Biz.nf огляд 2020 – не багато людей знають правду

Biz.nf-огляд1


Biz.nf – зелений веб-хостинг-провайдер, який пропонує безкоштовний веб-хостинг і хостинг VPS разом з безкоштовні домени і дешеві SSL. У ньому є все необхідне для вашого особистого або дуже маленького бізнес-сайту.

Веб-сайт англійської мови цього постачальника нічого не розповідає про те, коли він був заснований, крім того, що він пропонує безкоштовні послуги веб-хостингу з 2003 року.

Особливості та простота використання

Пропозиції Biz.nf три плани хостингу: Безкоштовно, Особисті, і Бізнес. The “Безкоштовний” безкоштовний план забезпечує 1 Гб місця на диску і 5 Гб передачі даних на місяць, тоді як Особисті і Бізнес плани забезпечують необмежений веб-простір та пропускну здатність. Усі ці плани пропонують:

 • Ніяких примусових оголошень
 • Веб-адреса електронної пошти
 • Доступ до електронної пошти POP3, IMAP та SMTP
 • Автовідповідачі
 • Підтримка PHP 5 та PHP 7
 • Анти-спам та антивірус
 • Підтримка CGI / Perl з 3200+ модулями Perl
 • nf панель управління
 • Веб-сайт Zacky
 • Звіти про використання ресурсів та статистику трафіку
 • CMS (обмежено Joomla у вільному плані)

Ви отримуєте 99,9% гарантії тривалості роботи з платними планами; нижче з вільним планом. Тоді як вільний план передбачає: безкоштовний домен з коротким розширенням .co.nf та Веб-сайт Zacky, інакше він має обмежені можливості.

Оновлення до платного плану дозволяє використовувати розширені функції, включаючи Конструктор веб-сайтів Concrete5, Роботи Cron (з бізнес-планом), установка Drupal одним натисканням кнопки, MediaWiki, Настрій, і більше. Клієнти з платним планом можуть також використовувати засоби електронної комерції, такі як osCommerce, Дзен Корзина, PrestaShop, і OpenCart.

Окрім трьох планів веб-хостингу, Biz.nf пропонує три плани VPS з кореневий доступ (для повного управління сервером) та Ксен Гіпервізор (що дозволяє кожному фізичному серверу запускати кілька віртуальних серверів із власною конфігурацією та операційними системами).

Хостинг операцій Biz.nf працює на базі 100% поновлювана зелена енергія, що стане найбільш привабливою особливістю для деяких клієнтів. Для інших найбільш привабливою особливістю буде (звичайно) безкоштовний хостинг на все життя.

Ціноутворення та підтримка

Biz.nf План безкоштовного хостингу, очевидно, безкоштовний. Це може бути недостатньо для всіх ваших потреб, але, принаймні, воно є кроком до платного плану, тому ви можете спробувати перед покупкою.

Навіть Biz.nf плати за хостинг дешеві, і ти можеш економте більше, взявши на себе більше зобов’язань до п’яти років. Навіть якщо ви вибрали мінімальний квартальний зобов’язання, ви будете раді, що 30-денна гарантія повернення грошей повинні вийти з вас, якщо ви не повністю задоволені протягом перших кількох тижнів. Ви можете оплачувати плани в американських доларах за допомогою банківського переказу, кредитної / дебетової картки або PayPal.

Biz.nf Цілодобова підтримка клієнтів з командою можна зв’язатися через чат в прямому ефірі, онлайн-контактну форму або систему квитків. Я отримав швидку відповідь, коли спробував канал підтримки в реальному чаті:

Biz.nf-огляд2

Для самопідтримки можна звернутися до основного FAQ сторінки, і ви можете отримати доступ додаткові ресурси підтримки увійшовши на панель керування.

Скільки коштує Biz.nf? Biz.nf пропонує кілька планів за ціною від найвищої до найнижчої. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Biz.nf мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Biz.nf може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Biz.nf тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Biz.nf? Biz.nf не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Biz.nf є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Biz.nf відповідає рівню конкуренції?

Вільні плани на життя. Недорогі платні плани. Сервери, що живлять зелену енергію. Що не сподобається Biz.nf?

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Безкоштовні та дешеві плани розміщення веб-сайтів
 • Безкоштовна реєстрація доменного імені
 • 99,9% гарантії безперервного часу (для клієнтів, які платять)
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Обмежені можливості вільного плану
 • Обмежені варіанти підтримки клієнтів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me