Sitey Review 2020 – Prečo to musíte skúsiť

Site-Prehľad


Sitey ponúka niektoré solídne funkcie, ale neočakávajú veľa v ceste slobody návrhu

Sitey je slušný tvorca webových stránok, nedá vám však úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako sú Wix.

Sitey, uvedený na trh v roku 2014, je celkom nedávny tvorca webových stránok, ale už vytvára vlny, aj keď nie vždy zo správnych dôvodov.

Po prvé, poďme to z cesty – z neznámych dôvodov spoločnosť za serverom Sitey hostuje tento nástroj na tvorbu webových stránok pod rôznymi názvami vrátane stránok Sitelio.com, SiteBuilder.com a WebsiteBuilder.com. Medzi týmito produktmi sú malé rozdiely, napríklad cenové plány, ale všetko ostatné je viac-menej totožné.

Okrem toho má Sitey na to dobré veci. Bol postavený s ohľadom na ľahké použitie, takže aj amatéri môžu ľahko vytvoriť funkčnú webovú stránku v priebehu niekoľkých minút.

Aj keď môže byť Sitey známy pre pútavé šablóny, jedným z miest, ktoré im veľmi chýba, je počet dostupných šablón. Napríklad, v porovnaní so sekciou svadobných šablón – Wix má ohromujúcich 31 možností, zatiaľ čo Sitey má lenivú ukážku iba ôsmich.

Tvorca webových stránok má množstvo pôsobivých funkcií vrátane nástroja na vytváranie blogov, integrácie elektronického obchodu, SEO, integrácie sociálnych médií a vlastných domén, vďaka ktorým vás rozbehne a beží..

Jednou z najsilnejších funkcií Sitey je jej podporná štruktúra. Oslovenie podporného tímu je pomerne ľahké prostredníctvom živého chatu, e-mailu, sociálnych médií a predovšetkým telefonicky. Podpora je oblasť, v ktorej mnohí tvorcovia stránok neprinášajú príliš dobré výsledky, ale Sitey sa v tejto oblasti pokúsila dať čo najlepší krok vpred..

Celkovo možno povedať, Sitey je dobrý výber, ak to, čo ste po, je ľahké, bezstarostné DIY staviteľ stránok, ktoré môžete použiť na rýchle nastavenie webovej stránky.

Site-Templates

Pôsobivý rad tém, pomocou ktorých si môžete svoj web vytvoriť svoj vlastný

Masívny výber moderných šablón: Bez ohľadu na váš výklenok ste si určite istí, že si všimnete témy „Sitey“, ktorá vyhovuje vašej značke. Na výber sú tisíce šablón, ktoré sú zoskupené do príslušných kategórií pre ľahký výber. Mnohé z tém sú moderné a elegantné, ale iné sú svetské a staromódne. Chcete začať úplne od nuly? K dispozícii sú aj prázdne šablóny.

vnímavý: Väčšina tvorcov webových stránok nemá funkciu mobilnej úpravy a Sitey nie je výnimkou. Väčšina tém sa však dokonale zmestí na akékoľvek zariadenie, či už ide o plochu alebo smartfón. Nevýhodou je, že mobilné šablóny sú k dispozícii iba pre používateľov s platenými programami.

prispôsobenie: V porovnaní s staviteľmi, ako je napríklad Squarespace, Sitey neponúka veľa možností prispôsobenia. Napriek tomu si môžete svoj web do istej miery prispôsobiť úpravou iba obrázkov na pozadí, písiem, textu a farieb – ale to je len o tom.
site-funkcie

Pôsobivé funkcie, vďaka ktorým bude váš web pop

Integrácia sociálnych médií: Sociálne médiá sú nevyhnutné na zlepšenie viditeľnosti vášho webu a zvýšenie predaja, potenciálnych zákazníkov a konverzií. Sitey ponúka widgety pre sociálne médiá vrátane Facebooku, Twitteru, Pinterestu a LinkedIn, ktoré môžete integrovať do svojich webových stránok a uľahčiť tak zdieľanie obsahu. Funkcia Google Analytics sa hodí pri sledovaní kampaní na sociálnych sieťach a ďalších dôležitých metrík – napríklad počet návštevníkov, zdroje návštevnosti, sprostredkovatelia a jedineční návštevníci..

E-commerce: Sitey nemá svoju vlastnú funkciu elektronického obchodu, ale to by vám nemalo brániť vo vytváraní plnohodnotného digitálneho obchodu na predaj vašich výrobkov. Podpora spoločnosti Sitey pre integráciu Ecwid vám umožňuje zobrazovať produkty na predaj, obsahovať popisy a kategórie a prijímať platby. Okrem Ecwid, Sitey podporuje iba PayPal ako spracovateľa platieb, čo je trochu limitujúce.

Blog: Dostupnosť silného nástroja na vytváranie blogov je vždy dobrým znamením, pokiaľ ide o tvorcov stránok, a Sitey v tomto smere nesklame. Nástroj na vytváranie blogov pozostáva z flexibilného a ľahko použiteľného správcu príspevkov, ktorý vám umožňuje kategorizovať, označovať a pripájať príspevky, upravovať koncepty a organizovať zverejnené záznamy. Aj keď je to prvýkrát, čo píšete blog, tento proces bude neuveriteľne bezstarostný.
site-jednoduchosť používania

Čisté minimalistické rozhranie zostavené s ohľadom na používateľa

Editor webu Sitey je ľahko prístupný a neuveriteľne jednoduchý. S mnohými ďalšími tvorcami webových stránok môže byť hľadanie funkcií a prvkov náročnou úlohou, ale minimalistický editor drag and drop od spoločnosti Sitey zreteľne zobrazuje všetky potrebné prvky, čím zaisťuje, že vytváranie vašich webových stránok bude bezproblémové..

Praktické funkcie, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok.

Ako program drag and drop, je Sitey úžasne ľahko použiteľný. Aj bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností alebo znalosti kódovania by ste mohli vytvoriť webovú stránku do jednej hodiny. Medzi vynikajúce funkcie patrí prvky hlavnej stránky, panel Pridať a panel dizajnu.

Prvok hlavnej stránky je úplným šetričom času, pretože vám umožňuje drag and drop prvky kdekoľvek na stránke raz, ktoré sa duplikujú na každej stránke na vašom webe. Panel Pridanie umožňuje prispôsobenie webových stránok dokonalý vánok – jednoduchým kliknutím myši môžete upravovať čokoľvek, vrátane nástroja na vytváranie blogov, funkcií produktu, widgetov pre sociálne médiá a tlačidiel..

Site-Userfriendly2
site-support

Spoľahlivá a ľahko dostupná podpora

Sitey prešiel ďalšou míľou, aby poskytoval čo najväčšiu podporu svojim zákazníkom.

Centrum podpory žije až do svojho názvu so všetkým, čo sa týka časti FAQ, prehľadávateľnej databázy poznatkov a špecializovanej stránky technickej podpory..

Tím podpory servera Sitey je k dispozícii prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Ak máte naliehavé obavy týkajúce sa fakturácie, môžete im zavolať..

Len málo tvorcov webových stránok venuje čas tomu, aby ponúkali skutočne všadeprítomný a ľahko prístupný zákaznícky servis, ale skutočnosť, že sa Sitey osvedčil, je veľkým plusom.

Priaznivé ceny, ale chýba transparentnosť

Sitey ponúka bezplatný plán holých kostí, ktorý obsahuje päťstránkovú webovú stránku, úložisko 50 MB, nahrávanie súborov 5 MB a šírku pásma 1 GB.

Ak chcete skutočne vyťažiť maximum z tohto nástroja na tvorbu webových stránok, musíte prejsť na jeden z troch platených programov. Štartér je plán základnej úrovne s bezplatnou vlastnou doménou, hosťovaním zadarmo a bez značky Sitey.

Plán Pro je dodávaný so všetkým, čo obsahuje plán Starter, plus prístup k mobilným responzívnym šablónam, podpora optimalizácie vyhľadávacích nástrojov (SEO) a prioritná podpora..

Najvyšším stupňom účtu je plán elektronického obchodu, ktorý je vhodný, ak chcete na svojom webe predávať produkty. Tento plán obsahuje všetky funkcie účtu Pro plus podporu spracovania platieb.

Spoločnosť Sitey tvrdí, že ceny uvedené na jej webových stránkach sú propagačné a vzťahujú sa iba na prvý mesiac alebo rok služby (v závislosti od trvania predplatného). Potom sa odber automaticky obnoví za normálne ceny.

Ako sa Sitey prispôsobí konkurencii?

Sitey je sľubný program, ale určite sa nepribližuje robustnejším staviteľom, ako sú Wix alebo Weebly. V rôznych oblastiach chýba, vrátane nedostatku zabudovanej funkcie elektronického obchodu, obmedzenej slobody dizajnu a rozhodnutia majiteľov používať pre rovnaký produkt viac domén. Štruktúra propagačných cien Sitey môže byť pre niektorých používateľov tiež trochu mätúca. Už potom ponúka Sitey niekoľko pôsobivých funkcií, medzi ktoré patrí všestranný nástroj na vytváranie blogov, pekný výber moderných a responzívnych šablón a bezstarostný editor, vďaka ktorému je Sitey užitočným nástrojom na tvorbu webových stránok na vyskúšanie.

Ak si nie ste istí, či je pre vás Sitey vhodný, prečítajte si naše zhrnutie najlepší tvorcovia webových stránok dozvedieť sa viac o lepších možnostiach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me