Інтернет-огляд веб-хостингу 2020 – SGreat Reputation, АЛЕ …

Інтернет-хостинг чудово, але штраф недостатньо хороший. Хоча Інтернет-хостинг – це гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Інтернет-хостинг є одна з найбільших веб-хостинг-компаній у Малайзії за часткою ринку. Вони розміщення понад 8000 доменів для переважно малайзійської бази клієнтів, хоча вони також мають клієнтів у Новій Зеландії, США, Австралії та Греції. Веб-сайт Internet Webhosting доступний на малайській, спрощеній китайській, традиційній китайській та англійській мовах.

Інтернет-хостинг

Особливості та простота використання

Інтернет-хостинг очевидно хоче стати єдиний магазин для всіх речей, що стосуються Інтернету. Окрім а повний набір основних та сучасних рішень для веб-хостингу, вони також пропонують реєстрація домену, послуги веб-дизайну, пакети для створення веб-сайтів та сертифікати SSL.

Стандартні функції їхніх спільних планів хостингу включають:

 • Принаймні 10 Гб місця на диску
 • Щонайменше 50 Гб пропускної здатності щомісяця
 • Необмежена кількість субдоменів та переадресація домену
 • Необмежений обліковий запис FTP та електронної пошти
 • Необмежена кількість баз даних MySQL 5.0
 • Надійний інсталятор додатків
 • RVsitebuilder (різний рівень доступу залежно від рівня вашого плану)

Що мені сподобалось у цьому продавцеві – це те, що вони досить щедрий з функціями, які вони пропонують: дуже рідко ви отримуєте розробник веб-сайтів, інсталятор додатків та необмежену кількість баз даних із планом початкового рівня. Ви навіть можете розмістити декілька доменів із самим основним планом, і пропускної здатності та місця для зберігання є більш ніж достатньо, щоб підтримувати кілька веб-сайтів із середнім рівнем інформації.

Сумно, їх накопичувачі, схоже, не є SSD, саме тому вони можуть дозволити собі дати більше місця. Також їхні плани не включають жодні SSL-сертифікати, хоча вони дають вам менеджер сертифікатів SSL, і ви можете за додаткову плату придбайте у них базові або преміальні сертифікати SSL.

Інтернет-хостинг працює з єдиного центру обробки даних, розташованого в Малайзії. На жаль,, вони самі не володіють цим центром обробки даних. Це означає, що, хоча співробітники центру обробки даних протягом декількох хвилин повідомлять компанії про будь-які проблеми, про їх усунення Часи відгуку все ще можуть містити трохи відставання. Однак, у них є гарантія тривалості 99,9%, що може дати вам спокій.

Ціноутворення та підтримка

Плани Інтернет-хостингу є дуже доступний, але багатий на функції. Цей постачальник, безумовно, дотримується своєї прихильності пропонувати якісні хостингові рішення за низькою ціною, тому, ймовірно, саме тому вони здобули стільки частки ринку в Малайзії. Плюс, на відміну від багатьох компаній сьогодні, Інтернет-веб-хостинг має майже нульовий борг, що дає їм більше сил для зростання у злетах та падіннях економіки. Зауважте, що оскільки їх основна база клієнтів знаходиться в Малайзії, Інтернет-хостинг перераховує їх ціни в Малайзійський Рінггіт.

Ти можеш в будь-який час оновити або понизити план. Рахунок за цей місяць буде промоціонований, якщо ви вирішите оновити. Однак зауважте, що у випадку зниження рівня кредиту вам не буде повернено будь-який невикористаний кредит із вашого рівня хостингу вищого рівня.

Інтернет-хостинг не пропонує безкоштовну пробну версію, але вони мають 30-денна гарантія повернення грошей для спільних планів хостингу. Вам потрібно буде надіслати їх електронною поштою, щоб отримати це повернення: воно не є автоматичним.

Якщо вам потрібна допомога, найкращі варіанти – це подати квиток через ваш клієнтський портал або отримати доступ до їх прямого чату. У них вказаний номер телефону та адреса електронної пошти, але, здається, це в першу чергу для запитів про продаж. Команда є доступний цілодобово цілодобово. Вони також мають базу знань, але я не був у захваті від цього: у них наразі лише кілька десятків статей.

Як Інтернет-хостинг відповідає рівню конкуренції?

Інтернет-хостинг надає багатофункціональні хостинг-рішення за надзвичайно доступними цінами. Компанія робить це, залишаючись майже повністю без боргів, чіткою демонстрацією правильного управління та орієнтованого на клієнта підходу до веб-хостингу.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Доступний розробник веб-сайтів та інсталятор додатків
 • Нульові перебої в роботі навіть у випадку відмови обладнання
 • Пропонує 99,9% гарантії безперервного часу
 • Команда підтримки має короткий час відгуку

Мінуси

 • Сервери, розташовані лише в Малайзії
 • Без безкоштовних сертифікатів SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me