5GBFree Review 2020 – чи варто спробувати?

5 Гб безкоштовно


Хоча 5GBFree – це не погано для безкоштовного хостингу, радимо не витрачати час на безкоштовний хостинг, навіть якщо ви тільки починаєте. Вам доведеться мати справу з низькою швидкістю завантаження, великою кількістю простоїв і відсутністю підтримки клієнтів, а перенесення вашого веб-сайту на інший хост пізніше може бути справжнім болем. Ви можете отримати якісний хостинг за надзвичайною ціною за допомогою InterServer, наприклад.

На базі штату Юта 5GBFree надає абсолютно безкоштовні послуги хостингу вже більше десяти років, намагаючись виконати свою соціальну відповідальність, заповнивши значну прогалину на ринку. Кілька років тому цей постачальник навіть припинив розміщувати рекламу на веб-сайтах власників своїх облікових записів, щоб його клієнти могли безкоштовно отримати професійні веб-сайти. У партнерстві з Nethosting, ця компанія також пропонує дуже доступний платний хостинг від якісних центрів обробки даних.

Веб-сайт 5GBFree – англійською.

Особливості та простота використання

Оскільки це безкоштовно, ви точно отримаєте більше, ніж платите за хостинг-пакети 5GBFree. Однак деякі з перелічених нижче функцій вимагають, щоб ви були платними:

 • 100% гарантія бездротового обслуговування SLA (для платного хостингу)
 • Домени дозволених та припаркованих дозволено
 • Безкоштовні SSL-сертифікати (для оплати клієнтів)
 • До 100 ГБ місця для зберігання
 • Від 20 Гб безкоштовно до необмеженої пропускної здатності щомісяця

“Простий, але надійний” – це, мабуть, найкращий спосіб описати хостинг 5 Гб безкоштовно. The cPanel панель управління дозволяє отримати доступ до всіх основних функцій хостингу, таких як SSL сертифікати, управління кількома доменами, резервні копії, і встановлення програмного забезпечення через Softaculous.

Хоча цей постачальник пропонує лише два плани хостингу, між ними вони забезпечують достатню кількість ресурсів, щоб задовольнити потреби більшості користувачів. А за вигідні ціни за підвал, які ви платите, ви отримуєте високу продуктивність та доступність завдяки компанії-партнеру Nethosting’s Центри обробки даних рівня 2 і 4 рівня.

Ціноутворення та підтримка

Як випливає з назви, пропонує 5 Гб безкоштовно один із найбільш щедрих планів безкоштовного хостингу, який я бачив. Це зовсім неймовірно, що ви можете розмістити веб-сайт із обсягом пам’яті до 5 ГБ і пропускною здатністю 20 ГБ безкоштовно, скільки завгодно часу. Цього має бути достатньо для багатьох особистих чи малих веб-сайтів.

Єдині обмеження це те, що ви отримуєте лише один обліковий запис FTP, три бази даних SQL, відсутні домени addon та відсутній безкоштовний сертифікат SSL або підтримка один на один. Само собою зрозуміло, що за цими цінами (тобто безкоштовно) ви також не отримаєте безкоштовний домен.

The альтернативний платний план – це відмінне співвідношення ціни та якості оскільки він має 100 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність, хостинг електронної пошти, сертифікат SSL та підтримку. Платний план, що надається сестринською компанією Nethosting, причому лише на щорічних умовах, але ви отримуєте 30-денна гарантія повернення грошей що дає вам певний час, щоб передумати.

Хоча 5GBбезкоштовні пропозиції Цілодобова підтримка телефонів, які платять клієнтам (через чат і електронну пошту), Клієнти безкоштовного хостингу можуть звернутися за допомогою лише на форум підтримки (де агенти підтримки також активні). На жаль, співробітники служби підтримки на форумі часто просто обіцяють “вивчити” проблеми, тому ви, мабуть, отримаєте кращу послугу від членів спільноти:

5 Гб безкоштовно

Скільки коштує 5GBFree? 5GBFree пропонує плани від $ 0 до $ 2,95. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який 5GBбезпечний план я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. 5 ГБ Безкоштовно може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від 5GBFree тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів 5GBFree? 5GBFree не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом 5GBFree, будучи невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як 5GB безкоштовно відповідає конкуренції?

5GBFree – найкраща безрекламна хостингова угода в місті, і її платні хостингові плани (через Nethosting) також дуже хороші ціни.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Повністю безкоштовний хостинг-пакет
 • 30-денна гарантія повернення грошей (для платного хостингу)
 • 100% підтримка SLA (для платного хостингу)
 • Центри обробки даних рівня 2 і 4 рівня

Мінуси

 • Немає щомісячних пакетів хостингу
 • Клієнти безкоштовного хостингу отримують лише підтримку на форумі та поширені запитання
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me