Recenzie BaseKit 2020 – tak populárne, ale je to dobré?

basekit-prehľad


Vďaka premysleným funkciám poskytuje BaseKit stabilné riešenie pre spoločnosti v telekomunikačnom priestore.

Hoci sa BaseKit môže zdať ako správny tvorca webových stránok pre vaše potreby, pre populárnejších tvorcov webových stránok sa to vôbec nezhoduje Wix.

Spoločnosť BaseKit, ktorá bola založená v roku 2008, pôsobí ako softvérová spoločnosť špecializujúca sa na stavebné výrobky, ktoré ľuďom pomáhajú vytvárať jedinečnú online prítomnosť. Tento tvorca stránok je navrhnutý špeciálne pre telekomunikačné spoločnosti. Ponúka základné funkcie, ktoré ponúka väčšina tvorcov stránok, čím umožňuje zostaviť webovú stránku, obchod alebo blog podľa vašich predstáv..

Aj keď je tento tvorca dosť prepracovaný, prichádza so strategickými funkciami, ktoré uľahčujú proces vytvárania a správy webových stránok. Rozhranie drag and drop, plynulé témy a robustné obrazové nástroje uľahčujú vytváranie webových stránok bez problémov.

Vďaka iným nástrojom, ako sú možnosti elektronického obchodu, SEO a integrácia sociálnych médií, je BaseKit dobrou voľbou pre podnikových používateľov, ktorých podniky sa rýchlo rozširujú..

Existuje veľa možností prispôsobenia, ktoré sa dajú použiť spolu so stovkami úžasných šablón, ktoré sú k dispozícii. Môžete meniť text, používať vlastné písma, prispôsobovať obrázky a vkladať videá. Prístup HTML a CSS vám umožňuje pridať vlastný kód a vložiť vlastný JavaScript. Šablóny sú k dispozícii vo viac ako 15 jazykoch, vďaka čomu je tento staviteľ dobrou voľbou pre telekomunikácie s medzinárodnými zamestnancami.

basekit-templatesŠablóny založené na HTML s množstvom možností prispôsobenia.

profesionálny: Môžete si vybrať zo stoviek moderných šablón s prvkom podnikania pre telekomunikačný priemysel. Tieto šablóny určite pridajú na váš web prvok profesionality.

prispôsobiteľné: Vzhľadom na to, že tento tvorca stránok bol navrhnutý s ohľadom na vývojárov webu, je tu veľa priestoru na prispôsobenie. Prístup k HTML a CSS umožňuje úplnú kontrolu a flexibilitu vzhľadu a vzhľadu vášho webu.

vnímavý: Všetky šablóny nie sú len biele štítky, ale automaticky reagujú a budú vyzerať fantasticky na stolných počítačoch, tabletoch a mobilných zariadeniach.
basekit-funkcieRobustné funkcie na podporu vášho rastúceho podniku.

Správca médií: Multimédiá sú nevyhnutnou súčasťou každého tvorcu stránok, ktorý sa zameriava na odvetvia špecifické pre médiá, ako napríklad telekomunikácie. BaseKit ponúka robustného správcu médií, ktorý vám umožňuje vkladať videá, fotografie a zvuk a podporuje ľahký import súborov.

hosting: Ako riešenie na jednom mieste ponúka BaseKit nástroje na vytváranie stránok a profesionálny hosting. Tieto nástroje na hosťovanie vám poskytujú prístup k subdoméne a vlastnej doméne, ako aj k dodatočnému úložisku a šírke pásma na podporu vášho rastúceho podnikania.

Integračné funkcie: Softvér BaseKit je dodávaný s programami Odin Automation a AppDirect, ktoré podporujú silnú integráciu s nástrojmi, ako sú napríklad služba Google Analytics a internetové obchody pre elektronický obchod. K dispozícii sú tiež silné možnosti SEO vrátane alt tagov, meta tagov, odkazov, kľúčových slov, 301 directov a popisov stránok, ktoré je možné vložiť takmer do každého prvku.
basekit-userfriendly1

Silný, ale zjednodušený.

Niet pochýb o tom, že BaseKit ponúka dosť robustného staviteľa pre tých v telcosoch, ktorí potrebujú výkonnú webovú stránku. S ohľadom na to funkcia drag and drop zjednodušuje proces vytvárania vašich stránok. Navrhovanie stránok je iba otázkou pretiahnutia prvkov tam, kde to uznáte za vhodné. Táto funkcia tiež umožňuje neuveriteľne ľahké pridávať widgety, ako sú tlačidlá sociálnych médií, Mapy Google a kontaktné formuláre.

Pokročilý prístup pre väčšiu flexibilitu a kontrolu.

Hoci existuje veľa nástrojov pre začiatočníkov, základňa BaseKit bola navrhnutá prevažne pre vývojárov webu, ktorí hľadajú riešenie na vytváranie webových stránok svojich klientov. Preto je pokročilá editácia umožnená prístupom do HTML, CSS a JavaScript, ktoré ponúkajú úplnú kontrolu nad vzhľadu vašej webovej stránky. Tieto funkcie tiež uľahčujú implementáciu funkcií na vašom webe, aj keď sa v budúcnosti rozhodnete migrovať svoje stránky z hostingu BaseKit na iného poskytovateľa..

basekit-userfriendly2
basekit-supportVpredu jasne ukazuje, že jediný spôsob, ako sa s nimi skontaktovať, je odoslať žiadosť prostredníctvom kontaktného formulára poháňaného Zen Desk. Podporný tím je k dispozícii iba od 8:00 do 20:00 GMT od pondelka do piatka.

Neexistuje telefonická podpora ani živý chat, čo je sotva prekvapujúce, ale nedostatok okamžitých komunikačných kanálov môže byť frustrujúci..

Pozitívne je, že BaseKit odviedol so svojou dokumentáciou dobrú prácu. Existuje veľa dobre zorganizovaných článkov, návodov a aktualizačných poznámok, ktoré vás pomôžu dosiahnuť rýchlosť pomocou nástroja na tvorbu stránok a akýchkoľvek nových vývojových trendov..

Ceny, ktoré dávajú hodnotu za peniaze.

BaseKit ponúka bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu, po ktorej môžete upgradovať na jeden z troch dostupných programov.

V základnom pláne získate 10 stránok a neuveriteľnú 1 TB šírky pásma.

Podnikateľský plán prichádza s neobmedzeným počtom stránok, neobmedzenou šírkou pásma, integráciou služby AdWords a možnosťami elektronického obchodu.

Program Professional ponúka okrem troch domén aj kapacitu na hosťovanie troch webových stránok, šírku pásma a úložisko a kapacitu na hosťovanie troch webových stránok.

Ako sa BaseKit prispôsobuje konkurencii?

BaseKit sa úspešne umiestnil, aby poskytoval služby v oblasti telekomunikácií – len málo tvorcov stránok je špecifických pre ich cieľový trh a to si získalo dobrú povesť medzi telekomunikačnými a hostingovými spoločnosťami..

Hneď od začiatku získate pocit, že ide o seriózneho tvorcu stránok, ktorý sa zameriava výlučne na poskytovanie plynulého a spoľahlivého webového zážitku pre podniky. BaseKit prichádza s niekoľkými, ale spoľahlivými nástrojmi, ktoré umožňujú vytvoriť webovú stránku, ktorá skutočne podporuje rastúci podnik. To nemusí byť váš obvyklý, super ľahko použiteľný tvorca webu pre domácich majstrov; je určite postavená s ohľadom na vývojárov webu, ale splní svoj sľub, ktorý vám pomôže vybudovať silnú webovú stránku, na ktorej môžu vaši zákazníci vždy závisieť.

Ak si nie ste istí, či je pre vás BaseKit to pravé, prečítajte si naše zhrnutie najlepší tvorcovia webových stránok dozvedieť sa viac o lepších možnostiach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me