та Гаутенг.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПРОСТО ВИКОРИСТАННЯ

Обліковим хостингом в Cybersmart легко керувати завдяки cPanel. Ви можете отримати доступ до всіх функцій вашого хостинг-плану з однієї веб-сторінки та керувати своїми файлами, обліковими записами електронної пошти, програмами та резервними копіями легко. CPanel дозволяє переглядати статистику щодо ефективності вашого веб-сайту та відповідно редагувати кампанії. Безпека резервного копіювання може бути легко використана з cPanel. Для більшості цих завдань вам не знадобляться будь-які знання з програмування.

Він використовує програму встановлення Softaculous script, що означає програмне забезпечення, як Magento, WordPress, phpBB, Prestashop та багато іншого, можна встановити через простий у користуванні швидкий інсталятор. Це гарантує можливість створення будь-якого веб-сайту на їх платформі, починаючи від інтернет-магазинів до форумів чи простих блогів.

Усі спільні пакети веб-хостингу Linux включають ОС CouldLinux. Це допомагає досягти стабільності сервера, багатозатривалості та покращеної безпеки. Інші основні послуги, такі як SpamAssassin та VMWare, також входять до складу пакетів. Підвищується безпека, оскільки кожен користувач є ізольованим та отримує різні серверні ресурси, завдяки чому він більше схожий на віртуальний сервер, ніж на спільний хостинг-рахунок.

Якщо коротко, будьте випадковим блогером WordPress, власником декількох навчальних сайтів та власником інтернет-магазину чи корпоративним клієнтом, Cybersmart має правильне рішення.

ЦІНА ТА ПІДТРИМКА

Пакети хостингу Linux розділені на шість різних пакетів. Всі пакети пропонують необмежену пропускну здатність, але що цікаво, жоден з цих пакетів не має необмеженого простору на диску. Безкоштовний сертифікат SSL є частиною всіх пакетів. Інші функції, як додаткові домени та електронні листи, покращуються під час переходу до більш дорогих пакетів. Пакети, що розміщують вікна, побудовані за аналогічним дизайном і мають ціну майже однакові.

Пакети Windows, що розміщують хостинг, працюють однаково з необмеженою пропускною здатністю та обмеженим простором на диску. Однак вільного плану в хостингу Windows немає. CPanel в хостингу Linux замінюється панеллю управління Plesk для Windows.

Також є план безкоштовного хостингу, який ви можете вибрати. Він пропонує необмежену пропускну здатність, але лише 1 Гб місця на диску та 5 додаткових доменів. Безкоштовний пакет чудово перевіряє їхні можливості. Насправді, якщо у вас є лише невеликий блог для запуску, безкоштовний пакет може виконати майже всі ваші потреби. Він навіть включає безкоштовний сертифікат SSL!

До компанії можна звернутися лише по телефону та електронною поштою, і вони не мають онлайн-чату. Вони пропонують розділ бази знань на своєму веб-сайті, де ви можете переглядати різні категорії та отримувати більше інформації про те, як працюють різні частини веб-служб хостингу. Вони, схоже, зняли свою сторінку у Facebook, оскільки URL-адреса вже не працює.

Скільки коштує CyberSmart? CyberSmart пропонує плани від $ 0 до 8 $. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план CyberSmart я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. CyberSmart може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від CyberSmart тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів CyberSmart? CyberSmart не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що CyberSmart є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як CyberSmart підходить до змагань?

Cybersmart – це хороша хостинг-компанія на перший погляд, але вам потрібно ретельно розглянути відгуки користувачів, перш ніж купувати їх пакети. Здається, існує високий рівень незадоволення серед клієнтів, що можна побачити, переглядаючи їх рейтинги на інших веб-сайтах. Я рекомендую спробувати спробувати їх безкоштовний пакет спочатку, перш ніж взяти на себе зобов’язання придбати їхні послуги.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

ПРОС

 • Безкоштовний сертифікат SSL з усіма хостинг-пакетами
 • Безкоштовний пакет для перевірки їх особливостей
 • Простий у використанні cPanel

КОНС

 • Занадто багато скарг на якість їх послуг
 • Немає живої підтримки

Кібермарт

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map