1-й огляд доменів 2020 – чому користувачі це люблять

1-й Домен1-й Домен – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча 1st Domains – це гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за більш дешевою ціною Хостингер, наприклад.


З 2003 року 1st Domains є одним з найкращих реєстраторів домену Нової Зеландії та постачальників веб-хостингу. В даний час він обслуговує понад 25 000 клієнтів з більш ніж 100 000 веб-сайтів. Хоча компанія має лише сервери в Новій Зеландії, вона створила надійну репутацію єдиний безлімітний веб-хостинг та надійну підтримку клієнтів.

Особливості та простота використання

Якщо ви шукаєте майже все включено хостинг одного доменного веб-сайту, то 1-й Домен – гідний вибір. Він пропонує наступні функції для всіх доменів, що знаходяться під його управлінням:

 • Необмежене зберігання
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • 99,99% гарантії безперервного часу
 • Щоденне резервне копіювання
 • Переадресація електронної пошти

Є кілька речей, завдяки яким цей провайдер виділяється перед іншими. По-перше, це пропонує безкоштовно Давайте шифруємо сертифікати SSL, заощаджуючи гроші на хостингу. Далі, ця служба підтримує як завдання cron, так і спеціальні сценарії. Зауважте, що PHP – єдина мова скриптів, яку підтримує платформа, але ви можете запускати власні сценарії.

Нарешті, служба обслуговування клієнтів зі мною підтвердила, що є немає обмежень щодо розміру бази даних. Якщо у вас бізнес, який потребує великих баз даних, таких як записи клієнтів або інвентар, цей хост може підтримувати його.

Цей хост також підходить як для початківців, так і для досвідчених веб-майстрів. Для початківців ви маєте доступ до Автоінсталятор SimpleScripts для таких програм, як WordPress, Joomla та ін. Для тих, хто має трохи більше досвіду, у вас є доступ до Plesk для вашої панелі управління, і у вас є FTP доступ для завантаження.

Однак слід зазначити одне: 1-й Домен не підтримує субдомени, псевдоніми домену або розширені сертифікати SSL. Це означає, що якщо вам потрібен більш високий рівень безпеки або ви плануєте створювати окремі розділи на своєму веб-сайті за допомогою субдоменів, вам доведеться шукати в іншому місці.

Ціноутворення та підтримка

Оскільки для спільного хостингу з 1-мами доменами доступний лише один план, ціноутворення є простим. Це сказав, поки він пропонує ціноутворення за фіксованою ставкою і вимагає низької місячної ставки, не дозволяйте це обманювати. Єдиний варіант, доступний для цієї послуги, – щорічний.

Також є кілька додаткових платежів, які ви стягуватимете за цю послугу. Якщо у вас немає власного домену, вам доведеться платити за нього, і Плата за реєстрацію домену тут дорога порівняно з іншими послугами. Якщо вам потрібен хостинг електронної пошти, це також обійдеться вам. Додавання домену та одного облікового запису хостингу електронної пошти збільшить ваші витрати приблизно на 50%.

Підтримка клієнтів на перших доменах є надійною. Він пропонує підтримку електронною поштою, підтримку телефону та відеочат через Skype. Крім того, у компанії є база знань, що можна шукати, яка охоплює багато основних та декілька проміжних тем.

Зауважте, що для 1-го домену, підтримка доступна лише з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 18 вечора NZDT. Я зв’язався із службою підтримки електронною поштою, щоб дізнатися про розмір бази даних. Я отримав автоматичну відповідь лише за кілька хвилин, але я не почув відповідь від агента ще 24 години. Тим не менш, коли агент підтримки мені повернувся, він дуже допоміг у своїй відповіді.

1-й Домен

Одне, що мені подобається у підтримці 1-го домену, це те, що він пропонує віддалену підтримку за допомогою програмного забезпечення TeamViewer. Таким чином, агент може побачити точну проблему, яку ви маєте, і навіть взяти під контроль свій комп’ютер, щоб усунути проблему. Я хотів би бачити цілодобову підтримку та певну форму підтримки чату в реальному часі, крім Skype, але загалом компанія пропонує надійну підтримку.

Скільки коштує 1-й Домен? 1-й Домен пропонує кілька планів за найвищими цінами до найнижчих. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план 1-го домену я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. 1-й Домен може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з 1-го домену тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів 1-го домену? Перші домени не належать до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що 1-й Домен буде невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як 1-й Домен збігається з конкуренцією?

Поєднуючи фіксовану ціну та солідні функції, 1-й Домен – відмінний вибір для тих, хто шукає хостинг з одним доменом. Хоча такі функції, як хостинг електронної пошти, вимагатимуть додаткових платежів, ця послуга пропонує чудові функції за ціну, яку ви платите.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Необмежене зберігання бази даних
 • Підтримує власні сценарії та завдання Cron

Мінуси

 • Реєстрація домену та хостинг електронної пошти стягують додаткові збори
 • Немає підтримки в прямому чаті
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me