CanSpace Solutions Review 2020 – прихований дорогоцінний камінь

CanSpace Рішення


CanSpace Solutions на базі Торонто не є новинкою на ринку веб-хостингу; він є одним з провідних постачальників Канади з 1998 року. Цей постачальник пропонує безліч хостингів, реєстрацію домену, дизайн веб-логотипів, веб-розробки та електронну комерцію..

Елегантний веб-сайт CanSpace англійською мовою.

Особливості та простота використання

CanSpace Рішення

Центри даних та сервери цього постачальника з гордістю розташовані в Канаді: у Торонто, Ванкувері та Монреалі. Усі центри обробки даних працюють від живлення 100% зелена енергія, а центр обробки даних в Бохарноа, Квебек, спеціально розташований, щоб скористатися своєю близькістю до гідроелектростанції.

Як нагородний постачальник веб-хостингів, CanSpace може запропонувати широкий вибір повнофункціональних веб-хостингових продуктів для приватних осіб та підприємств усіх розмірів. Ці продукти включають спільний хостинг, хостинг посередників, VPS та повністю керовані спеціалізовані сервери.

Давайте розглянемо стандартні функції спільного хостингу:

 • cPanel панель управління
 • Вишуканий автоінсталятор
 • Сайт-конструктор
 • Хмарний простір CDN
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Миттєве налаштування та безкоштовна міграція
 • Щоденне резервне копіювання

Спільним хостингом керується за допомогою стандартної панелі управління для установок Linux; cPanel. Ви також отримаєте Вишуканий автоінсталятор, а Веб-сайт, безкоштовний захист від DDoS, і Давайте шифруємо / Comodo SSL сертифікати.

Доступ до SSH Jailshell також дозволено, щоб ви могли легко створювати завдання Cron. Хоча віддалені з’єднання MySql недоступні, ви отримуєте phpMyAdmin для управління базами даних.

The три спільних хостинг-пакетиСтартер, Середній, і Професійні – ідеально підходять для приватних користувачів та малого бізнесу. The Стартер План, зрозуміло, найбільш обмежений, і Середній і Професійні плани надають більше веб-простору та кілька необмежених функцій, включаючи пропускну здатність, бази даних MySQL, домени та облікові записи електронної пошти. Ви також отримуєте інструменти Attracta SEO та брандмауер веб-додатків з обома планами.

Ціноутворення та підтримка

Ця канадська компанія розцінює свої плани хостингу в канадських доларах. У планах є за розумною ціною, але не найдешевшою, яку я бачив. Хоча безкоштовної пробної версії немає, ви все одно отримаєте 30-денна гарантія повернення грошей що дає вам потенційне “вийти”, якщо ви вирішите підпишіться на річний план, що включає безкоштовний домен.

Одне з сильних моментів CanSpace – це “Немає перепродаж” зобов’язання це повинно забезпечити отримання всіх ресурсів, за які ви платите.

CanSpace набирає високу оцінку за підтримку клієнтів, за допомогою декількох каналів підтримки, які включають електронну пошту, соціальні медіа, чат у прямому ефірі, телефон та систему квитків. Я спробував обидва Цілодобова система квитків і чат в режимі не 24/7 канали. Мені було надано всю необхідну мені інформацію професійно та доброзичливо:

CanSpace Рішення

Скільки коштує CanSpace Solutions? CanSpace Solutions пропонує плани від 6 до 23 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план CanSpace Solutions я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. CanSpace Solutions може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від CanSpace Solutions тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів CanSpace Solutions? CanSpace Solutions не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, щоCanSpace Solutions буде невеликим під радаром хостинг-провайдера. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як CanSpace Solutions відповідає конкуренції?

CanSpace Solutions – надійний канадський постачальник хостингу, яким керує професійна команда, орієнтована на бізнес. Плани хостингу за ціною недорогі, і це забезпечує більш ніж задовільну підтримку.

CanSpace Solutions може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Доступні плани хостингу
 • Безкоштовні сертифікати SSL

Мінуси

 • Ні хостингу на базі Windows
 • Немає місця на SSD
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me