Огляд ASPHostPortal 2020 – Що потрібно знати

асфостпортальний головнийЯкщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і ASPHostPortal, ви можете отримати набагато кращі сервери з цілодобовою підтримкою Хостингер, так чому навіть турбувати?!


ASPHostPortal – це спеціалізований хостинг-провайдер Windows ASP.NET, який також надає спільні плани хостингу Linux, а також хмарний хостинг, хостинг посередників, хостинг електронної пошти та супутні послуги, такі як реєстрація домену.

Ця компанія реалізовує себе як “№1, рекомендований Windows і ASP.NET з прожекторного хостингового партнера в Сполучених Штатах”, і вона розміщує понад 50 000 веб-сайтів. Він займається бізнесом більше десяти років, і він має 12 центрів обробки даних по Європі, Північній Америці, Південній Америці, Азії та Австралії. Його веб-сайт англійською мовою.

Особливості та простота використання

асфостпортал 1

The початковий рівень “Host Intro” спільного плану хостингу для Windows включає 1 Гб місця на диску, 10 Гб пропускної здатності щомісяця та хостинг для одного веб-сайту. Цей план не включає жодних баз даних чи пам’яті електронної пошти. Наступний “Host One” поділився планом Windows пропонує 5 ГБ пам’яті SSD, 60 Гб щомісячної пропускної спроможності, дві бази даних MSSQL, три бази даних MySQL, 500 МБ пам’яті електронної пошти та хостинг для необмежених баз даних.

З точки зору Хмарний хостинг Windows, то План першого рівня включає 2 ГБ місця на диску SSD, 20 ГБ пропускної здатності щомісяця, одну базу даних MSSQL, одну базу даних MySQL, 200 МБ пам’яті електронної пошти, до 250 МБ оперативної пам’яті та хостинг для необмежених веб-сайтів.

Існує чотири спільні плани Linux. Найменш дорогий План “Вступ” включає 5 ГБ пам’яті SSD, 15 Гб пропускної здатності щомісяця, три бази даних MySQL, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та хостинг для трьох веб-сайтів. Дорожчі плани Linux поставляються з додатковими функціями, включаючи швидкість роботи турбо веб-сайту, безкоштовне резервне копіювання на вимогу, SEO та оптимізацію Cron.

Наступні функції є загальними для всіх спільних хостинг-рішень:

 • Безкоштовна установка програмного забезпечення
 • Зберігання SSD
 • 24/7 антивірусне сканування
 • Нічні резервні копії даних
 • Відповідь DDoS на атаку
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Підтримка безкоштовних SSL

ASPHostPortal використовує 12 центрів обробки даних світового класу, розташованих у штаті Вашингтон, Торонто, Амстердам, Лондон, Париж, Франкфурт, Мілан, Гонконг, Сінгапур, Мельбурн, Ченнаї та Сан-Паулу. Ці засоби оснащені надлишковими, високошвидкісними мережевими з’єднаннями та високотехнологічними системами охолодження та гасіння пожежі. Вони працюють 24/7/365 сертифікованими адміністраторами та мережевими інженерами.

100% часу роботи веб-сайту гарантується відмовою від DNS, що відстежує веб-сайти клієнтів для відмови від декількох географічних вузлів. Якщо веб-сайт не завантажується, ASPHostPortal автоматично змінить записи DNS для перенаправлення трафіку на резервну IP-адресу або сервер. Це платна щомісячна послуга.

Ціноутворення та підтримка

асфостпортал 2

ASPHostPortal спільний хостинг дуже доступний порівняно з американськими та міжнародними конкурентами. Його План спільного хостингу для Windows “Intro” коштує приблизно стільки ж, як і чашка кави на місяць, з зменшення ціни вдвічі, якщо обрано п’ятирічний термін. Однак, для підтримки бази даних та електронної пошти вам знадобиться принаймні план “Хост один” це є як і раніше дуже конкурентоспроможний ціною їжі швидкого харчування на місяць.

Плани Linux на базі SSD також мають конкурентоспроможні ціни, і під час цього огляду код купона дозволяє отримати безкоштовний домен із хмарним хостингом чи хостинг-реселлером.

Спільні плани хостингу можна придбати на щоквартальних, річних, трирічних та п’ятирічних термінах знижки від 14% до 43%, надані на більш тривалі терміни.

Цілодобова підтримка клієнтів обробляється електронними квитками. Я отримав відповідь того ж дня, коли я зв’язався з компанією.

Скільки коштує ASPHostPortal? ASPHostPortal пропонує плани від 1 до 11 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план ASPHostPortal мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. ASPHostPortal може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від ASPHostPortal тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів ASPHostPortal? ASPHostPortal не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що ASPHostPortal є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як ASPHostPortal підходить до змагань?

ASPHostPortal – це спеціаліст з організації хостингу для Windows ASP.NET з центрами обробки даних по всьому світу. Серед його важливих особливостей є зберігання SSD, безкоштовний домен, 30-денна гарантія повернення грошей та цілодобова підтримка клієнтів за допомогою електронних квитків.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Безкоштовний домен з хостингом за допомогою купонного коду
 • Швидке зберігання SSD
 • Кілька світових центрів обробки даних
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Немає підтримки телефону або живого чату
 • На веб-сайті постачальника немає інформації про підтримку клієнтів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map