Voog Review 2020 – Prečo to musíte skúsiť

Voog-prehľad


Spoločnosť Voog ponúka silné viacjazyčné funkcie, ktoré ju ľahko odlišujú od ostatných tvorcov stránok

Aj keď sa Voog môže spočiatku javiť ako správca webových stránok pre vaše potreby, pre populárnejších tvorcov webových stránok sa to vôbec nezhoduje Wix.

Stačí sa pozrieť na webové stránky spoločnosti Voog a získate pocit, že tento nástroj na tvorbu webových stránok bol vytvorený s cieľom vylepšiť váš vlastný web. Voog je funkcia bohatá na tvorbu a výkonný systém na správu obsahu, ktorý vám umožní zostaviť škálovateľnú webovú stránku.

Podobne ako iní tvorcovia webových stránok, na nastavenie webovej stránky pomocou nástroja Voog sa nevyžadujú žiadne technické znalosti, avšak vývojári ocenia rad databáz, rozhraní API a nástrojov pre stolné počítače, ktoré pomáhajú pri vytváraní krásnych vlastných webových stránok..

Najsilnejšou stránkou Voog je podpora viacerých jazykov. Vstavané funkcie vám umožňujú vytvárať viacjazyčné weby, takže si návštevníci môžu pri interakcii s vašimi webovými stránkami ľahko zvoliť svoj preferovaný jazyk.

Nie je na výber veľa šablón, ale tie, ktoré sú k dispozícii, sú dobre navrhnuté, profesionálne a ohromujúce. Témy sú automaticky optimalizované, aby vyzerali skvele na všetkých zariadeniach.

Editor stránok spoločnosti Voog sa ľahko používa a má intuitívnu funkciu drag-and-drop, ktorá skutočne odstraňuje problémy s budovaním profesionálnych webových stránok..

Voog ponúka veľa skrytých drahokamov – od jednoduchého nástroja na blogovanie až po vynaliezavú integráciu, vďaka ktorej je spoločnosť Voog dobrou voľbou pre osobné značky a webové stránky elektronického obchodu.

Voog-templatesHrsť vzorov, ktoré vás rozveselí.

Čerstvé šablóny: Voog neponúka veľa možností šablón v porovnaní so širokou škálou ponúkanou inými tvorcami stránok. Šablóny spoločnosti Voog sú však hladké a moderné a určite zaistia, že váš web bude populárny. Je ľahké vymeniť šablóny bez straty obsahu.

vnímavý: Všetky témy reagujú a automaticky sa upravia tak, aby vyzerali skvelo, bez ohľadu na to, či si ich návštevníci prezerajú na smartfónoch, tabletoch alebo stolných počítačoch.

prispôsobenie: Na prispôsobenie svojich webových stránok nepotrebujete žiadne kódovacie schopnosti. Pomocou ľahko použiteľného editora dizajnu Voog môžete meniť všetko od klientskeho rozhrania – vrátane farieb motívov, štýlov tlačidiel, prednej strany, šírky obsahu a ešte oveľa viac. Vývojári môžu na prispôsobenie backendu používať funkcie HTML a CSS. Šablóny je možné upravovať pomocou editora kódu v prehliadači, online editora alebo pomocou rozhrania príkazového riadku.
Voog-funkcieVytvorte atraktívne webové stránky pre svoje medzinárodné publikum.

Podpora viacerých jazykov: Voog ľahko vyjde ako víťaz, pokiaľ ide o podporu viacjazyčných jazykov. Neexistuje žiadny automatický preklad, ale to je bežné pre väčšinu tvorcov stránok – namiesto toho by ste mali vytvoriť viac verzií každej stránky na základe jazykov, ktoré chcete podporovať. Táto funkcia je obzvlášť užitočná, ak sa chystáte zaujať medzinárodných zákazníkov navštevujúcich váš web.

Blog: Existuje úhľadný editor príspevkov, ktorý vám umožňuje vytvárať koncepty, plánovať príspevky na budúce publikovanie a upravovať správy. Aj keď spoločnosť Voog ponúka komentovanie na mieste, svoj blog nemôžete integrovať s platformami na komentovanie Facebooku alebo Disqus, ktoré sú zvyčajne univerzálnejšie.

Ecommerce: Voog má výkonnú funkciu elektronického obchodu, ale všetky funkcie sú k dispozícii iba pre predplatiteľov Plus a Premium. Ak chcete nastaviť obchod, jednoducho vyberte šablónu, vytvorte kópiu pomocou editora, pridajte obrázky a nahrajte svoje galérie produktov. Existuje široká škála užitočných integrácií, ktoré zvyšujú funkčnosť vášho obchodu, vrátane podpory viacerých spôsobov platby a prepravných služieb. Zistil som však, že integrácia s platobným procesorom, ako je PayPal, je dosť časovo náročná.
Voog-userfriendly1

Ľahko použiteľné a pripravené na vzlet

Najvýznamnejší tvorcovia webových stránok sa snažia, aby bol ich softvér čo najjednoduchší na používanie a Voog nie je výnimkou. Intuitívne rozhranie drag and drop robí pridanie funkcií do vopred navrhnutých šablón úplným vánkom. Po výbere šablóny si môžete vybrať, či chcete začať so sprievodcom, ak potrebujete pomoc so zrýchlením všetkých aspektov staviteľa. Čo je naozaj úžasné na Voog je, že všetko sa deje priamo z krabice, takže nie je čo inštalovať ani konfigurovať.

Bezproblémovo pridajte všetky médiá, ktoré váš web potrebuje

Pridanie obrázkov, videí, textových súborov a zvukových klipov na vaše stránky je neuveriteľne ľahké. Hneď od editora môžete bez námahy vytvárať ďalšie stránky a podstránky, pridať blog a nastaviť obchod s elektronickým obchodom. Môžete tiež jednoducho pridať podporu pre iný jazyk a spustiť živý náhľad, aby ste videli, ako sa vaše stránky zobrazia návštevníkom.

Aj keď používanie editora stránok spoločnosti Voog je spravidla bezproblémové, spravovanie galérie obrázkov môže byť náročné. Obrázok nemôžete nahrať priamo na stránku – namiesto toho musíte pridať textové pole, nahrať obrázok na kartu Súbory a potom ho pretiahnuť do textového poľa na stránke.

Voog-userfriendly2
Voog-supportSpoľahlivá nepretržitá pomoc.

Pohľad na stránku podpory spoločnosti Voog vám hovorí, že tvorcovia tohto nástroja na tvorbu webových stránok sa vážne zaoberajú problémami zákazníkov..

Existuje vyhľadávacie pole, ktoré vám umožní vyhľadať odpovede na často kladené otázky, komplexnú databázu znalostí, ktorá je doplnená užitočnými návodmi, blogom a aktívnou stránkou Facebook..

Podporný tím, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, je dostupný prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefonickej podpory. Len málo tvorcov stránok ponúka skutočnú podporu 24 hodín denne, a tým sa spoločnosť Voog skutočne odlišuje.

Ceny, ktoré vám dávajú hodnotu za peniaze

Môžete vyskúšať Voog zadarmo po dobu 14 dní pred podpísaním jedného z jeho troch programov, medzi ktoré patria plány Standard, Plus a Premium..

Štandardný plán je ideálny pre jednoduchý web a ponúka úložisko 2 GB, webovú stránku s až 30 stránkami chránenými heslom, tri jazyky, prístup troch používateľov, vlastnú doménu, plne prispôsobiteľné témy, prístup k rozhraniu API a ďalšie vývojárske nástroje a Zabezpečenie SSL. To nemusí byť najlepší plán, ak hľadáte robustný obchod s elektronickým obchodom, pretože môžete predať iba tri produkty, pričom za každú transakciu sa účtuje poplatok vo výške 3%..

Plán Plus obsahuje všetko v štandardnom pláne vrátane úložiska 10 GB, neobmedzeného počtu webových stránok, plne funkčného internetového obchodu, bezplatnej vlastnej domény, šablón a prístupu k databázovým nástrojom..

Inovovaním na prémiový plán získate prístup k neobmedzeným zdrojom, úplnému internetovému obchodu, prioritnej zákazníckej podpore a vlastnému certifikátu SSL. Bez poplatkov za predajné transakcie poskytuje tento plán lepšiu hodnotu, ak hľadáte vytvorenie veľkého obchodu s elektronickým obchodom.

Ako Voog zodpovedá konkurencii?

Nie je pochýb o tom, že spoločnosť Voog je fantastickou voľbou pre každého, kto chce vytvoriť funkčný viacjazyčný web. Vytvorenie webovej stránky pomocou tohto nástroja je zvyčajne veľmi intuitívny a bezproblémový proces. Pokiaľ ide o návrh šablón a dostupnosť funkcií na vytvorenie funkčnej a atraktívnej webovej stránky, spoločnosť Voog dodáva na všetkých frontoch.

Ak si nie ste istí, či je pre vás Voog to pravé, prečítajte si naše zhrnutie najlepší tvorcovia webových stránok dozvedieť sa viac o lepších možnostiach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me