Cliche хостинг огляд 2020 – не платити, поки ти не прочитаєш цього

Кліше головне


Cliche хостинг (або просто Cliche) був заснований у 2002 році в Кеге, Данія, і з тих пір перетворився на офіси у Швеції, Норвегії, Великобританії та Німеччині. Основна увага Cliche – надання дешевих, простих веб-хостингових послуг та реєстрації домену для приватних осіб, які хочуть запустити веб-сайт або блог вперше. Кожен, хто шукає значне місце для зберігання, виняткові функції та преміальну підтримку, можливо, захоче шукати деінде.

Веб-сайт Cliche доступний англійською, датською, німецькою, норвезькою та шведською мовами.

Особливості та простота використання

кліше 1

Cliche пропонує кілька планів передплати, які пропонують такі основні функції:

 • 99,95% гарантії безперервного часу
 • Від 5 до 200 облікових записів електронної пошти
 • HTML, PHP і MySQL
 • Програма встановлення WordPress
 • SSL та HTTPS
 • 100 МБ до 20 Гб місця на диску
 • Резервні копії

Хоча Cliche – це не найпопулярніший сервіс хостингу, він надає кілька пільг. Автоінсталятор WordPress відмінно підходить для початківців, які мають базові навички, і тих, хто не хоче забруднити руки ручними конфігураціями. Крім того, він містить багатий набір тем і плагінів для створення зоряного блогу чи веб-сайту. Інше підтримуване програмне забезпечення CMS включає Joomla, Drupal, PrestaShop, Concrete5, phpBB, TYPO3, XOOPS та Coppermine.

Вам дозволено лише один веб-сайт, але ви можете мати стільки доменів і піддоменів, скільки вам подобається. Cliche дозволяє легко перевірити наявність улюбленого домену, і він пропонує широкий спектр популярних доменів (але лише деякі з них безкоштовно).

Сервери Cliche розташовані в Датський центр обробки даних що повністю керується та контролюється техніками 24 години на добу. А сторінка статусу на веб-сайті Cliche повідомляє вам про операційний стан його підключення, підтримки, панелі управління, DNS, веб, FTP, пошти, бази даних, платежів та веб-пошти.

Ціноутворення та підтримка

Хостинг кліше

Кліше пропонує п’ять пакетів хостингу з дисковим простором від 100 Мб (з Альфа-пакет) до 20 Гб (з Пакет Zeta), і всі плани, крім плану Alfa початкового рівня, поставляються з PHP, MySQL та SSL / HTTPS.

Ви повинні заплатити початкова плата за налаштування, але ти можеш оновлення або пониження рівня без додаткових витрат. Ти мусиш платити за плани щорічно кредитною / дебетовою карткою, але ви отримуєте 14 днів, щоб передумати якщо ти думаєш, що помилився. Ви також отримуєте один-чотири місяці безкоштовно, залежно від вибору плану.

Зв’язатися з Cliche непросто. Компанія рекомендує заповнити онлайн-форму, яка вимагає ввести номер клієнта та пін-код. На жаль,, Я не отримав відповіді, коли натомість спробував канал прямої електронної пошти. Я можу лише припустити, що зареєстровані клієнти отримують кращу підтримку, але є й така розділ самопідтримки що містять посібники та поширені запитання.

Скільки коштує хостинг Cliche? Cliche хостинг пропонує плани від $ 0 до $ 6. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план хостингу кліше я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Cliche хостинг може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Cliche Hosting тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Cliche Hosting? Cliche хостинг не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що хостинг Cliche малий, під радаром, хостинг-провайдера. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином хостинг кліше відповідає конкуренції?

Окрім підтримки CMS, є кілька функцій, і розподіл ресурсів не найвищий, але для дешевого хостингу в Північній Європі ви, мабуть, не можете покращити кліше. Просто не розраховуйте на те, щоб легко зв’язатися з цією компанією.

Cliche хостинг може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Доступні ціни
 • Просте налаштування з інсталятором WordPress
 • Безкоштовні додаткові місяці з більш високими планами
 • 99,95% тривалості роботи

Мінуси

 • Невеликі виділення дискового простору
 • Обмежені можливості та хостинг-акаунти
 • Погана підтримка клієнтів і відсутність живого чату
 • Не пропонує щомісячні пакети
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me