Web.com Review 2020 – Žije až do svojej povesti?

web-com-prehľad


Urobte to sami alebo ho pre vás postavte úplne, web.com má všetko, čo potrebujete

Web.com sa predáva ako jednotné kontaktné miesto, kde podniky môžu vytvárať krásne webové stránky, ktoré svojim zákazníkom poskytnú vynikajúci prvý dojem, a dokonca ich neustále dokážu vracať. Poskytujú vám všetko, čo potrebujete na vytvorenie vlastnej webovej stránky alebo bezplatnú službu vytvárania webových stránok pre tých, ktorí pre nich chcú všetko urobiť..

Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, budete mať prístup k celej škále nástrojov a funkcií, ktoré pomôžu zaistiť, aby vaše stránky vyzerali a fungovali presne tak, ako chcete. Web.com už roky pomáha jednotlivcom a firmám budovať, hostovať, propagovať a spravovať svoje webové stránky a poskytovať im tak skúsenosti, aby vyhoveli všetkým vašim potrebám.

Prečo zvoliť web.com?

 • Zakázané webové stránky sú k dispozícii zadarmo
 • Kompletná sada marketingových nástrojov na propagáciu vašich stránok
 • Dostupný cenovo dostupný hosting a ďalšie prebiehajúce služby
 • Do-it-Yourself možnosti so stovkami krásnych šablón

web-com-templateKeď web.com povie, že ponúka webové stránky pre domácich majstrov, neznamená to, že s každou maličkosťou budete musieť pracovať sami. Poskytujú stovky vysoko kvalitných šablón, ktoré môžete použiť na rýchle a ľahké spustenie a spustenie prevádzky vášho webu. Každá z týchto stránok je krásne navrhnutá tak, aby spĺňala presné potreby všetkých svojich zákazníkov.

Aby sme to ešte vylepšili, šablóny sa dajú veľmi ľahko prispôsobiť, takže môžete mať jedinečný web, ktorý je celý váš, bez toho, aby ste museli poznať akýkoľvek kód. Všetko od farby po umiestnenie obrázkov sa dá ľahko prispôsobiť podľa vášho osobného vkusu. Okrem vynikajúceho výberu šablón vám web.com poskytuje prístup k tisícom sériových obrázkov, takže môžete mať obrázky vysokej kvality, ktoré odrážajú vaše konkrétne podnikanie..

Výber šablóny

So stovkami šablón na výber je nepochybne niečo, čo odráža váš osobný štýl. Majú zábavné šablóny pre osobné weby alebo firmy, ktoré sa snažia o to, aby boli príležitostné. Na druhú stranu, ak potrebujete niečo profesionálnejšieho vzhľadu, existuje tiež veľa skvelých šablón pre vás. Celkový výber je veľmi dobrý a dávam mu 10/10.

prispôsobenie

Web.com umožňuje prispôsobenie ich šablón tak jednoduchým, ako je to len možné. Väčšinu času jednoducho použijete ich rozbaľovacie ponuky alebo drag and drop položky šablóny tam, kde ich chcete mať. Experimentovanie s rôznymi šablónami je tiež vzdialené len pár kliknutí, a ak sa rozhodnete vrátiť sa k predchádzajúcemu nastaveniu, je to vždy rýchle a jednoduché.

multimediálne

Môžete ľahko importovať svoje vlastné obrázky a videá a nechať si ich umiestniť priamo na vaše stránky za pár sekúnd. Používateľské rozhranie je pomerne jednoduché a takmer vo všetkých prípadoch bude schopné automaticky upravovať veľkosť a tvar svojich obrázkov tak, aby sa perfektne zmestili do šablóny. Majú tiež množstvo rôznych obrázkových posúvačov s množstvom efektov, ktoré dodávajú vašej stránke úhľadný a moderný dojem.

web-COM-funkcieBez ohľadu na to, ako skvele vyzerá váš web, ak to ľudia nikdy nenájdu, nemá zmysel ani ho mať. Preto má web.com taký veľký výber vysoko kvalitných funkcií na optimalizáciu stránky pre vyhľadávače (SEO). Môžete tiež nastaviť možnosti zdieľania v sociálnych sieťach, napríklad Facebook Boost, vďaka ktorým sa vaša stránka zmení na sociálnu platformu. Majú tiež vlastný online marketingový nástroj, ktorý pomôže vášmu miestu objaviť sa pri miestnom vyhľadávaní.

Ak chcete predávať produkty online, zamilujete si ich možnosti elektronického obchodu, ktoré vám umožňujú zoznam produktov v priebehu niekoľkých sekúnd a okamžitú platbu. Pre podniky neexistuje skutočne jednoduchší spôsob, ako získať moderné zastúpenie online predaja, ako s platformou Web.com.
web-com-jednoduchosť používania

Všetko navrhnuté s ohľadom na používateľa

Zdá sa, že web.com vie, že keby ste vedeli, ako robiť pokročilé programovanie webu, a ak ste mali čas sa venovať tomuto typu projektu, nepoužili by ste jeho platformu. Preto uľahčujú svoje užívateľské rozhranie čo najjednoduchšie. Prakticky všetko funguje z ponúk na jedno kliknutie alebo z funkcií drag and drop, takže bez ohľadu na to, aký máte skúsenosti s vytváraním webových stránok, budete môcť kedykoľvek urobiť krásny web..

Všetko na platforme web.com má veľmi intuitívny vzhľad a dojem, a zdá sa, že všetky bežne používané funkcie sprístupňujú najjednoduchšie miesta. Pointa je, že celá platforma je úhľadná a veľmi užívateľsky prívetivá.

Webcom-support

Vynikajúca technická podpora a poradenstvo od skutočných odborníkov na webe

Rovnako ako ostatné funkcie, aj podpora poskytovaná serverom Web.com je navrhnutá tak, aby vám uľahčila všetko. Monitorujú všetky svoje webové stránky pomocou vyspelých systémov, ktoré im umožňujú byť informovaní o akýchkoľvek problémoch, často skôr, ako si dokonca uvedomíte, že sa vyskytol problém. Ich technické tímy budú rýchlo reagovať na vstupenky, ako aj na ich technickú podporu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Okrem technickej podpory ponúkajú širokú škálu sprievodcov a ďalších návodov pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť robiť veci, ako napríklad aktualizovať svoje stránky alebo vykonávať ďalšie zmeny..

Celkovo je podpora, ktorú ponúkajú, vynikajúca.

Jednoduché a dostupné ceny s množstvom prémiových služieb

Web.com sa snaží, aby všetko bolo jednoduché, a to vrátane ich cenového modelu. Môžete si ich nechať bezplatne vytvoriť skvelo vyzerajúci a vlastný web. Ak sa vám páči, jednoducho platíte za všeobecný hosting a udržiavanie stránok. Táto jednoduchá štruktúra poplatkov zahŕňa pravidelné mesačné aktualizácie, prebiehajúci marketing a oveľa viac.

Použitím svojej do-it-sami platformy môžete každý mesiac ušetriť nejaké peniaze a zároveň získať flexibilitu pri aktualizácii a zmenách kedykoľvek budete chcieť. Je to vynikajúca voľba pre tých, ktorí majú radi viac praktického prístupu a chcú ušetriť nejaké peniaze súčasne.

Ako sa webový webový tvorca prispôsobuje konkurencii?

Pros

 • Tony krásnych šablón
 • Ľahko prispôsobiteľné webové stránky
 • Budovanie webových stránok zdarma
 • K dispozícii je obrovská knižnica obrázkov
 • Dostupné služby SEO
 • Zahrnutie integrácie sociálnych médií
 • Vyhradený správca účtu

Zápory

 • Niektoré prémiové služby majú vyššiu cenu, ako by ste očakávali
 • Potenciálne obrovské množstvo ďalších dostupných funkcií.

Celkovo je o web.com naozaj málo negatívnych slov. Poskytujú vynikajúce služby, ktoré vám pomôžu rýchlo a ľahko uviesť vaše stránky do prevádzky. Napriek jednoduchosti toho, čo ponúkajú, ich stránky vždy vyzerajú veľmi profesionálne a môžu byť kedykoľvek aktualizované bez ďalších poplatkov. Ich používateľské rozhranie sa ľahko naviguje a odborníci na zákaznícke služby sú priateľskí a informovaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map