Recenzia Webnode 2020 – Prečo existuje toľko zmiešaných recenzií

Webnode-prehľad


Webnode vám umožňuje zostaviť webovú stránku, ktorú je možné preložiť do viacerých jazykov

Webnode je na trhu už 9 rokov a postupom času sa zlepšoval skokmi a hranicami. Tento tvorca stránok tvrdí, že má viac ako 30 miliónov používateľov na celom svete a vďaka niektorým pôsobivým funkciám, ktoré prináša, je ľahké zistiť, prečo toľko ľudí stavia svoje webové stránky pomocou Webnode..

Pre začiatočníkov je to bodový a kliknite na tvorca stránok, takže všetko, čo potrebujete, je pretiahnutie a presunutie prvkov do príslušných sekcií, aby sa váš web spustil a spustil behom niekoľkých minút. Toto nie je jedinečná funkcia, ale určite eliminuje problémy s kódovaním. Webnode je tiež jedným z mála tvorcov stránok, ktorý vám umožňuje vytvárať záložné kópie vašich webových stránok.

Webnode má výkonnú funkciu elektronického obchodu, ktorá vám umožňuje nastaviť internetový obchod v okamihu. Môžete si vybrať zo stoviek moderných a ľahko použiteľných šablón, prijímať platby prostredníctvom služby PayPal alebo kreditnej karty, predávať tisíce produktov a sledovať všetky údaje o produktoch a zákazníkoch pomocou intuitívneho rozhrania.

Viacjazyčnou funkciou je pravdepodobne bestseller Webnode. Táto funkcia umožňuje prekladať vaše podnikanie do viac ako 20 jazykov, aby vyhovovali potrebám vašich zákazníkov z celého sveta.

Webnode-templates

Stovky atraktívnych šablón s prístupom CSS

Krásne pole šablón: Webnode odviedol dobrú prácu, keď využil ohromujúce šablóny vhodné pre všetky typy obchodných miest.

Prispôsobiteľné vzory: Rovnako ako všetci moderní tvorcovia webových stránok vám aj šablóny Webnode poskytujú veľa možností a nástrojov na prispôsobenie vášho webu podľa vašich predstáv. Môžete si pohrať s obrázkovými galériami, textovými poľami, webovými formulármi, tlačidlami sociálnych médií, farbami pozadia, videami YouTube a dokonca integrovať mapy Google a Bing do svojich webových stránok..

vnímavý: Webové stránky vytvorené pomocou Webnode sú automaticky optimalizované tak, aby sa perfektne zobrazovali v mobilných zariadeniach. Aj keď je možná mobilná editácia, mobilný editor je v porovnaní s inými tvorcami webov, ako sú Weebly a Wix, trochu neohrabaný..
Webnode-funkcie-2

Moderné nástroje na vytváranie moderných webových stránok

SEO:  Nástroje SEO, ktoré ponúka Webnode, sú celkom základné, ale stačia pre štandardné webové stránky. Môžete ľahko pridať značky názvov, meta popisy a adresy URL, aby ste optimalizovali viditeľnosť svojich webových stránok vo vyhľadávacích nástrojoch.

E-commerce: Funkcia elektronického obchodu je celkom elegantná – okrem integrácie služby PayPal pre bezproblémové spracovanie platieb môžete tiež ľahko vytvoriť obchod a predať až 10 000 produktov, odovzdávať obrázky produktov, spravovať objednávky a sledovať zásoby a údaje o zákazníkoch. Táto funkcia elektronického obchodu je však k dispozícii iba vtedy, ak vyberiete plán internetového obchodu, ktorý je oddelený od ostatných vyššie uvedených platených programov..

Blog: Môžete pridať blog na svoj web a Webnode vám umožňuje vybrať si preferované rozloženie, optimalizovať príspevky pomocou dostupných nástrojov SEO a dokonca nastaviť dátumy publikovania.
Webnode-jednoduchosť používania

Jednoducho pretiahnite a vytvorte úžasné webové stránky

Je dobré, že Webnode obsahuje editor drag and drop, ktorý vám umožňuje pridávať prvky, ako sú videá, text, obrázky a ďalšie. V porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok však rozhranie drag and drop Webnode vyžaduje vylepšenia, aby bolo intuitívnejšie. Napríklad písma webových stránok nie je možné upravovať a ak máte zmenu srdca, nie je možné prepnúť do inej šablóny uprostred.

Jednoduché a rýchle úpravy obrázkov a štýlov

Webnode ponúka široký výber farieb, obrázkov a videí, ktoré vám umožnia ľahko upraviť štýl vašej webovej stránky podľa vášho uváženia. Šikovný editor obrázkov umožňuje použiť farebné prekrytia, zvoliť rozloženie na pozadí a dokonca použiť filtre. Je chvályhodné, že tento tvorca stránok pridal režim ukážky, aby ste rýchlo videli, ako budú vaše úpravy a prispôsobenia vyzerať, keď publikujete stránku..

Webnode-supportZákaznícka podpora Webnode je dosť sklamaná, pretože neexistuje možnosť živého rozhovoru a telefónne číslo. FAQ a vedomostná základňa sú komplexné, ale ak potrebujete okamžitú pomoc najbližšie, dostanete sa k tomu prostredníctvom e-mailu alebo vyplnením kontaktného formulára. Na ich webových stránkach sa uvádza, že tím podpory je k dispozícii 5 dní v týždni, ale v skutočnosti to trvá 2 dni, kým sa k vám vrátia..

Konkurenčné ceny pre webové stránky všetkých veľkostí a typov

Webnode vám umožňuje vytvárať bezplatné webové stránky, ktoré prichádzajú so spoľahlivým hostingom, zákazníckou podporou a neobmedzeným počtom webových stránok. Platené programy zahŕňajú účty Limited, Mini, Standard a Profi. Keď začnete s vytváraním svojich webových stránok, Webnode vám dáva možnosť vytvoriť internetový obchod alebo štandardný web.

Plán Limited vám ponúka spoľahlivý hosting, ktorý môžete používať s vlastnou doménou, úložiskom 100 MB, šírkou pásma 1 GB, bezplatnou doménou a prémiovou zákazníckou podporou.

Program Mini odomkne bezplatnú doménu, úložisko 500 MB a šírku pásma 3 GB, 1 e-mailový účet, nástroj na tvorbu formulárov, webové štatistiky a video na pozadí. Podobne ako v prípade plánu Limited je účet Mini dodávaný s reklamami Webnode.

Štandardný plán je najobľúbenejšou voľbou pre vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky. Tento účet ponúka úložisko s kapacitou 2 GB a šírku pásma 10 GB, bezplatnú doménu, Google Analytics, až 20 e-mailových účtov a žiadnu značku Webnode..

Program Profi je vhodnejší pre profesionálne webové stránky a ponúka až 5 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzenú registráciu viacerých jazykov a členstva, Google Analytics a podporu neuveriteľných 100 e-mailových účtov..

Ako Webnode zodpovedá konkurencii?

Ak hľadáte tvorcu stránok, ktorý vám umožní preložiť vaše webové stránky do rôznych jazykov, Webnode môže byť dobrou voľbou – to je jedna z jeho pevností. Dokonca ani potom to nemusí byť najlepší tvorca stránok pre začiatočníkov, pretože mu chýba veľká intuícia, vďaka ktorej sú stavitelia ako Wix tak populárni medzi nováčikmi. Editor vyberania a vkladania je trochu neohrabaný a zmena niektorých prvkov šablón môže byť výrazne odlišná.

Podpora je trochu skľúčená a Webnode sa musí vážne zamyslieť nad tým, ako uľahčiť zákazníkom prístup k zákazníkom podpory. Ako už bolo povedané, jedná sa o skvelú platformu, ak chcete vybudovať dynamický internetový obchod; najmodernejšie nástroje elektronického obchodu vytrhnú z predaja online a ohromujúce šablóny pôjdu dlhou cestou na posilnenie imidžu vašej firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map