Огляд ClientVps 2020 – чи варто це?

ClientVps


З 2015 року ClientVps надає приватним особам та компаніям хостинг продуктів та інших продуктів на веб-сайті, включаючи домени. Як випливає з назви, він пропонує VPS, але ви також можете отримати спеціальні сервери від цієї компанії.

Його сервери розташовані у містах Німеччини, Росії, Сінгапуру, Панами, Нідерландів, Бахрейна, Великобританії, США, України, Гонконгу та Франції. Його веб-сайт доступний англійською, китайською та російською мовами.

Особливості та простота використання

Хоча VPS є його головним хостинговим продуктом, він також пропонує спільні та виділені сервери. Його спільні сервери розташовані в Бахрейні. Клієнти на них отримують:

 • 99,99% гарантії безперервного часу
 • Безкоштовний SSL
 • Десь від 1000 МБ до 5000 МБ SSD
 • До 400 ГБ трафіку
 • Щотижневі резервні копії

Клієнтам із спільного хостингу надається cPanel для управління хостингом. У ньому ви можете швидко встановити 300+ додатків, включаючи WordPress, скориставшись автоматичним встановленням Softaculous. Ви також отримуєте доступ до SSH, баз даних MySQL та PostgreSQL. Крім того, безкоштовний та простий доступ до Cloudflare CDN.

ClientVps пропонує плани VPS відповідно до того, для чого ви хочете використовувати сервери. Якщо це звичайний VPS, він класифікується відповідно до розташування серверів. Ви можете вибрати між трьома його локаційними серверами, і під кожним місцеположенням можна вибрати три плани, які залежать від ресурсів, які ви отримуєте від них..

ClientVps

Крім цього, у планах розміщення хостингу для вмісту warez, підробки та Spamhaus.

Деякі з його серверів використовують SSD, а деякі HDD. Якщо ви замовите спільний сервер, ви отримаєте SSD. Однак при VPS це залежить від місця розташування. Більшість – це SSD, але американські сервери – це жорсткий диск.

Усі вони перебувають на моніторингу та зачистці RAID 10, що забезпечує низьку затримку та чудову пропускну здатність. Крім того, якщо з одним із дисків є проблеми з обладнанням, час відновлення проходить швидко, і ваші дані не втрачаються.

ClientVps забезпечує захист від DDoS, фільтруючи вхідні атаки, рівень яких залежить від обраного плану.

Ціноутворення та підтримка

Ціни на спільний хостинг ClientVps трохи вище, ніж зазвичай. Однак якщо у вас великий веб-сайт з великим трафіком, ціна не повинна бути проблемою, оскільки передбачена пропускна здатність покриває багато. Більшість веб-сайтів в Інтернеті використовують пропускну здатність менше 5 Гб, тому цього достатньо.

Ви можете платити щомісяця або щороку. Принаймні, на початку, завжди добре починати з коротшого зобов’язання, щоб визначити, підходить вам послуга чи ні. Повернення коштів не пропонується, тому ваші гроші не повертаються вам незалежно від того, задоволені ви послугою чи ні.

Ціноутворення з VPS також досить змішане. Деякі плани відповідають тому, що пропонує конкуренція – зовсім не дорого. Однак деякі з них трохи круті.

Ви можете платити за допомогою Bitcoin, Litecoin, Perfect Money, Payeer, кредитних / дебетових карток та PayPal.

ClientVps обіцяє 15-хвилинний час відповіді 24/7. Ви можете зв’язатися з агентами підтримки за допомогою прямого чату, електронної пошти, телефону та квитка. Я використовував чат в реальному часі, щоб дізнатися, як підключити свій домен до серверів. Агент, з яким я спілкувався, продовжував переходити назад і назад на сервери імен і продавати мені автоматичні резервні копії.

ClientVps

Також є база знань з кількома статтями, які можуть вам бути корисними.

Скільки коштує ClientVps? ClientVps пропонує плани від 19 до 29 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план ClientVps мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. ClientVps може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від ClientVps тут.
Наскільки хороша клієнтська підтримка клієнтів? ClientVps не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що ClientVps є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як ClientVps співпадає з конкуренцією?

Якщо ви шукаєте VPS, ClientVps може бути саме для вас. Ви можете наблизитися до своїх клієнтів завдяки численним розташуванням серверів. Тут розміщуються постійні веб-сайти та інтернет-магазини, а також веб-сайти із вмістом warez та підробкою. Однак це не передбачає повернення коштів, тому вибирайте плату щомісяця або будьте впевнені, що ви добре розлучаєтеся зі своїми грошима, якщо не задоволені.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Моніторинг та зачистка RAID 10
 • Захист від DDoS
 • Інсталятор програмного забезпечення
 • Багато серверів на вибір

Мінуси

 • Ніякої гарантії повернення грошей
 • Реєстрація домену не є безкоштовною
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me