Огляд байтів хостів 2020 – чи варто це?

основний хостбайтЗаснована під Byte Technologies у 2010 році, Host Byte пропонує хостинг, сервери, засоби веб-безпеки та безліч інших продуктів та послуг присутності в Інтернеті. Його клієнтська база включає понад 500 клієнтів, включаючи малий бізнес та великі підприємства, які розташовані в різних країнах.


Хост-байт розміщує свої сервери в центрах обробки даних, розташованих у США та Мумбаї, Індія. Його веб-сайт доступний лише англійською мовою.

Особливості та простота використання

Кращий-дешевий веб-хостинг-компанія в Індії-Hostbyte

Хост-байт пропонує спільний хостинг, хмарний хостинг та VPS. Якщо ви хочете розмістити простий веб-сайт, загального плану хостингу достатньо. Хмарний хостинг краще для ресурсомістких веб-сайтів – він також відмінний для безперервного робочого часу через використання кластеру серверів. VPS працює, якщо ви хочете щось вище, ніж спільний хостинг, але не хочете обробляти спеціалізований сервер.

Клієнти спільного хостингу отримують наступне:

 • 99,9% тривалості роботи
 • Безкоштовний домен життя
 • Десь від 1 Гб до необмеженого місця
 • П’ять, десять чи необмежений домен для домену
 • 10 Гб, 50 Гб, 100 Гб або необмежена смуга пропускання

Мені подобається, що його гарантія тривалості не є хитрістю. Багато компаній-хостингів запевняють клієнтів, але не мають гарантії на те, коли вона не працює; не хост Байт. Цей постачальник пропонує гарантію до 100% щомісячної плати за послугу залежно від відсотка часу, який ви записуєте. Однак, щоб отримати його, вам доведеться подати запит, скориставшись системою квитків із панелі управління протягом семи робочих днів, коли веб-сайт недоступний. Ваше повідомлення також повинно містити конкретні дані.

Усі сервери захищені від DDoS-атак і є цілодобовий моніторинг. Якщо ви стурбовані безпекою, ви можете придбати Sitelock, щоб запобігти зараженню ботами та хакерами ваших файлів шкідливим програмним забезпеченням та загрозами. Крім цього, він також пропонує сертифікати SSL, однак безкоштовних сертифікатів у пропозиції немає. Вам доведеться платити, але це не обов’язково погано, оскільки ви отримуєте спеціальний SSL на своєму веб-сайті.

Хост-байт пропонує як Linux, так і Windows хостинг. Виберіть Linux, якщо ви хочете запускати на своєму сервері PHP або Python-додатки чи програми, такі як WordPress, але вибирайте хостинг Windows, якщо вам потрібні ASP.Net та MsSQL. Цей постачальник пропонує cPanel для управління хостингом, який ви можете використовувати для встановлення повторюваних завдань, таких як завдання Cron, управління файлами тощо.

Не хвилюйтеся, проте це не лише для розробників. Початківці виявлять, що використовувати Host Byte не так складно, як і багато інших веб-хостингових компаній. Один із сприятливих для початківців інструментів, який він пропонує, – це інсталятор одним клацанням, який працює для більш ніж 200 програм, включаючи Joomla! І WordPress.

Ціноутворення та підтримка

Хост Байт

Хост-байт пропонує велике співвідношення ціни та якості. Порівняно з іншими веб-хостами, він пропонує прийнятні, але доступні ціни на функції, які він надає на спільному хостингу. Періоди передплати відрізняються залежно від плану, на який ви йдете – необмежені плани дозволяють три місяці, шість місяців і 12 місяців, а інші плани передбачають лише 12 місяців або довше.

Якщо ви хочете домен, заплатите за рік хостингу, а Host Byte надасть вам доменне ім’я безкоштовно. Найприємніша частина цієї угоди полягає в тому, що поки ви продовжуєте послугу з продавцем, ваше доменне ім’я залишається безкоштовним.

Ціни на VPS практично крадуть, тоді як хмарний хостинг більше відповідає тому, що пропонує конкуренція. Компанія приймає платежі через Visa, MasterCard, American Express, PayPal, Bitcoin, Ethereum та Litecoin.

Ви можете спробувати сервіс Host Byte, налагодити роботу веб-сайту та побачити, наскільки його ефективність відповідає тому, що вам потрібно. Якщо цього не відбувається, ви можете повернути гроші протягом 30 днів після здійснення початкового платежу.

Агенти підтримки Host Byte доступні цілодобово через телефон, квиток та електронну пошту. У ньому також є чат у прямому ефірі та чат WhatsApp, але після численних спроб вони, здається, не є в Інтернеті через ці номери 24/7. Я закінчився зверненням до електронної пошти, але все ще не отримав жодної відповіді.

Незважаючи на те, що його агенти підтримки працюють цілодобово, вона все ще має базу знань з робочими знаннями з великою кількістю відповідних навчальних посібників, особливо це стосується WordPress та FTP.

Як хост-байт збігається з конкуренцією?

Хост-байт надає доступні послуги з чудовими можливостями та безліччю варіантів підтримки. Якщо ви хочете скористатись індійською компанією, це солідна компанія. Міжнародний бізнес може також використовувати його завдяки серверам, розташованих за межами Індії.

Плюси

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Численні варіанти підтримки клієнтів
 • Захист DDoS на серверах
 • Довічна реєстрація домену після 12-місячної підписки

Мінуси

 • Сертифікати SSL не є безкоштовними
 • Веб-сайт призначений лише англійською мовою

Отримайте надійний хостинг за допомогою Host Byte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me