Nordnet Review 2020 – навіщо вам потрібно спробувати

Nordnet - шахтаNordnet – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


Nordnet – паризька компанія, яка надає різні послуги в Інтернеті з 1995 року. Веб-хостинг – один з їх найновіших продуктів, і їх пропозиції ще в зародковому стані. Однак вони надають фантастичні допоміжні послуги, такі як домашній Інтернет, оптимізація пошукових систем, реєстрація доменних імен, захист електронної пошти та безпека веб-сторінок..

Особливості та простота використання

Хоча хостинг веб-сайтів не є основною проблемою Nordnet, вони надають деякі цікаві функції, від яких зазвичай можна очікувати лише преміум-хостингу. Вони також охоплюють усі основи, необхідні для будь-якого хостинг-рішення:

 • Широка реєстрація доменних імен, включаючи спеціальні домени, такі як .paris, .corsica тощо.
 • Безпека електронної пошти

Ось деякі з преміум-функцій / послуг, які вони пропонують:

 • Пакет трафіку. Цей пакет покращує рейтинг пошукових систем вашого веб-сайту переконуючись, що він індексується провідними пошуковими системами, визначає та вводить ключові слова, надає професійні поради щодо SEO та надає детальні звіти про вашу ефективність.
 • Створення веб-сайту Compoz: Це безкоштовний інструмент створення веб-сайтів, який пропонує Nordnet. Це простий у використанні і дозволяє розширити функціональність вашого сайту, використовуючи встановлені модулі із специфічними функціями, такими як інструменти для ведення блогів, шаблони, засоби вбудовування мультимедійного вмісту, бюлетені, засоби електронної комерції тощо.
 • Блокування кіберсквотінгу: Ця послуга дозволяє заблокувати людей, які реєструють доменне ім’я з подібним іменем до вашого, з єдиною метою обману користувачів Інтернету.

Nordnet

Хоча дещо обмежений у функціях та можливостях налаштування, інструмент створення веб-сайтів Nordnet надзвичайно простий у використанні. Можливість без особливих зусиль виділити додаткову функціональність за допомогою модулів – це також фантастична особливість для початківців. Однак їх власний веб-сайт для бізнесу є досить заплутаним, і важко зрозуміти, як користуватися їх продуктами.

Ціноутворення та підтримка

Оскільки хостинг веб-сайтів не є однією з основних їх функцій, то ціна на Nordnet працює дещо інакше. З цінових планів лише один включає хостинг як частину пакету:

 • Основні: Це в основному лише реєстрація домену, а також отримання одного електронного рефералу.
 • Основні: Реєстрація домену, 10 електронних рефералів та фільтр проти спаму електронної пошти.
 • Комфорт: Реєстрація домену, 100 електронних посилань, фільтр проти спаму електронної пошти та антивірусний фільтр електронної пошти.
 • Престиж: За допомогою цього плану ви отримуєте все вищезазначене, 400 електронних рефералів та хостинг Linux Linux для зберігання даних.

Оскільки реєстрація домену є однією з їх головних послуг, цінові плани залежать від конкретного розширення домену, яке ви хочете. Ще однією особливістю їх ціноутворення є те, що ви можете обирати від одного до десятирічних термінів із багаторівневими знижками.

Найнеповторніше у Nordnet – це те, що ви можете безкоштовно створити та розмістити веб-сайт за допомогою інструменту створення веб-сайтів. Цей хостинг безкоштовний, оскільки вони використовуватимуть ваш сайт, щоб розміщувати власні додатки. Потім ви можете придбати модулі з додатковими функціями, однією з яких є видалення реклами. Ці модулі можуть додати широкий спектр функціональності від електронної комерції до маркетингу соціальних медіа.

Найбільша проблема підтримки клієнтів Nordnet полягає в тому, що вона обмежена французькою мовою. Хоча ви можете знайти англійського представника, це не завжди так. У них є безкоштовна лінія обслуговування клієнтів та продажів, але ви повинні платити за дзвінки за технічну підтримку. Інші канали включають електронну пошту або фактично бачити представника особисто у своїх офісах.

Скільки коштує Nordnet? Nordnet пропонує безліч планів за ціною від найвищої до найнижчої. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Nordnet я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Nordnet може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинговим експертом від Nordnet тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів Nordnet? Nordnet не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Nordnet є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Nordnet відповідає рівню конкуренції?

Хоча різноманітність у них не так вже й багато, ви можете знайти безкоштовний хостинг протягом усього життя занадто привабливий, щоб його пропустити. Якщо у вас вже є хостинг, але вам потрібні інші супутні послуги, такі як SEO, реєстрація доменних імен або захист електронної пошти – Nordnet може стати відмінним вибором.

Nordnet може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Безкоштовний варіант хостингу
 • Інструмент створення веб-сайтів з великими модулями
 • Чудовий стимулюючий пакет SEO
 • Гарна підтримка, якщо ви говорите по-французьки

Мінуси

 • Обмежена підтримка клієнтів, якщо ви не з Франції чи з Франції
 • Лише два варіанти хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me