Forpsi Review 2020 – чи доживає вона до своєї репутації?

FORPSI – торгове найменування їх материнської компанії Aruba, одного з найбільших постачальників рішень в Інтернеті та ІТ в Європі. FORPSI був придбаний компанією Aruba в 2005 році, і тепер він базується на своєму досвіді управління більш ніж 2 мільйонами клієнтів, 20 000 фізичних серверів, двох мільйонів доменів та шести мільйонів облікових записів електронної пошти. FORPSI, в першу чергу, обслуговує чеський ринок, орієнтуючись на приватних осіб та корпоративних клієнтів завдяки їхньому якісному хостингу, хмарним обчисленням, VPS-хостингу та спеціальним пропозиціям сервера. Вони мають головний офіс у Прахатіце, місті в південночеському регіоні Чеської Республіки.


Особливості та простота використання

Найпопулярніші послуги FORPSI – це їхні спільний та CMS хостинг.

Вони підтримують три основні CMS: WordPress, Joomla !, та Drupal. Незалежно від обраного вами пакета CMS, ваш обліковий запис буде поставлений із цією CMS, попередньо встановленою на виділеній частині сервера на базі Linux. Якщо у вас ще немає домену, ви можете придбати його Легко домен FORPSI + Хостинг, який є всеосяжним пакетом, який допоможе вам швидко почати роботу з вашою CMS на вибір. Крім того, якщо у вас вже є домен, ви можете просто придбати його Легкий веб-хостинг а потім перенаправити DNS вашого наявного домену на їх сервери.

Для тих, хто шукає спільні пакети хостингу, є чотири варіанти: Webhosting Easy, Webhosting Advanced, Webhosting Professional, і Хостинг F-Market. Усі пакети спільного хостингу мають необмежений обсяг пам’яті, трафік та електронні листи; пакети розрізняються, головним чином, за кількістю баз даних, субдоменів, даних зберігання електронної пошти. Ви також отримаєте безкоштовні сертифікати SSL і простий інсталятор додатків з придбанням будь-якого хостингового пакету Linux. На жаль, мабуть, є немає гарантії безперервної роботи на будь-який їх пакет.

Огляд FORPSI

Останній варіант, Хостинг F-Market, є призначений насамперед для власників веб-сайтів електронної комерції. Сюди входить 10 адрес електронної пошти та від 1000 до 10000 продуктів, залежно від обраного пакету. Також власники інтернет-магазинів, що продають світову аудиторію, будуть раді знати, що це Пакети електронного магазину підтримують до 15 мов та 100 валют з найсучаснішим пакетом – базовий пакет підтримує лише одну мову та дві валюти.

У той час як FORPSI тільки є єдиний центр обробки даних, що знаходиться в Чехії, вони також можуть залучити ресурси своєї більшої материнської компанії, Аруба. Це означає, що вони теж є доступ до найсучасніших центрів обробки даних у Великобританії, Франції, Німеччині та Італії. Всі центри обробки даних є повністю надмірними та створені з найвищими рівнями підключення, надійності та безпеки на увазі служать всій Європі.

Ціноутворення та підтримка

Ціни на FORPSI є надзвичайно доступний для своєї європейської клієнтури, особливо якщо врахувати той факт, що всі спільні хостинг-пакети отримують необмежену кількість пам’яті, пропускну здатність та електронні листи. Ви навіть отримаєте знижка на перший рік вашого договору хостингу, і на відміну від більшості хостинг-провайдерів, FORPSI не збільшує свої ціни різко після рекламного періоду.

У FORPSI є 18-денна безкоштовна пробна версія їх спільних хостинг-планів, тож ви також можете перевірити їхні послуги без ризику. Однак вони не мають гарантії повернення грошей.

З точки зору підтримки, FORPSI в значній мірі покладається на підтримку відмінного рівня обслуговування Більшість клієнтів не матимуть проблем із бездротовим режимом роботи та підключенням до мережі. Однак там, де у вас можуть виникнути проблеми, знаходиться на рідкісний випадок, якщо вам насправді доводиться звертатися до служби підтримки. Хоча FORPSI рекламує цілодобову підтримку клієнтів, їхній технічний колектив, здається, доступний лише в робочий час в Європі – а іноді навіть не так. Це означає, що якщо у вас є якісь проблеми із сервером чи хостингом, вони можуть зайняти деякий час, щоб повернутися до вас, що потенційно коштує потенційних клієнтів та цінного маркетингового часу.

Як Forpsi підходить до змагань?

FORPSI пропонує чудову цінність у своїх спільних хостинг-пакетах та CMS, що робить їх особливо привабливими для власників малого та середнього бізнесу. Однак, обмежена підтримка клієнтів у цей момент може зробити їх менш привабливим варіантом для великих корпорацій, які вимагають найвищого рівня продуктивності та обслуговування клієнтів..

FORPSI може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Необмежений обсяг пам’яті, пропускна здатність та електронні листи у спільному хостингу
 • Надзвичайно доступні пакети
 • Доступні пакети електронного магазину “все включено”
 • 18-денна безкоштовна пробна версія спільного хостингу

Мінуси

 • Підтримка клієнтів відсутня
 • Ніякої гарантії повернення грошей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map