SnapPages Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

snappages-prehľad


SnapPages ponúka málo funkcií, ale prináša veľa z toho, čo sľubuje.

Hoci sa SnapPages môžu spočiatku javiť ako správny tvorca webových stránok pre vaše potreby, pre populárnejších tvorcov webových stránok, ako je napr. Wix.

SnapPages, ktorý bol uvedený na trh asi pred desiatimi rokmi, v posledných rokoch odviedol dobrú prácu s aktualizáciou softvéru, takže získate väčšinou bezchybný tvorca stránok, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval požiadavkám moderných webových stránok..

SnapPages síce nie je špičkový staviteľ, napríklad Wix alebo Weebly, ale väčšina jeho funkcií funguje bezchybne. Rozhranie drag and drop sa ľahko používa, šablóny, aj keď málo, vám poskytujú dostatok možností prispôsobenia a textový editor pôsobivo pôsobí.

Tento tvorca stránok poskytuje väčšinu z toho, čo hovorí – témy sú citlivé, je tu zabudovaná funkcia blogovania, stránky sú hostované v cloude a podpora je vo všeobecnosti spoľahlivá.

Mohlo by sa však veľa vylepšiť, najmä jednoduchosť použitia pre začiatočníkov. SnapPages tiež neponúka veľa dobrých funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť výkonnú webovú stránku.

Tento tvorca stránok nemusí byť pre vás, ak hľadáte vybudovanie robustnej obchodnej webovej stránky, ale ponúka skvelé riešenia pre každého, kto chce základné osobné webové stránky..

snappages-templatesSkvelé vzory, ktoré by sa dali vylepšiť pomocou viacerých možností prispôsobenia.

Flexibilné a moderné: SnapPages ponúka iba niekoľko šablón, z ktorých si môžete vybrať. Aj keď výber tém je obmedzený v porovnaní s tým, čo ponúkajú iní tvorcovia stránok, návrhy sú atraktívne a prácu zvládnu. Je možné meniť témy, keď ste uprostred vytvárania svojich webových stránok, čo je dobré vidieť.

prispôsobenie: Tento tvorca je trochu skľúčený, pokiaľ ide o prispôsobenie témy. Osobné a základné účty majú veľmi málo možností, ako zmeniť vzhľad a dojem z vašich stránok, čo vás núti držať sa vopred pripravených šablón, ktoré sú vám k dispozícii..

Inovácia na pokročilý plán vám poskytne viac možností na prispôsobenie a úpravy, ale pre skúsených dizajnérov sa dodatočné náklady nemusia cítiť ako veľká hodnota za peniaze v porovnaní s tzv. Extra úpravou, ktorú ponúka táto pokročilá úroveň..

vnímavý: Na druhej strane všetky témy reagujú a budú vyzerať ostro na akomkoľvek zariadení. Vďaka inovatívnym šablónam sekcií SnapPages konsoliduje obsah na dlhšie stránky, čo uľahčuje čítanie pri používaní mobilného zariadenia.
snappages-funkcieZákladné nástroje na vytvorenie vašej online prítomnosti.

Blog: Pre tvorcu stránok s chudými funkciami urobil SnapPages so svojím nástrojom na blogovanie skutočne dobrú prácu. S plnou funkčnosťou blogu môžete vytvárať kategórie a značky blogov, naplánovať uverejňovanie príspevkov v budúcnosti, nastaviť výňatky, pridať sekciu komentárov a moderovať komentáre a prispôsobiť svoj bočný panel pomocou editora drag and drop.

eCommerce: Nie je prekvapením, že tento staviteľ nemá zabudovanú funkciu elektronického obchodu. Pozitívnejšie je, že SnapPages uľahčujú integráciu so službami tretích strán, ako sú PayPal, MailChimp a Shopify, takže môžete vytvoriť funkčný internetový obchod. Môžete tiež pridať útržky vlastných kódov, aby ste skutočne prispôsobili vzhľad a dojem svojho online obchodu.

SEO: Účty Basic a Advanced umožňujú prístup k niekoľkým nástrojom SEO vrátane pridania metaznačiek na rôzne webové stránky. Neočakávajte však veľa prekážok v oblasti možností SEO – iní stavitelia ponúkajú oveľa viac, ako získate na týchto stránkach. Pokročilý účet je tiež vybavený integrovanými nástrojmi na sledovanie a integráciou služby Google Analytics.
snappages-userfriendly1

Drag. Pokles. Hotový. Je to skutočne také jednoduché?

SnapPages prichádza s čistým a ľahko použiteľným editorom drag and drop, ktorého vlastnosti a funkcie sa veľmi podobajú funkciám WordPress. Je tu užitočný návod, ktorý vás naučí rýchlo pracovať so základnými funkciami rozhrania a editor drag and drop funguje bezchybne..

Šablóny sekcií vylučujú potrebu zostavovania nových sekcií na vlastnú päsť, čo skutočne znemožňuje vytváranie stránok.

Máte možnosť stavať svoje stránky po častiach pomocou sekcií a blokov, ale ak potrebujete rýchlejšie riešenie, môžete jednoducho použiť vopred navrhnuté šablóny..

Užívateľskú prívetivosť rozhrania zobrala niekoľko vecí. Napríklad vzhľad palubnej dosky sa počas procesu budovania webu výrazne mení, čo môže byť mätúce.

Úpravy stránok majú tiež krivku učenia sa z dôvodu ďalších ponúk, panelov nástrojov a nastavení, ktoré sa objavia po pridaní časti Stránky.

Jednoduché vytváranie obsahu, ale s úlovkom.

Pokiaľ ide o vytváranie obsahu, táto stránka ponúka veľmi dobré možnosti prispôsobenia. Namiesto použitia vopred navrhnutých šablón môžete pracovať s blokmi a sekciami a usporiadať ich podľa potreby, aby ste vytvorili obsah pre každú stránku..

Môžete prispôsobiť písmo, farby a značky na každej stránke, vytvárať a prispôsobovať formuláre, optimalizovať stránky a príspevky pomocou dostupných nástrojov SEO, importovať súbory do blokov obsahu a bez problémov integrovať sociálne médiá.

Zatiaľ čo tvorba obsahu je celkovo jednoduchá, existujú určité nevýhody. Pre začiatok nie je k dispozícii žiadne tlačidlo Späť, takže zrušenie zmien môže byť ťažké. Existujú obmedzenia na zmenu veľkosti obrázka a galérie obrázkov sa cítia a vyzerajú staromódne.

Aj keď človek pri vytváraní webovej stránky pomocou služby SnapPages nevyžaduje znalosti kódovania, pravdou je, že možnosti prispôsobenia obsahu sú obmedzené, ak nemôžete kódovať. Napríklad na integráciu nástrojov tretích strán, ako sú Shopify pre eCommerce, Google Analytics alebo MailChimp pre informačné bulletiny, si musíte hrať s kódom.

snappages-userfriendly2
snappages-supportPriateľská podpora, ale na jej vylepšenie by sa mohlo urobiť viac.

Jednou zo skvelých vecí, ktorá sa týka služby SnapPages, je dostupnosť živého chatu pre všetkých zákazníkov. Pokúsil som sa však kontaktovať technickú podporu prostredníctvom rozhovoru a nedostal som pomoc v reálnom čase – vrátili sa ku mne po dvoch hodinách.

Existuje vedomostná základňa, ale musíte nájsť veľa informácií, aby ste v nej našli informácie. Sprievodcovia, ktorí sú k dispozícii, tiež nie sú príliš podrobní a začiatočník bude mať pravdepodobne len ťažko zmysel pre informácie na vytvorenie webovej stránky.

Neexistuje tiež spôsob, ako kontaktovať tím podpory telefonicky alebo e-mailom, čo je trochu divné, pretože najvhodnejší tvorcovia stránok ponúkajú aspoň jednu z týchto možností..

Ako sa SnapPages zhodujú s konkurenciou?

Je zrejmé, že SnapPages vážne myslia na to, že ich služby sú aktuálne a plnia svoj sľub zjednodušiť proces vytvárania webových stránok. Tento tvorca vám poskytuje základné informácie týkajúce sa šablón, funkcií a obmedzených možností prispôsobenia. Aj keď je služba SnapPages vo všeobecnosti cenovo výhodná, jej funkcie sú veľmi riedke a pre skúsených používateľov to určite nebude nič také. Každý, kto chce rýchlo vytvoriť svetlú webovú stránku, napriek tomu zistí, že tento staviteľ splní svoju úlohu.

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me