Yola Review 2020 – Prečo ju používatelia milujú

Prehľad Yola


Tvorca webových stránok spoločnosti Yola je jednoduchý, ale stojí to za to

Yola je slušný tvorca webových stránok, ale nedá vám úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako je Wix.

Yola predstavuje veľmi dobrý prvý dojem hneď od netopiera. Ale hovoria prvé dojmy celý príbeh? Yola vstúpila na trh v roku 2007 a je chvályhodné, ako sa jej podarilo udržiavať veľmi ľahko použiteľné moderné rozhranie, ktoré umožňuje komukoľvek vytvárať webové stránky aj bez akýchkoľvek znalostí programovania..

Yola vás zvádza, aby ste si s nimi vytvorili webovú stránku tým, že vám ponúknu možnosť budovania stránok zdarma. Aj keď je to pôsobivý marketingový prístup, neočakávajte od bezplatného plánu veľa. Je to v poriadku na testovanie schopností spoločnosti Yola, ale obmedzené na 3 stránky znamená, že si budete musieť zvoliť platený plán pre skutočné webové stránky..

Pozitívne, Chlapci, ktorí stoja za týmto tvorcom stránok, vykonali veľa práce pri vývoji sofistikovaného staviteľa stránok pre elektronický obchod založený na nákupnom košíku Ecwid, ktorý vám umožňuje predávať digitálny aj fyzický tovar..

Neexistuje veľmi široká škála šablón, z ktorých by ste si mohli vyberať – najmä pri bezplatnom pláne – ale môžete kedykoľvek prepínať z jednej šablóny do druhej bez straty obsahu alebo úprav. Platené plány majú viac možností šablón, ale niektoré z nich sa cítia trochu staromódne.

Aj keď existuje niekoľko veľmi solídnych vecí, ktoré sa majú na serveri Yola páčiť, ako napríklad dostupné ceny a ľahké rozhranie drag and drop, tomuto vývojárovi chýbajú kľúčové prvky, ako napríklad funkčnosť blogov a šablóny reagujúce na mobil. Ak hľadáte stavať skutočne jednoduché stránky, Yola by mohla byť dobrým miestom na začiatok.
Yola

Rozumné možnosti prispôsobenia Plus Rozšírené úpravy HTML / CSS

Prepínateľné šablóny: Yola má niekoľko slušných šablón, ale na účet Zadarmo máte iba deväť možností. Pri inovácii na platený program sa odomknú ďalšie možnosti šablón. Ideálne je, že ak sa v polovici procesu úprav stránok rozhodnete, že sa vám úvodná šablóna nepáči, stačí prepnúť na inú a vaše úpravy zostanú nedotknuté..

prispôsobiteľné:  Začiatočníci nájdu možnosti prispôsobenia Yoly celkom jednoduché. Prvky ako text, farba, písma, pozadie a banner sú prispôsobiteľné. K dispozícii je editor CSS / HTML pre pokročilých používateľov, ktorí môžu priamo zmeniť kód a prispôsobiť určité prvky. V porovnaní s inými známymi staviteľmi sú možnosti prispôsobenia, ktoré ponúka Yola, trochu obmedzené, a to môže byť sklamaním, ak hľadáte pokročilé funkcie bez toho, aby ste museli písať kód..

Viac kategórií: Yola nie je určená iba pre obchodné webové stránky – v ďalších kategóriách vrátane umenia, fotografie, módy, stravovania a stravovania, stavebníctva atď. Sú k dispozícii desiatky šablón..
Funkcie Yola

Získajte správne fungovanie pomocou správnych nástrojov

E-commerce: Vďaka integrácii s widgetom nástroja na tvorbu obchodov Ecwid, Yola ponúka celkom elegantné riešenie elektronického obchodu. S internetovým obchodom môžete robiť veľa vecí, vrátane predaja fyzických a digitálnych produktov, akceptovania viacerých spôsobov platby a dokonca aj integrácie s UPS a FedEx na prepravu. Funkcia elektronického obchodu stojí ďalších 10 dolárov mesačne.

SEO: Aj keď spoločnosť Yola ponúka dosť solídne funkcie SEO, tieto nástroje na optimalizáciu sú k dispozícii iba používateľom programu Gold. SEO je štandardnou funkciou pre väčšinu ostatných tvorcov stránok, takže skutočnosť, že táto funkcia je k dispozícii iba pre najdrahší plán, je sklamaním. Dostanete sa tu správa o prehľadávaní optimalizácie vyhľadávania na celom webe, automatické sledovanie SEO, ako aj použitie kľúčových slov a hlásenie návštevnosti.

Mobilná optimalizácia: nedávno, Spoločnosť Yola vyvinula sadu krásnych responzívnych šablón, vďaka ktorým bude vaša webová stránka mobilná. Táto funkcia bola dostupná iba pre používateľov Silver a Gold, ale používatelia Free a Bronze môžu teraz znova publikovať svoje webové stránky s novými responzívnymi témami, aby optimalizovali svoje stránky pre mobilné zariadenia..

Yola neponúka mimoriadne funkcie, ale zahŕňa funkcie, ako je sociálna integrácia s Facebookom, Twitterom a Google+, kontaktné formuláre, Mapy Google a štatistika stránok..
Užívateľsky prívetivý

Vytiahnite myšou a vytvorte si svoj web

Editor stránok spoločnosti Yola je relatívne ľahko použiteľný vďaka funkcii drag and drop. Ak chcete zostaviť stránku, jednoducho potiahnite prvok na stránku a pokračujte v úprave. Jedinou výzvou je, že nemôžete pridať prvky kdekoľvek na stránke – prvky môžete vyhodiť iba na určené sekcie, takže vaše možnosti dizajnu sú obmedzené. Bolo by bezpečné vyvodiť záver, že aj keď je rozhranie drag and drop ľahko použiteľné, je dosť zastarané, ak by sme ho porovnávali so staviteľmi ako Weebly alebo Wix, ktoré vám umožňujú pridať prvky takmer kdekoľvek na stránke, napríklad vidíš fit.

Yola-užívateľsky prívetivý-2
Yola-support2

Špičková služba

Ak sa zdá, že je Yola trochu mäkká, je to pravdepodobne preto chlapci za týmto tvorcom stránok venovali všetku svoju energiu a zameranie do zákaznícka podpora.

Telefonická podpora zvyčajne nie je pre väčšinu staviteľov stránok jednoduchá, ale Yola sa od tejto normy vzdala a poskytuje telefonickú podporu tým, ktorí ju najviac potrebujú – prví používatelia.

Živý chat, ktorý by mal byť štandardnou funkciou podpory, je bohužiaľ k dispozícii iba plateným používateľom.

Podporný tím je možné kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu, na ktorý rýchlo reagujú na základe mojej vlastnej skúsenosti.

Yola tiež poskytuje komplexné návody, videá a blogové príspevky, ako aj automatizovaný nástroj pomoci, ktorý uľahčuje naučenie sa všetkého, čo potrebujete vedieť o tvorcovi stránok..

Nastavte svoj web rýchlo a lacno

Ceny Yola sú celkovo porovnateľne nižšie ako ceny iných populárnych tvorcov webových stránok, ako sú napríklad Weebly, Wix alebo Duda, ale to má za následok obmedzené funkcie a možnosti prispôsobenia..  Možnosti plánu zahŕňajú bezplatné, bronzové, strieborné a zlaté plány.

Plán zadarmo ponúka iba 3 stránky, 1 GB úložného priestoru a 1 GB šírky pásma. Nie je tu zahrnutá žiadna vlastná doména – namiesto toho dostanete subdoménu Yola.

S plánom Bronze máte prístup k neobmedzenému počtu stránok, neobmedzenej šírke pásma, úložisku 2 GB, vlastnej doméne a prémiovej podpore.

Strieborný plán sa zdá byť najobľúbenejší a prichádza s niektorými funkciami priaznivými pre podnikanie, ako je napríklad vlastná doména, žiadna značka Yola, pokročilé úpravy, webová stránka pripravená pre mobilné zariadenia, integrácia sociálnych médií a prémiová podpora..

Narazte na zlatý plán a máte prístup k niektorým pekným funkciám, ako je automatické sledovanie SEO, analýza návštevnosti stránok, sociálna integrácia a web pripravený na mobilné zariadenia. V podstate, inovácia na zlato vám predovšetkým poskytne rozhodujúce nástroje na SEO a analýzu stránok. Bolo by skvelé, keby tieto nástroje boli k dispozícii aspoň pre používateľov striebra.

Yola ponúka 30-dňové vrátenie peňazí na všetky prémiové balíčky, takže môžete vyskúšať tohto staviteľa pred plným zaviazaním.

Ako sa Yola vyrovná konkurencii?

Yola ponúka skutočne jednoduchý spôsob, ako vytvoriť základnú webovú stránku. Tento relatívne lacný tvorca webových stránok umožňuje prístup k jednému z najsofistikovanejších internetových obchodov s elektronickým obchodom, s ktorým sa stretnete.  Ďalšou dobrou vecou pre spoločnosť Yola je jej ľahko použiteľné rozhranie drag and drop a spoľahlivá podpora zákazníkov.

Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, neočakávajte ich príliš veľa, aj keď spoločnosť Yola ponúka silný SEO a marketing. Na vytvorenie webovej stránky s Yola nepotrebujete žiadne znalosti kódovania. Na druhej strane pokročilých používateľov zaujme prístup HTML / CSS. Celkovo by ste sa mali s webom Yola baviť, ale neočakávajte nič zvlášť sofistikované.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me