3essentials хостинг огляд2020 – чи варто спробувати?

3 хостинг хостингу3essentials – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча 3essentials – це гідний веб-хост, ви можете отримати хостинг кращої якості за дешевшою ціною Хостингер, наприклад.


3essentials – американський постачальник послуг хостингу та ІТ-рішень, який працює в бізнесі з 2001 року. Він має понад 30 000 клієнтів і пишається тим, що залишився приватною компанією з рейтингом A + від Better Business Bureau (BBB). Вони працюють у трьох центрах обробки даних в США.

Особливості та простота використання

3essentials наближається до всебічного постачальника хостингу, як ви коли-небудь знайдете, з чудовим розмаїттям планів та функцій, включаючи:

 • 99,9% гарантії безперервної роботи з усіма планами
 • Регулярні автоматичні резервні копії, а також ручні резервні копії
 • Необмежений домен
 • Безкоштовні сертифікати SSL за допомогою шифруваня Let’s
 • 100% SSD-накопичувач
 • Безліч необмежених варіантів руху

3essentials управляє своїми хостинг-послугами з трьох Американські центри обробки даних з національним Провайдер мережі першого рівня, це означає, що ви отримаєте чудова продуктивність і масштабовані ресурси з процесорами Intel Xeon E3 та накопичувачем SSD / RAID 1, 5 або 10. Плани попереднього виготовлення не пропонують найбільших ресурсів, але ви можете їх масштабувати в будь-який час.

Цей постачальник пропонує обидва Windows і Linux варіанти на його Спільний, VPS, і Керовані послуги плани, плюс WordPress хостинг. Windows хостинг поставляється з Плеск панель управління та Linux хостинг поставляється з cPanel. Обидва варіанти операційної системи постачаються з величезним діапазоном програмних рамок, і все, що не входить у комплект, не можна легко встановити за допомогою Софтакульозний автоінсталятор.

Усі хостингові рішення включають повна можливість електронної пошти і повне резервне копіювання. Знімки робляться щовечора, а два наступні зберігаються для вас.

Ціноутворення та підтримка

3essentials пропонує величезний вибір пропозицій. Ви можете встати 75% знижки початкового мікро плану, і зазвичай можна захистити 10% -20% середня економія, коли ви йдете на щорічні виставлення рахунків. Ви також можете отримати додатковий три місяці безкоштовно з хостингом Windows. Більшість планів також включає: безкоштовне доменне ім’я і а безкоштовно Давайте шифруємо сертифікат SSL, і ви також отримаєте безкоштовна базова ліцензія cPanel або Plesk що може бути оновлено до премії.

Усі плани підтримуються 30-денна гарантія повернення грошей що виключає сертифікати SSL та доменні імена. Якщо ви або 3essentials коли-небудь вирішите призупинити свій обліковий запис, його можна відновити за певну плату.

3 уроки ціноутворення досить хороше співвідношення ціни та якості враховуючи обладнання, на якому працюють ці сервери, і багатство їх функцій, і це відповідає міжнародним (не лише американським) конкурентам. Ви також можете встати 50% вашої щомісячної комісії, якщо у вас простої.

Усі клієнти мають доступ до 24/7 технічна підтримка який охоплює всі аспекти хостингового продукту, включаючи панель управління. Ви можете викликати підтримку електронною поштою, телефоном, квитком та чатом в реальному часі, але Телефонна підтримка обмежена робочим часом. Окрім безкоштовної підтримки, ви можете платити за 15 хвилин за розширену підтримку керованих послуг.

Хороша новина полягає в тому, що наступна відповідь електронною поштою була отримана майже негайно від команди підтримки:

3 хостинг хостингу

Якщо ви хочете підтримувати себе, ви побачите, що цей постачальник має одні з найкращих ресурсів самодопомоги з більш ніж 1000 статей, відеороликів та навчальних посібників із бази знань.

Скільки коштує хостинг 3essentials? Хостинг 3essentials пропонує плани від 3 до 40 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план хостингу для 3-х курсів я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. 3essentials хостинг може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з 3essentials хостингу тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів 3essentials Hosting? 3essentials хостинг не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що хостинг 3essentials хостинг невеликий, під радаром, хостинг-провайдер. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином хостинг 3essentials підходить до змагань?

Майже кожен повинен мати можливість забезпечити своє ідеальне рішення для хостингу за допомогою 3essentials. Незважаючи на те, що гарантія тривалості 99,9% може бути кращою, політика повернення коштів надає достатньо стимулів для 3essentials для підтримки своїх серверів та роботи.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Три засоби обробки даних в США.
 • Спектр керованих послуг та пакетів
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Велика різноманітність хостинг продуктів та ціноутворення

Мінуси

 • Лише щомісячні та щорічні варіанти виставлення рахунків
 • Лише 99,9% гарантії безперервного часу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map