Огляд 247 хостів 2020 – навіщо вам потрібно спробувати

247-хост-огляд1Заснований у 2004 році, 247-хостинг надає приватним особам та компаніям якісний хостинг, орієнтований на клієнтів, для задоволення різноманітних потреб бізнесу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Монреалі, Канада, і на даний момент розміщено понад 100 000 веб-сайтів. 247-хост пропонує сервери в США, а також у Монреалі, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. Всі послуги 247 хостів пропонуються англійською мовою, хоча мову, яку можна відображати, можна змінити в cPanel.


Особливості та простота використання

247-хост має безліч різних типів хостингу для задоволення різноманітних потреб клієнтів. Сюди входять звичайний спільний та діловий хостинг SSD, хостинг реселерів, VPS на базі Linux, VPS на базі Windows та спеціалізовані сервери.

Служба спільного хостингу включає безліч чудових функцій, таких як:

 • Вишуканий автоінсталятор із 300+ додатками
 • Безлімітні бази даних MariaDB
 • Необмежена пропускна здатність і зберігання
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Установка cPanel в ОС CloudLinux
 • Безкоштовна служба міграції веб-сайтів
 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Вибір місця розташування сервера в США, Канаді чи Європі

Поряд із цими стандартними спільними функціями – 247 хостових бізнес-плани SSD дадуть змогу вашому веб-сайту стимулювати:

 • На 20 разів швидше завантажувати за допомогою чистого SSD-накопичувача
 • Додатковий вибір місця розташування сервера (Азія)
 • Менше користувачів на сервері (а отже, швидша швидкість)
 • SSH доступ

Однією з головних переваг, яку я оцінив щодо 247-хостингу, є можливість виберіть бажане місце розташування сервера. Хоча компанія базується в Канаді, вона також отримала вибір серверів, що базуються в Сінгапурі, США та Європі, що забезпечує кращу близькість до вашої цільової читацької аудиторії та, отже, кращу швидкість до ринку.

На додаток до цього, 247-хост – один з рідкісних постачальників, який пропонує пом’якшення анти-DDoS-атаки зі своїми спільними планами хостингу. Це в поєднанні з налаштуванням веб-сервера Cloudflare CDN та LiteSpeed ​​пропонує вам більшу стабільність та безпеку при спільному розміщенні хостингу.

Але одним із найдивовижніших аспектів 247-хостового сайту, який я знайшов, було те, що, незважаючи на досить датну зовнішність свого веб-сайту, він пропонує чудовий вибір зручних для початківців функцій, таких як інструмент RVsitebuilder – інструмент для побудови веб-сайтів WYSIWYG, що дозволяє перетягувати Ви можете створити пристойний веб-сайт без будь-яких знань кодування.

Ціноутворення та підтримка

247-хост пропонує дуже конкурентоспроможні щомісяця і довгострокові контрактні ціни. Хост повинен надати: суміш вартості та функціональності, і це загальне враження, яке я отримав із пропозицій господаря 247.

Зауважте, що 247-хост дійсно пропонує акційна ставка за початковий термін. Після цього ціна подорожчає трохи, але залишається конкурентоспроможною. Коли я порівнював пропозицію початкового рівня 247 хостів із аналогічними пропозиціями конкурентів, я виявив, що його ціни приблизно на 15% вище, ніж основні провайдери з найнижчою ціною, в той час як його хостингові плати SSD початкового рівня в середньому були приблизно на 20% вище.

Є також Повна гарантія повернення грошей за 45 днів, тож ви можете спробувати спільний хостинг-сервіс без ризику.

Примітка про підтримку та базу поширених запитань / знань: у мене виникло запитання про підтримку, і я вирішив зв’язатися з ними через функцію прямого чату. Це було після робочого часу (близько 21:00 за США та Канадою). Я отримав відповідь електронною поштою від служби обслуговування клієнтів протягом п’яти хвилин, яка відповіла на моє запитання. Для цього вони отримують великі великі пальці.

Я знаю себе набагато безпечніше, використовуючи послугу 247 хоста, знаючи це він пропонує цілодобову підтримку. Однак я виявив, що зв’язок із базою знань порушений.

247-хост-огляд2

Також я зіткнувся з кількома скаргами в Інтернеті, вказуючи, що на телефонні дзвінки в службу підтримки не відповідав представник в реальному часі, а був спрямований на електронну пошту. Якщо ви хтось, хто вважає за краще спілкуватися з агентом підтримки технічної підтримки, це може спричинити для вас розчарування. Однак на мій запит відповіли так швидко електронною поштою, що я вірю, що будь-яке питання буде вирішено своєчасно.

Як 247-хазяїн відповідає матчу?

247-хост пропонує чудовий час роботи, цілодобову підтримку та функцію над середнім рівнем, привабливу за ціною. Незважаючи на те, що його веб-сайт виглядає датованим, його ефективність та пакунки 247 хостів більше, ніж компенсують його, і тому хост варто перевірити.

Плюси

 • Доступні гнучкі щомісячні цикли виставлення рахунків
 • Бази даних MariaDB
 • Зберігання SSD
 • Пом’якшення атак проти DDoS із спільним хостингом

 Мінуси

 • Веб-сайт виглядає датованим
 • Підтримка телефону не вистачає

Надійні, багатофункціональні плани на 247 хості

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me