Altus Host Review 2020 – чому користувачі це люблять

Якщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і AltusHost, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


Компанія AltusHost змагається за визнання топ-керованого сервісу веб-хостингу з 2008 року. Вони зосереджені на якісному обслуговуванні клієнтів, безперебійному користуванні та конкурентних цінах. AltusHost має одні з найшвидших серверів на ринку та сильну присутність в Європі, з центрами обробки даних у Нідерландах, Болгарії та Швеції. На сьогоднішній день AltusHost обслуговував понад 10 000 задоволених клієнтів.

Особливості та простота використання

На відміну від багатьох своїх конкурентів, AltusHost не орендує та не перепродає обладнання у великих постачальників. Вони вважають за краще використовувати власну технологію, щоб переконатися, що вони повністю контролюють, і все працює безперебійно. Це дає їм унікальну перевагу на ринку, оскільки вони добре розуміють свій товар та як найкраще налаштувати свої послуги, щоб дати своїм користувачам найкращий досвід клієнтів.

Хоча вони зосереджуються в основному на спеціалізованих серверних пакетах для клієнтів класу, вони це роблять мати масив планів для менших компаній та приватних осіб. Для початку їхній хостинг-план спільного хостингу cPanel пропонує малому та середньому бізнесу наступне:

 • SSD-накопичувач 10 Гб
 • Необмежена пропускна здатність
 • 5 розміщених додаткових доменів
 • Автоматичне щоденне резервне копіювання
 • Сертифікація SSL
 • Надійний інсталятор додатків із 300+ доступними додатками

Вони також надають безкоштовна служба міграції веб-сайтів та розробник веб-сайтів, обидва вони були приємними дотиками до пакету початкового рівня.

Однак, що я найбільше оцінив у їхньому сервісі спільного хостингу, був рівень продуктивності та підтримки, який поставляється навіть із самим базовим пакетом. Кожен обліковий запис користувача має Установка веб-сервера LiteSpeed, які забезпечують це сервери працюють в кілька разів швидше ніж типові установки Apache Web Server, якими займається більшість інших постачальників. Також їх Операційна система CloudLinux усуває багато проблем з розподілом ресурсів типова операційна система хостингу для Linux, тому навіть у спільному хостинговому обліковому записі продуктивність вашого веб-сайту не спричинить удару, коли інші веб-сайти на цьому ж сервері можуть прискорити трафік.

AltusHost також пропонує пакети хостингу VPS для підприємств, які переросли свої спільні плани хостингу, але ще не потребують рівня продуктивності, який забезпечили б спеціалізовані сервери. Ці Пакети VPS повністю управляються, з можливістю або Windows, або Linux як операційна система. Крім того, з хостинг-пакетами AltusHost VPS ви отримуєте повний кореневий доступ до ваших віртуальних серверів, і ви також можете перезавантажте панель живлення віддалено не звертаючись у службу підтримки.

Ціноутворення та підтримка

AltusHost пропонує безліч різноманітних планів веб-хостингу для будь-яких потреб та бюджетів. Їх плани повністю налаштовані, і є чудовий 45-денна гарантія повернення грошей для спільних планів хостингу (на 50% більше, ніж галузевий стандарт).

Альтус господар

Що мені дуже подобається в AltusHost, це те, що це надзвичайно просто в будь-який час оновити або зменшити рівень VPS – функція, яка рідко зустрічається у інших постачальників послуг хостингу. Якщо ви помітили, що платите за те, що вам насправді не потрібно, ви можете просто видалити цю функцію. Оновлення так само просто, як і ви можете масштабувати вертикально в будь-який час. Крім того, AltusHost пропонує: 14-денна гарантія повернення грошей без ризиків для планів VPS, ще один рідко зустрічається особливість у галузі.

Більшість каналів підтримки AltusHost доступні лише після входу в систему, що включає в себе чат в реальному часі та їх систему підтримки квитків. Плюсом є те, що вони реагують на квитки на підтримку досить швидко – коли я зв’язався з ними, я отримав відповідь протягом декількох годин. Не-клієнти отримають відповідь на свої електронні листи протягом 24 годин, але лише під час робочого тижня.
Скільки коштує Altus Host? Altus Host пропонує плани від 6 до 17 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план прийому Altus я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Altus Host може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Altus Host тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Altus Host? Altus Host не входить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Altus Host буде невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином Altus Host підходить до змагань?

AltusHost дозволяє підприємствам пристосовувати свої веб-хостингові пакети відповідно до своїх потреб та бюджетів. Хоча AltusHost не є одним з першопрохідців у цій галузі, вони, безумовно, є надійним вибором для тих, хто шукає багатофункціональний високоефективний веб-хостинг.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Оновлення або поновлення VPS легко
 • 14-денна гарантія повернення грошей для VPS
 • 45-денна гарантія повернення грошей на спільний хостинг
 • Відмінна швидкість роботи сервера та швидкість завантаження веб-сайтів

Мінуси

 • Найшвидша підтримка доступна лише для клієнтів
 • Центри обробки даних лише в Європі
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map