Simvoly Review 2020 – Žije to až po humbuk?

Simvolí-prehľad


Simvoly je nový tvorca stránok, ale rýchlo si získava dobrú povesť

Simvoly je slušný tvorca webových stránok, ale nedá vám úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako sú Wix.

Ako si vyberiete takého staviteľa webov na trhu, ktorý vám najviac vyhovuje? Je dôležité zvoliť tvorcu webových stránok, s ktorým sa ľahko pracuje a ktorý je schopný držať krok s vašim rastúcim podnikaním.

Spoločnosť Simvoly je novým účastníkom na trhu a už teraz vytvára zo všetkých správnych dôvodov pomerne veľký rozruch medzi malými a strednými podnikmi. Tento tvorca webových stránok typu drag and drop bol navrhnutý s ohľadom na netechnického používateľa na vytváranie vlastných webových stránok, blogov, obchodov a vstupných stránok..

Či už ste grafický dizajnér, fotograf, zmluvný dodávateľ alebo podnikateľ, vďaka nástrojom elektronického obchodu spoločnosti Simvoly je predaj vašich výrobkov alebo služieb neuveriteľne ľahký. Internetové obchody majú bezproblémovú integráciu služieb PayPal a Stripe. Je tiež ľahké odovzdávať obrázky produktov, spravovať propagácie, sledovať zásoby a bezpečne ukladať a spravovať podrobnosti o zákazníkoch.

Na výber je z viac ako päťdesiatich responzívnych šablón, ktoré vyzerajú skvele na mobile. Všetky motívy a prispôsobenia je možné zobraziť naživo v sprievodcovi webom. Simvoly má tiež solídnu funkciu blogu, ktorá vám umožňuje pridávať príspevky, galérie a videá, povoliť komentáre a integrovať tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach..

Simvolí-templates

Získajte prístup k moderným, minimalistickým a pohotovým motívom

Široký výber tém: Pokiaľ ide o výber šablóny, budete rozmaznaní výberom z viac ako 50 ohromujúcich tém. Či už ste na fotografii, umení a dizajne, pohostinstve, móde, dizajne alebo potrebujete čisto obchodnú alebo osobnú webovú stránku, v Simvoly máte niečo pre seba.

citlivý: Najlepší tvorcovia stránok automaticky optimalizujú vaše stránky pre mobilné zariadenia. Simvoly určite robí svoju prácu správne vďaka svojmu responzívnemu dizajnu, ktorý vám umožňuje zobraziť ukážku stránok tak, ako by sa zobrazovala na smartfónoch, tabletoch alebo stolných počítačoch.

prispôsobiteľné: Jednou z najobľúbenejších funkcií v službe Simvoly je ľahká funkcia drag and drop, ktorá vám umožní prispôsobiť vzhľad a dojem z tém tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Stačí umiestniť kurzor myši na prvok a upravovať čokoľvek z miniaplikácií, obrázkov, máp a textových oblastí.
Simvolí-funkcie

Ľahké, ohromujúce webové stránky a bezproblémové internetové obchody

E-commerce: Simvoly zjednodušuje predaj produktov online aj s osobným plánom základnej úrovne. Môžete nahrávať obrázky produktov, zadávať ceny a sledovať zásoby. Na stránku produktu je ľahké pridať akýkoľvek typ obsahu vrátane videí YouTube, zatiaľ čo integrácia služieb PayPal a Stripe odstraňuje problémy so spracovaním platieb..

Drag and drop widgety: Rozhranie drag and drop na serveri Simvoly nie je jedinečné, je to však zásadná vlastnosť, ktorá každému uľahčuje vytváranie webových stránok bez znalosti kódovania. Miniaplikácie vám umožňujú hrať sa so všetkými rozloženiami a podľa potreby pridávať a odoberať prvky.

blogovanie: Každá šablóna, ktorú vyberiete, obsahuje stránku blogu, ktorá je už nastavená na používanie. Do svojich blogových príspevkov môžete ľahko pridávať videá, obrázky a galérie. Každý príspevok má integrované tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti, takže návštevníci stránok môžu zdieľať váš obsah jediným kliknutím.

Integrovaná služba Analytics: Nástroj na analýzu stránok spoločnosti Simvoly umožňuje sledovať kľúčové metriky, ako napríklad počet návštevníkov stránok, kľúčové slová použité na dosiahnutie vašich stránok a zobrazenia stránok. Funkcia SEO potrebuje trochu vylepšenia – zatiaľ môžete nastaviť iba meta popis a názov meta, ale to je len o tom.

Automatické certifikáty SLL: Tento tvorca webových stránok je hrdý na to, že ponúka bezplatné certifikáty SLL, takže si môžete jednoducho oddýchnuť v tom, že vaše webové stránky sú v bezpečí.
Simvolí-jednoduchosť používania

Vytváranie stránok s AI

Necítite sa hrať so šablónami? Sprievodca Magic Website Simvoly pre vás urobí prácu! Táto šikovná funkcia využíva umelú inteligenciu (AI) na automatické vytváranie webových stránok na základe zvoleného kľúčového slova. Sprievodca vás požiada, aby ste opísali typ stránok, ktoré chcete, ako napríklad Podnikanie, Fotografovanie alebo Reštaurácia. Potom budete vyzvaní, aby ste použili konkrétnejšie slovo na popísanie želanej webovej stránky a na výber štýlu navigácie na webe. Ďalej Sprievodca navrhne šablónu návrhu a môžete aj naďalej používať nástroj na tvorbu webových stránok na prispôsobenie webovej stránky, ktorá bola vygenerovaná pre vás..

Simvolí-supportÚprimne som od Simvoly očakával viac, ako jej podporná služba pre barebone. Je dobré, že live chat je k dispozícii, ale je to len o ňom – ​​jediný spôsob, ako dosiahnuť podporu, je prostredníctvom kontaktného formulára. Chlapci technickej podpory sa ku mne dostali v správny čas e-mailom, bolo by však skvelé, keby existovalo telefónne číslo, ktoré by volalo o okamžitú pomoc. Komplexná vedomostná základňa je výhodou, pretože uľahčuje naučiť sa všetko o rôznych funkciách, ktoré Simvoly ponúka.

Konkurenčné ceny za nekonečné možnosti

Zatiaľ čo niektorí populárni tvorcovia webových stránok ponúkajú účty na celý život, táto motivácia v prípade Simvoly chýba. Dobrou správou je, že môžete ochutnať všetky skvelé veci, ktoré spoločnosť Simvoly ponúka zadarmo až 14 dní, po ktorých budete musieť prejsť na osobný, firemný alebo elektronický obchodný účet..

Na vstupnej úrovni je osobný účet, ktorý ponúka až 5 GB úložného priestoru a 10 GB šírky pásma, vašu vlastnú doménu, až 20 strán, kapacitu na predaj piatich produktov vo vašom internetovom obchode, analýzu stránok a zákaznícku podporu.

Ak chcete mať neobmedzený počet stránok, šírku pásma, úložisko a prispievateľov, nárazom do obchodného plánu získate tieto a ďalšie možnosti. Okrem získania bezplatnej domény a hostingu, sledovania a analýzy vám firemný účet umožní predať až 25 produktov obchodu a odomkne prioritnú zákaznícku podporu..

E-Commerce plán je najdrahší účet ponúkaný Simvoly, ale výhody, ktoré prichádzajú s ním sú skvelé, najmä ak hľadáte na predaj viac produktov vo vašom internetovom obchode. Tento účet vám poskytuje neobmedzenú šírku pásma, úložisko, stránky a prispievateľov, kapacitu až 100 produktov obchodu a ponúka tiež prioritnú zákaznícku podporu. Za ďalších 10 dolárov mesačne v rámci plánu elektronického obchodu môžete predať neobmedzený počet produktov.

Páči sa mi, že môžete začať vytvárať svoje webové stránky bez toho, aby ste sa najprv museli zaregistrovať pre účet, čo sa dá urobiť neskôr.

Ako sa Simvoly vyrovná konkurencii?

V porovnaní s veteránmi, ako sú Wix a Weebly, je Simvoly novým chlapcom na bloku, ale už na to má veľa. Jedná sa o super-ľahký tvorca webových stránok s bezproblémovým drag and drop rozhraním, ktoré vám umožní nastaviť web v okamihu. Simvoly postráda niekoľko zvončekov a píšťaliek, ako napríklad telefonická podpora, integrácia miniaplikácií tretích strán a editácia v mobilných zariadeniach, ale stále je tu veľa. Responzívne témy vyzerajú ohromujúco na stolných aj mobilných zariadeniach, zatiaľ čo pokročilé funkcie elektronického obchodu odstraňujú problémy s predajom online. Toto je určite skvelý tvorca stránok, ak nemáte žiadne znalosti kódovania a chcete si vytvoriť rýchly, jednoduchý, ale krásny web.

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me