Doteasy Review 2020 – це мудра інвестиція?

Дотея-міна


Doteasy працює з 2000 року і з того часу накопичується понад півмільйона задоволених клієнтів завдяки надійним та доступним послугам розміщення веб-сайтів. Він стверджує, що ніколи не був порушений з моменту створення завдяки відданим та кваліфікованим фахівцям та сучасним центрам обробки даних.

Особливості та простота використання

У Дотеасі є своє розробник веб-сайтів, який пропонується безкоштовно з усіма хостинг-пакетами. Це виключає необхідність знати будь-яке кодування. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати шаблон, розмістити елементи в потрібному налаштуванні за допомогою інтерфейсу перетягування та натиснути Опублікувати, щоб запустити веб-сайт.

Дотесі

Вони також мають cPanel панель управління що є численними ознаками. До них належать:

 • Легкий моніторинг дискового простору через систему управління файлами
 • Доступ до статистичних даних щодо ефективності вашого веб-сайту
 • Захищені паролем каталоги, відмова від IP-адреси, захист HotLink та ModSecurity
 • Просте управління доменом
 • Просте управління базами даних

Серед інструменти, розроблені самою Doteasy, ось кілька корисних:

 • Форум
 • Автор веб-сайту
 • Веб-опитування
 • Список адресатів
 • Книга гостей
 • Faqs

Для всіх функцій, які пропонує Doteasy, є всебічне керівництво про те, як найкраще використовувати ці функції.

Ціноутворення та підтримка

Ви можете обрати один з двох різних планів під назвою Starter та Business. Як випливає з назви, план Starter задовольняє лише основні потреби в одному веб-сайті, 10 Гб дискового простору та 30 000 відвідувачів щомісяця. Ви можете безкоштовно зареєструвати свій домен і отримати безкоштовний сертифікат SSL.

Саме за допомогою пакету бізнес-хостингу ви розкриєте весь потенціал їх хостинг-сервісу. Ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів з достатнім простором та пропускною здатністю. Окрім безкоштовного домену, оновлення також безкоштовне. Так само, крім безкоштовного SSL, ви також отримуєте виділений IP-адресу. Щоденні резервні копії включені в пакет.

Doteasy-підтримка

Дотесі має одна з найкращих систем підтримки навколо. Ви завжди можете скористатися наявним чатом, але існує безліч інших способів вирішити свої проблеми. Вони мають ефективну систему квитків, яку можна використовувати для надсилання ваших проблем. Вони обіцяють відповісти протягом сорока восьми годин. Ви також можете зв’язатися з ними по телефону, хоча це доступно лише в робочий час у будні дні. Також є можливість замовити зворотний дзвінок. Але це ще не все. Існує керівництво для запуску Doteasy, яке є ідеальне місце для тих, хто хоче дізнатися більше про те, як працює хостинг веб-сайтів. Потім є навчальні посібники про те, як можна використовувати більшість їх інструментів. На додаток до цього, є всебічний розділ бази знань, який містить статті для вирішення більшості проблем, які можуть виникнути.

Скільки коштує Doteasy? Doteasy пропонує плани від 2 до 17 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Doteasy мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Doteasy може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Doteasy тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Doteasy? Doteasy не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Doteasy був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Doteasy підходить до змагань?

Doteasy – це ідеальне місце для нових власників веб-сайтів, які хочуть надійного хостинг-плану з ідеальною підтримкою. Конструктор веб-сайтів позбавляється від необхідності знати мови програмування, а доступні пакети хостингу роблять його ідеальним хостом для ваших веб-сайтів.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Безкоштовний веб-сайт
 • Комплексна стаття підтримки та довідки
 • Сучасна інфраструктура

Мінуси

 • Пакет для початківців дозволяє лише один веб-сайт
 • Менше різноманітності пропонованих пакетів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map