Recenzia Sitelio 2020 – vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

sitelio-prehľad


Sitelio nepovoľuje veľa slobody pri navrhovaní, ale ponúka fantastické nástroje na vytváranie webových stránok

Sitelio je slušný tvorca webových stránok, nedá vám však úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako sú Wix.

Sitelio je hostingová platforma s nástrojmi na vytváranie webových stránok zameraná na amatérskych majiteľov malých firiem. Medzi jeho najsilnejšie funkcie patrí široká škála prispôsobiteľných šablón a úhľadný, ľahko použiteľný editor drag and drop. Rovnako ako iní špičkoví stavitelia nepotrebujete na vytvorenie webovej stránky so spoločnosťou Sitelio žiadne technické znalosti.

Medzi ďalšie ponúkané spoľahlivé nástroje patrí eCommerce, SEO, integrácia sociálnych médií, fotografie z fotografií a fantastická platforma pre blogovanie. Používatelia budú mať úžitok z bezplatného hostingu, bezplatnej vlastnej domény a firemného e-mailu.

Okrem integrácie s nástrojom elektronického obchodu Ecwid nie je veľa prekážkou integrácie tretích strán. Aj keď iní stavitelia ponúkajú prístup k HTML a CSS, Sitelio vám umožňuje prispôsobiť HTML iba v sekciách Hlavička a Päta vášho webu. Viac by sa určite mohlo urobiť, pokiaľ ide o zlepšenie slobody dizajnu.

Aj keď tento staviteľ má na starosti niekoľko skvelých vecí, skutočnosť, že ide o kopu rôznych mien – ktoré ponúkajú všetky rovnaké vlastnosti – je trochu podozrivá. Existujú tiež obavy, že cenové praktiky spoločnosti Sitelio vo všetkých jej pridružených pridružených spoločnostiach nie sú transparentné.

sitelio-templates

Fantastické témy s obmedzenými možnosťami prispôsobenia

Pôsobivý výber: Sitelio ponúka tisíce šablón, z ktorých si môžete vybrať. Široký výber môže byť trochu ohromujúci, ale dobrá vec je, že nech už je vaša firma v akejkoľvek oblasti, určite nájdete tému, ktoré vás osloví.

prispôsobenie: V porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok, Sitelio neponúka veľa slobody pri dizajne. Užívateľsky prívetivé rozhranie vám však umožňuje vykonávať základné zmeny vrátane zmeny farby pozadia, písiem a obrázkov na prispôsobenie vášho webu..

citlivý:  Aj keď nie je možné upravovať vaše stránky z mobilného zariadenia, všetky šablóny Sitelio sú optimalizované tak, aby vyzerali skvele na smartfónoch a tabletoch..
sitelio-funkcie

Pevné funkcie pre seriózne obchodné webové stránky

Blog: Dobrá funkcia blogovania je znakom tvorcu stránok, ktorý má vážne problémy so svojou ponukou služieb. Sitelio nesklame výkonným editorom príspevkov, ktorý vám umožní kategorizovať a označovať príspevky, upravovať a ukladať koncepty, pripnúť príspevky a ukladať príspevky, ktoré sa majú zverejniť v budúcnosti. Vytváranie nových blogových príspevkov je tiež neuveriteľne bezproblémové.

eCommerce: Sitelio nemá vlastnú funkciu elektronického obchodu, ale integrácia s aplikáciou elektronického obchodu tretej strany Ecwid je jednoduchá. Na túto integráciu nie je nič pôsobivé, ale ponúka základnú a spoľahlivú platformu na vytvorenie funkčného digitálneho výkladného domu. Bohužiaľ, PayPal je jediný platobný procesor, ktorý môže byť trochu off-put pre každého, kto hľadá iné možnosti spracovania platieb.

Sociálne médiá: Dobrou vecou pre túto stránku je silná integrácia do sociálnych médií. Sitelio ponúka elegantné, neinvazívne widgety sociálnych médií, ktoré môžete ľahko umiestniť do záhlavia svojich webových stránok.

Medzi ďalšie funkcie patrí podpora SEO, integrovaná analýza stránok a galérie obrázkov.
sitelio-userfriendly1

Ľahko použiteľné rozhranie bez neporiadkov

Editor drag and drop od spoločnosti Sitelio je veľmi jednoduchý na používanie. Funkcie sú ľahko prístupné a všetko, čo musíte urobiť, je presunúť myšou na vytvorenie vášho webu. Mali by ste byť schopní vytvoriť funkčný web za hodinu. K dispozícii je šikovná funkcia náhľadu, ktorá vám umožní okamžite zistiť, ako bude váš web vyzerať, keď bude publikovaný, takže môžete ľahko robiť potrebné zmeny za pochodu.

Silná edičná platforma pre každého používateľa

Sitelio nemusí byť najlepšou voľbou, ak hľadáte dostatok dizajnovej slobody; vykonávanie základných úprav, ako napríklad zmena písma, farby pozadia, obrázkov a štýlu textu, je však úplne bezproblémové. Jedinými kliknutiami si môžete prispôsobiť vzhľad svojho webu tak, aby vyhovoval vašim obchodným potrebám.

sitelio-userfriendly2

K dispozícii nie je žiadna telefonická podpora, ale pomoc je ľahko dostupná

Sitelio odviedlo s podpornou službou celkom dobrú prácu. K dispozícii je dobre rozvinutá sekcia FAQ, ktorá ponúka ľahko zrozumiteľné odpovede na bežné otázky.

Ak máte akékoľvek technické otázky, jednoducho prejdite do sekcie technickej podpory, kde nájdete podrobné návody týkajúce sa všetkého, od mobilných až po SEO. Fakturačné otázky sa riešia prostredníctvom vyhradeného podporného portálu.

Aj keď spoločnosť Sitelio nemá telefonickú podporu, môžete hovoriť v reálnom čase s tímom zákazníckeho servisu prostredníctvom živého chatu alebo im napísať e-mail.

Pekné funkcie ponúkané za konkurencieschopné ceny

Sitelio ponúka tri platené programy a bezplatný účet. Môžete využiť 14-dňovú bezplatnú skúšobnú dobu a zistiť, ako pre vás niektorý z platených programov funguje.

Plán zadarmo vám poskytne päťstránkovú webovú stránku označenú značkou Sitelio, úložisko 50 MB, nahrávanie súborov 5 MB a šírku pásma 1 GB. Na tejto bezplatnej úrovni však neexistuje žiadna bezplatná doména ani funkcia elektronického obchodu.

Jednoduchý plán je ideálny pre začiatočníkov a ponúka niekoľko vynikajúcich funkcií – vrátane bezplatnej vlastnej domény, hostingu, responzívnych webových stránok a bez reklám na webových stránkach. Tento plán však nemá podporu pre elektronický obchod a SEO a neponúka prioritnú zákaznícku podporu.

Inovácia na podmanivý plán otvára okrem všetkých výhod, ktoré ponúka jednoduchý plán, ďalšie funkcie vrátane podpory SEO a elektronického obchodovania..

Napokon, vynikajúci plán prichádza so všetkým, čo ponúka v podmanivom pláne, plus prioritnou podporou.

Ako sa Sitelio vyrovná konkurencii?

Niekoľko problémov, ako sú fakturačné postupy spoločnosti Sitelio a duplicitné webové stránky, vyvoláva obavy z dôveryhodnosti tvorcu webových stránok. Zdá sa, že dizajnéri za týmto staviteľom tvrdo pracovali na riešení týchto problémov – napríklad zriadením portálu podpory fakturácie, čo je určite krok správnym smerom. Celkovo je Sitelio nabitý niekoľkými pôsobivými funkciami a úžasnými šablónami, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní spoľahlivých webových stránok, pričom tento proces nevyžaduje žiadnu krivku učenia sa.

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me