HostingNet Review 2020 – чому це ваша найкраща ставка

ХостингНет1


HostingNet базується в Чилі і працює з 2008 року. Вони пропонують спільний хостинг, хостинг для реселлерів та VPS-хостинг, що підходить для багатьох веб-сайтів. Їх спільний хостинг пропонує фантастичні функції, зокрема SSD-накопичувач, необмежену пропускну здатність та безкоштовні SSL-сертифікати.

Особливості та простота використання

HostingNet пропонує відмінна різноманітність функцій для спільних хостинг-планів, які включають пристойне зберігання SSD та необмежену пропускну здатність. Ось кілька основних їх особливостей:

 • PHP 5.4 – підтримка 7.2
 • cPanel
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Необмежені субдомени
 • Необмежена кількість баз даних у більшості планів
 • Веб-сайт
 • Вишуканий автоінсталятор

Вони також пропонують велику кількість функцій з доданою вартістю, в тому числі безкоштовні сертифікати SSL:

 • Безкоштовний сертифікат SSL для кожного домену
 • Брандмауер та захист від вірусів
 • ОС CloudLinux
 • Підтримка Python

HostingNet навіть пропонує: Пакет хостингу Micro Enterprise, який не має будь-яких додаткових доменів, але функцій необмежену базу даних, електронні листи та щомісячну передачу. Зрозуміло, що це легка версія їхніх пакетів, упорядкована для малого бізнесу лише з одним веб-сайтом; решта їхніх пакетів пропонують принаймні один домен надбудови. Мабуть, вони не вважали, що для цих малих підприємств потрібне зберігання SSD: пам’яті 5 Гб, включене в план Micro Enterprise, не є SSD, але решта їх спільних хостинг-планів включають це за замовчуванням..

Одним із важливих аспектів є те, що вони пропонують брандмауер та антивірусний захист. На жаль, багато постачальників не пропонують цей стандарт.

Я трохи розчарувався, побачивши, що вони не пропонуйте повне резервне копіювання веб-сайтів. В даний час вони пропонують лише щотижневі резервні копії електронних листів та баз даних у всіх планах.

Якщо ви новачок, поставте цього хоста у свій список відбору, оскільки вони пропонують і розробник веб-сайтів, і Softaculous auto-Installer. Їх веб-розробник пропонує майже 200 різних шаблонів. Ті, хто має досвід створення веб-сайтів, можуть використовувати cPanel та FTP для створення веб-сайту.

Ціноутворення та підтримка

HostingNet пропонує сім планів для спільного розміщення веб-сайтів. Плани мають ті ж самі функції, що перераховані вище, лише з такими відмінностями:

МікропідприємствоЕкономічнийВебПрофесійніМСПКомпаніяКорпоративний
Зберігання5 Гб1 Гб SSD2 Гб SSD3,5 Гб SSD6 Гб SSD12 Гб SSD30 Гб SSD
Бази данихНеобмежений510НеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Електронні листиНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Домени додатків0123456

На поверхні, ви можете подумати, що план Micro Enterprise – це шлях пошуку для одного домену, але є улов. Він дозволяє розміщувати до трьох веб-сторінок. Це особливо дивно, якщо врахувати, що вони дають 5 Гб пам’яті за цим планом. Особисто я б працював з професійним планом або вище, оскільки вони пропонують необмежену кількість баз даних.

Ціноутворення дещо краще, ніж середній постачальник, і дешевшає, якщо ви заплатите за два-три роки послуги, які варто заздалегідь. Ви також отримуєте безкоштовні сертифікати SSL, що дозволяє економити гроші на багатьох постачальників. На жаль, жоден із цих планів не надає вам безкоштовний домен, тому ви можете економити гроші на сертифікатах SSL, але ви заплатите за реєстрацію домену.

Технічна підтримка є середня підтримка по телефону, підтримка онлайн-квитків та підтримка чату в реальному часі. Не видається, що чат працює цілодобово, оскільки я не зміг зайти до них через цей канал. Вони пропонують Розділ FAQ, але це дещо обмежене за обсягом.

Скільки коштує HostingNet? HostingNet пропонує плани від 27 до 80 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план хостингнет повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. HostingNet може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від HostingNet тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів HostingNet? HostingNet не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що HostingNet є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином HostingNet відповідає конкуренції?

HostingNet пропонує вище середні загальні хостингові послуги, які є відмінно підходить для початківців і підходить для більшості просунутих веб-майстрів. Однак, відсутність реєстрації безкоштовного домену робить їх менш доступними, ніж їхня конкуренція.

Плюси

 • Необмежена пропускна здатність
 • Веб-сайт
 • Вишуканий автоінсталятор
 • Безкоштовні сертифікати SSL

Мінуси

 • Без вільного домену немає
 • Чат в прямому ефірі не 24/7
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me