InfinityFree Review 2020 – чи варто це?

БезмежністьЯк випливає з назви, InfinityFree пропонує безкоштовний хостинг “назавжди”. Компанія продає свій хостинг як абсолютно безкоштовний, і це правда. Компанія спонсорується iFastNet – іншою веб-хостинговою компанією, яка надає хостинг за певну плату. Його сервери розташовані у Великобританії та підтримують понад 300 000 клієнтів. Його веб-сайт доступний лише англійською мовою.


Особливості та простота використання

InfinityFree пропонує безкоштовний хостинг з такими можливостями:

  • 99,9% тривалості роботи
  • Безкоштовний субдомен
  • Безкоштовний SSL
  • Необмежене зберігання

Хоча компанія надає “необмежену кількість” пам’яті та “необмежену” пропускну спроможність, не очікуйте великих функцій. Він пропонує безкоштовний хостинг, тому не варто сподіватися на найкращі послуги. Для цих “необмежених” сервісів існує багато обмежень на серверні ресурси.

Якщо ви хочете розмістити веб-сайт із кількома зображеннями, ви, швидше за все, отримаєте повідомлення із повідомленням “досягнутий ліміт сервера” або подібним ще до того, як закінчите створення веб-сайту. Якщо ви хочете запустити веб-сайт із текстовим хобі або хочете перевірити щось дійсно просте, тоді ви можете спробувати InfinityFree. Для інших речей, включаючи простий веб-сайт компанії, слід шукати в іншому місці.

Я помітив одне, що він не підтримує встановлення сертифікатів Let’s Encrypt SSL та подібних безкоштовних служб SSL. Що стосується безкоштовного хостингового сервісу, я сумніваюся, що його безкоштовні SSL є платними, тому я не розумію обмеження того, що клієнти не можуть самостійно створити ці безкоштовні SSL-сервіси..

Незважаючи на свої обмеження, він робить непоганий для початківців із установкою програми Softaculous. Досвідчені користувачі можуть запрограмувати свій веб-сайт за допомогою PHP та вибрати ту версію, яку вони надають перевагу. Також компанія надає 400 баз даних MySQL, операційну систему Linux та веб-сервер Apache.

Клієнти отримують 10 облікових записів електронної пошти. Цього більш ніж достатньо для веб-сайту хобі. Для підвищення продуктивності він допомагає клієнтам легко з’єднуватися з CloudFlare CDN з їх панелі управління. На панель клієнти отримують cPanel.

Ціноутворення та підтримка

Як я вже згадував вище, InfinityFree пропонує безкоштовний веб-хостинг. Грошей немає. Якщо ви не хочете або не маєте грошей на придбання домену, ви можете використовувати його безкоштовний домен.

Однак, як було сказано вище, ви не повинні користуватися сервісом для більш ніж веб-сайтів хобі. Клієнти, які сподіваються, що це працюватиме більше, розчаровані. Отже, безліч негативних відгуків в Інтернеті.

Компанія все ще заробляє гроші, але за допомогою реклами. Оголошення не відображається на веб-сайтах клієнтів, а на власному веб-сайті компанії та на панелі керування.

Зважаючи на відсутність заробітку у клієнтів, компанія не надає підтримку один на один, тому ви не можете телефонувати або надіслати електронною поштою підтримку. У ньому прямо вказано, що його адреса електронної пошти не підтримується.

Однак є міцна база знань та форум, який заповнений вже відповіли на запитання та рішення. Його пошукова система потужна, тому ви можете швидко знайти свою відповідь. Якщо його немає, ви можете запитати і, ймовірно, отримаєте відповідь. Ось деякі результати, які я отримав від його пошукової системи:
Безмежність

Скільки коштує InfinityFree? InfinityFree пропонує плани від 0 до 6,90 дол. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план InfinityFree я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. InfinityFree може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від InfinityFree тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів InfinityFree? InfinityFree не належить до числа наших головних веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що InfinityFree буде невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як InfinityFree збігається з конкуренцією?

Якщо ви шукаєте безкоштовну службу хостингу, ви можете перевірити InfinityFree. Ви не будете розміщувати рекламу на своєму веб-сайті, але не можете робити трохи тексту та дуже мало сторінок. Якщо ви спробуєте розмістити багато графіки, ваш веб-сайт буде знятий, оскільки надані ресурси не впораються.

Плюси

  • Повністю безкоштовний веб-хостинг
  • На веб-сайтах клієнтів немає оголошень
  • cPanel надається для управління
  • Фантастична база знань та форум

Мінуси

  • Недостатньо для ділових веб-сайтів
  • Не вдається отримати електронну пошту чи підтримку по телефону

Насолоджуйтесь безкоштовним хостингом за допомогою InfinityFree.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me