Огляд Bytemark 2020 – чи варто спробувати?

bytemark-mine


Розробники та агенції радіють: Bytemark побудував свій хостинг-сервіс для підтримки цієї демографічної. Створена в 2002 році, ця американська веб-хостинг-компанія, що базується на Великобританії, є власником та керує власним центром обробки даних у Йорку, розробляючи власні платформи для забезпечення повної прозорості та надійності. Bytemark в основному обслуговує клієнтську базу в США, хоча вони також мають клієнтів в інших країнах світу, таких як Німеччина, Франція, США та Судан.

Особливості та простота використання

Bytemark пропонує керована хмара та виділені серверні пакети поза їх два центри обробки даних у Великобританії. Їхній центр у Йорку повністю належить та управляється ними, але вони управляють додатковим резервним центром обробки даних у Манчестері. Одна з найбільш вражаючих їх особливостей – це те, що вони Сертифіковано ISO 27001 – непростий подвиг для такої маленької команди, як їхня. Ця сувора і всесвітньо визнана акредитація є частиною того, чому вони мають змогу пропонують свої послуги урядовим структурам та медичним установам.

Оскільки Bytemark орієнтований на розробників, вам потрібен ступінь технічних знань, щоб максимально використовувати їх сервіс. Однак, найкращі платформи – це також найінтуїтивніші платформи, і Bytemark має вклали зовсім небагато в упорядкування розробників та процесу управління сервером. Ви можете налаштувати свій сервер за допомогою Симбіоз, їх простий чотиришаговий процес швидкого запуску, побудований на Debian GNU або Linux. Ви отримуєте автоматичні щоденні резервні копії, Звичайно, але згодом ви також можете керувати вашим сервером через просту у користуванні панель управління або API. Тоді є їх обширна документація: всі статті написані на увазі розробників, тому вони поглиблюються у всіх аспектах вашого сервера.

ознаки-ознаки

Bytemark обіцяє a 100% доступність базової мережі з мінімальною гарантією 99% безперервного часу. На перший погляд це може здатися низьким, але врахуйте той факт, що служби Bytemark працюють на хмарна інфраструктура – це означає, що велика ймовірність, що ви отримаєте 100% часу, якщо щось катастрофічне не станеться. Багато їх клієнтів повідомляють, що весь час, коли вони були з Bytemark, у них взагалі не було запланованих простоїв. Також Bytemark абсолютно прозорий про будь-які відключення та повідомлять своїх клієнтів про можливі поточні чи майбутні перебої в обслуговуванні.

Ціноутворення та підтримка

Bytemark має зробили добре, підтримуючи ціни на них доступними, незважаючи на преміальний характер їх хостинг-послуг. Мені подобалося, що вони не намагаються обманювати своїх клієнтів рекламними цінами, які потім значно збільшуються після поновлення – те, що ви бачите, це дійсно те, що ви отримуєте. Однак, якщо ви хочете піти з ними на тривалий термін, ви отримаєте зниження ставки на мінімальний дворічний контракт. Плюс до цього, якщо ви збираєтеся отримати спеціально виділені сервери, Bytemark пропонує 5% знижка для авторів безкоштовного програмного забезпечення.

У Bytemark немає вільних планів, але вони мають семиденна безкоштовна пробна версія для їх хмарних серверів. Оскільки більшість їхнього персоналу – це техногенні, а не продавці, вони не схильні до продажу, але, звичайно, ви можете будь-коли оновити безкоштовну пробну версію.

Їхній персонал підтримки повністю на базі Великобританії та висококваліфікованих технологій, що означає, що розробники можуть бути впевнені, що вони не спілкуватимуться з агентами довідкової служби рівня 1. Ви можете зателефонувати їм у Великобританію в робочий час з понеділка по п’ятницю або надіслати їм електронний лист і отримати відповідь протягом чотирьох годин. На жаль,, оскільки вони невелика команда, ви не отримаєте 24-годинну підтримку – але якщо у вас є надзвичайна ситуація, і вам потрібно зв’язатися з ними щодо критично важливих для бізнесу питань, ви можете зробити це через їхню проблему невідкладна адреса підтримки і отримати відповідь протягом години.

підтримка bytemark

Найкраща частина Bytemark – це кількість зусиль, які вони вклали в розширення можливостей своїх розробників. Якщо ви не хочете звертатися в службу підтримки, а скоріше вирішите проблему самостійно, вони отримають пошукова база знань з поглибленою документацією щоб ти робив саме це.

Як Bytemark підходить до змагань?

Bytemark, безумовно, перекошений у бік демографічних показників для розробників, що стосується їх знижки для авторів програмного забезпечення та документації, орієнтованої на розробників, і все. Однак якщо у вас є технологічність та шукаєте чесного, надійного постачальника послуг хмарного хостингу, Bytemark все одно буде вам добре.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

  • Сертифіковано ISO 27001
  • Доступні рішення преміум-хостингу
  • Підтримка персоналу, яка повністю базується на Великобританії
  • Знижка для авторів безкоштовного програмного забезпечення

Мінуси

  • Немає цілодобової підтримки
  • Немає основних спільних хостинг-пакетів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me