Name.com Огляд 2020 – Суцільний хост з одним ОСНОВНИМ ЗНОМ

name-com-огляд


Домени перше, хостинг другий

Компанія Name.com, заснована в 2003 році Біллом Мушкіним, – це компанія, що базується в Денвері, США, що продає комбінацію доменних імен та хостинг-пакетів. Він належить Donuts Inc, провідній компанії з обслуговування доменних імен. Він має версії свого веб-сайту на восьми мовах і пропонує ціни в дев’яти валютах.

Перш за все, Name.com – це реєстратор домену, хостинг-пакети є другорядним напрямком. Тим не менш, він продає пристойний спектр планів для початківців, включаючи спільний хостинг, хостинг електронної пошти, SSL сертифікати і, звичайно, доменні імена.

Щоб дізнатися, чи підходить вам Name.com, Я провів тиждень на тестуванні Name.com – придбав план, зв’язався із службою обслуговування клієнтів, скасував і просив повернути гроші тощо. Чи буде це відповідати вашим стандартам? Це досить швидко для вашого веб-сайту? Чи надає Name.com підтримку в той момент, коли вона вам потрібна?

Якщо ви дасте мені десять хвилин свого часу, я відповім на всі ваші запитання, щоб ви могли вирішити, чи це правильний для вас хост. Якщо ви готові, схопіться, ми заходимо.

Стандартні можливості рясніють

Name.com пропонує більшість стандартних функцій, яких ми очікуємо від звичайного хостинг-плану. Наприклад, усі плани включають безкоштовний SSL сертифікат Encryption Everywhere, автоматичне резервне копіювання та 30-денну гарантію повернення грошей.

Однак помітно, що мережа доставки вмісту Cloudflare (CDN) не включена, інструмент створення веб-сайтів – це окремий окремий платний план, а доменні імена включаються безкоштовно, лише якщо ви вибираєте щорічні плани хостингу. Тож стежте за додатковими витратами, які повзають.

Тепер давайте розглянемо деякі найцікавіші функції, які може запропонувати Name.com.

Плани WordPress

Name.com чітко орієнтований на новачків і пропонує широкий вибір Плани, що стосуються WordPress, що постачаються із попередньо встановленою програмою WordPress, а також підтримка тем та плагінів. Однак у цьому плані є величезна (і дивна) проблема. Ви не можете встановити сертифікат SSL у планах WordPress.

З якоїсь причини, Сертифікати SSL доступні лише на звичайних спільних планах хостингу.  Це є головним недоліком електронної комерції та багатьох інших видів інтернет-бізнесу.

name-com-особливості

Особливості розробника

Ці плани не ідеально підходять для самих просунутих власників веб-сайтів (ви хочете розглянути хост преміум-класу, як Vultr або DigitalOcean), але якщо ви тільки починаєте розробку веб-сайтів і хочете отримати деякі основні функції кодування, а також для початківців -дружня підтримка, це може зробити цю роботу. Існує підтримка PHP до версії 7.2, баз даних MySQL, а також завдання Cron та Git. Непогано, зовсім не погано.

Веб-сайт на одній сторінці

Особисто мені дуже подобається пропозиція веб-сайту на одній сторінці, і я вважаю, що біль хто знає, хто веде бічну суєту або є солопреєром чи підприємцем. Якщо ви зайняті своєю компанією або бічною суєтою, у вас немає часу створити величезний веб-сайт (чорт, у вас немає часу, щоб випити чашку кави більшість днів).

Name.com піклується про це, надаючи простий веб-сайт із портфоліо на одній сторінці, доступний всього за кілька доларів на рік. Також на це потрібно менше п’яти хвилин. Перемагати, перемагати.

Плани електронної комерції

Якщо ви хочете створити магазин електронної комерції, на сайті Name.com є план для вас. Його пакети для бізнес-побутових веб-сайтів постачаються з темами, що містять багато функцій електронної комерції. Наприклад, шаблони підключаються як до Stripe, так і до PayPal для обробки платежів, варіанти доставки обробляються для вас, і є навіть попередньо розроблені сторінки продуктів.

Набір інструментів для початківців

Від процесу створення облікового запису до майстра на екрані для налаштування облікового запису WordPress, Name.com полегшує розпорядження нових власників веб-сайтів. Основні елементи, з якими ви матимете щоденний контакт (наприклад, веб-сайт та інформаційну панель), зручні у користуванні та прості у навігації..

Створити аккаунт

Щоб створити обліковий запис, я вибрав найдешевший план WordPress, Blogger. The весь процес був простим і простим без помилок і проблем по дорозі. Все, що вам потрібно зробити – це створити обліковий запис, ввівши свою основну особисту інформацію, а потім оплатити кредитною карткою або PayPal. Це було зроблено протягом двох хвилин.

Підключіть домен та встановіть WordPress

Знову ж таки, Name.com спрощує створення веб-сайту WordPress, особливо якщо ви (як я) обрали один із планів, що стосуються WordPress. Щоб завершити процес, мені знадобилося менше п’яти хвилин, і початківцям це легко впоратися. Єдиний мій незначний захват – відсутність живого чату. Натисніть тут, щоб прочитати більше про мій досвід.

Єдиний магазин

Хоча деякі клієнти вважають за краще зберігати свої доменні імена та хостинг в окремих компаніях для безпеки, інші цінують зручність того, щоб все було поєднано в одне місце. Якщо ви потрапили до другої групи, Name.com охопив вас. У ньому продано все необхідне для створення інтернет-магазину чи веб-сайту бізнесу, від сертифікатів SSL та доменних імен до функцій електронної комерції та готових шаблонів..

Дешевий GSuite

Якщо ви власник веб-сайту з кількома доменами, ви дізнаєтесь, що вартість електронних листів домену може почати складатися. З Name.com ви отримуєте 50% знижки від свого акаунта GSuite під час реєстрації. Це гарна угода, але пропозиція дійсна лише для нових вхідних повідомлень.

name-com-простота у використанні

Фірмова URL-адреса скорочення

Ви робите який-небудь інтернет-маркетинг? Чи трапляється вам скористатися стороннім інструментом, таким як Bit.ly, щоб скоротити URL-адреси? Якщо це так, вам сподобається фірмовий скорочувач URL-адрес Name.com. Це невелика додаткова вартість на місяць (якщо вам вона потрібна лише для одного домену та без аналітики; в такому випадку вона безкоштовна), але якщо ви робите багато маркетингу, це може бути варте того.

У цьому полягає головний недолік

Як завжди, я провів перевірку завантаження сторінки Sucuri на своєму новому веб-сайті WordPress. Name.com має найгірші результати, які я коли-небудь бачив. Мало того, що багато локацій мають швидкість завантаження понад дві секунди, деякі з них навіть набирають повільну швидкість, ніж колосальні чотири секунди. До побачення, відвідувачі веб-сайту.

Навіть локації з найкращими швидкостями з’єднання (Канада та США) мають поганий час у першому байті. Якщо ваші клієнти перебувають у Нідерландах, ви, можливо, просто зіткнетеся з пристойними часом завантаження.

Я намагався підтвердити за допомогою служби клієнтів, де розташовані його сервери, але мені повідомили, що компанія не може видавати цю інформацію. Це прикро, оскільки це допоможе вам прийняти зважене рішення про те, наскільки швидко ваш веб-сайт завантажуватиме місце розташування ваших клієнтів.

name-com-perfomance

Як не дивно, читаючи інші огляди в Інтернеті, швидкість не часто виникає як проблема. Це може бути тому, що компанія орієнтована на новачків, а швидкість менш важлива, ніж простота використання, або тому, що в моєму результаті була аномалія.

Добре для продажів, сумнівне для підтримки

Що стосується підтримки самостійно, на веб-сайті Name.com доступно багато ресурсів. Існує значна база знань, наповнена інструкціями, навчальними посібниками та довідковими документами.

Якщо ти така людина, яка любить говорити з людиною, ваші варіанти набагато кращі, якщо ви живете в північноамериканському часовому поясі. Якщо ви з іншого боку ставка, як я, вам доведеться чекати.

name-com-підтримка

Ви можете надіслати електронний лист 24/7, ви можете зателефонувати команді з 10:00 до 17:00. Гірський час (GMT-6) з понеділка по п’ятницю, або ви можете користуватися чатом у часі з 8:00 до 18:00. Будні МТ та 10:00 до 17:00. MT вихідні. Ви також можете зв’язатися з командою через її канали соціальних медіа.

Я перевірив канали і отримав (досить) хорошу відповідь як у Twitter, так і у Facebook, коли я задавав питання, орієнтовані на продаж. Оскільки я обмінювався повідомленнями в нічний час у Північній Америці, для отримання відповіді пішло між 7 (Facebook) та 11 (Twitter) годин.

name-com-підтримка-відповідь

Розчаровуючи, коли я задав питання через технічну підтримку всередині моєї панелі інструментів, Я не отримав відповідь протягом 48 годин. Це насправді клопоче мене, коли компанії швидше відповідають на запити продажів, ніж технічна підтримка.

Оплата за зручність

Ціни на Name.com в порядку – ви знайдете дешевші за той же рівень ресурсів в інших місцях. Однак, за допомогою Name.com ви платите за зручність рішення “все в одному” та набір інструментів та майстрів, сприятливих для початківців. Для деяких клієнтів варто заплатити невелику премію за такий вид простоти використання.

Щодо доповнень, то тут багато функцій. Наприклад, з вас не стягуватимуться резервні копії та ви отримаєте безкоштовний сертифікат SSL та доменне ім’я (на щорічних планах), але якщо ви хочете, щоб ваш вміст доставлявся швидко, вам доведеться отримати CDN в іншому місці. Коли ви готові зануритися, ви можете платити кредитною карткою або PayPal, і там є 30-денна гарантія повернення грошей.

Скасування & Повернення коштів 

Скасувати обліковий запис на Name.com легко. Це можна зробити повністю з приладової панелі та натиснувши кілька кнопок. Початківець легко впорається з цим, і вам не потрібна допомога служби обслуговування клієнтів.

На продукти Name.com існує 30-денна гарантія повернення грошей (за вирахуванням вартості домену), і якщо ви хочете подати заявку на це, вам також потрібно заповнити коротку форму повернення коштів. Це не є складним і не забирає багато часу.

Виконуючи ці кроки, зачекайте день або два, щоб повернути гроші, а потім перевірте своїм способом оплати, чи були повернені ваші гроші повністю.

повернення ім'я-com

Як Name.com співпадає з конкуренцією?

Name.com не ідеально підходить для всіх – просунуті власники веб-сайтів та розробники набагато краще в інших місцях. Однак це має своє місце на ринку. Це чудово для початківців, які хочуть легкого, всебічного рішення і які із задоволенням сплачують невелику премію за пільгу. Моє єдине роздратування – це відсутність миттєвої підтримки, яка б справді принесла користь новим власникам веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map