Recenzia Sitejam 2020 – neplní Hype

sitejam-prehľad


Sitejam neponúka žiadne zvončeky a píšťalky, ale svoju prácu z väčšej časti dostane.

Aj keď sa Sitejam môže zdať ako správny tvorca webových stránok pre vaše potreby, pre populárnejších tvorcov webových stránok sa to vôbec nezhoduje Wix.

Hneď na začiatku sa získa pocit, že Sitejam je typ vytvárača stránok, ktorý ponúka iba minimum. Tento prvý dojem je v mnohých ohľadoch presný. Sitejam vhodne tvrdí, že je „postavený pre zaneprázdnených ľudí“, ktorí nechcú byť spomaľovaní technickými vecami. Nastavenie vášho webu je skutočne také jednoduché, ako je výber dizajnu, pridanie obsahu a uvedenie do prevádzky.

Aj keď spoločnosť Sitejam robí ťažkosti s budovaním webovej stránky, je tu silná absencia výkonných funkcií. Namiesto toho získate základné informácie: jednoduché nástroje SEO, funkciu elektronického obchodu bez ozdôbok a jednoduchý nástroj na vytváranie blogov. Je jasné, že zatiaľ čo tieto funkcie vykonajú svoju prácu, neočakávajte, že váš web bude vykonávať sofistikované funkcie.

Príjemnou vecou pre tohto tvorcu stránok sú atraktívne, moderné a plne reagujúce šablóny, ktoré určite dodajú vášmu webu iskru. Bezproblémová integrácia so sociálnymi médiami, mapami Google, kontaktnými formulármi, galériami a prezentáciami je výhodou.

Aj keď je rozhranie drag and drop od spoločnosti Sitejam dômyselne navrhnuté, tento tvorca má pred sebou ešte dlhú cestu, pokiaľ ide o intuitívnosť a moderné funkcie..

Sitejam-templatesVytvorte moderný, pohotový web pomocou čerstvých šablón.

Krásne šablóny: Či už chcete vytvoriť blog, osobný web alebo obchodný web, nájdete tu vhodnú šablónu. Mnohé zo šablón súboru Sitejam sú premyslené a určite poskytnú vášmu webu jedinečný vzhľad.

citlivý: Všetky motívy sú tu prvé, a to mobilné – návštevníci stránok môžu prepínať medzi zobrazením na počítači, tablete a mobilnom telefóne a môžu na všetkých týchto zariadeniach bez problémov pracovať..

prispôsobenie: Sitejam je zväčša tvorca drag and drop, ktorý umožňuje jednoduché prispôsobenie vašich stránok, napríklad zmenu farby a písma. Tí, ktorí majú znalosti kódovania, ocenia prístup HTML a CSS, ktorý vám umožní prispôsobiť kód stránky pre nový vzhľad.
Sitejam-funkcieSpoľahlivé nástroje, ktoré pomôžu rozšíriť vaše podnikanie

eCommerce: Vďaka funkcii drag and drop tohto nástroja na tvorbu stránok môžete svoj internetový obchod vybudovať a za pár minút môžete začať predávať. Nevyžaduje sa integrácia tretích strán, čo je určite veľké plus z hľadiska pohodlia. Funkcia eCommerce je k dispozícii vo všetkých troch plánoch, takže či už máte len niekoľko produktov alebo ich veľké množstvo, webové obchody Sitejam uľahčujú predaj úplne bez problémov..
SEO: Na webe Sitejam je takmer žiadna zmienka o SEO, ale po implementácii témy bolo zrejmé, že dostupné nástroje SEO sú v porovnaní s tým, čo iní tvorcovia stránok ponúkajú, veľmi základné. Vo všeobecnosti sú jediné informácie o SEO, ktoré môžete zadať, popis stránky a kľúčové slová. Pri značkových zvýšeniach cien Sitejam by sa dalo očakávať pôsobivejšie marketingové nástroje a komplexná analýza stránok.
Blog: Dostupnosť nástroja na blogovanie je chvályhodná, ale nepredpokladajte, že sa dodáva s pokročilými možnosťami blogovania. Základný nástroj na vytváranie blogov spoločnosti Sitejam vám umožňuje jednoducho vytvárať a publikovať príspevky iba dvoma kliknutiami a bez problémov s nastavením a správou blogu sa môžete úplne sústrediť na tvorbu obsahu..
Sitejam-userfriendly1

Intuitívne rozhranie drag and drop

Rovnako ako mnoho moderných tvorcov webov, aj server Sitejam prichádza s funkciou drag and drop, ktorá skutočne robí problémy s nastavením profesionálnej webovej stránky. Chcete vytvoriť stránku? Jednoducho posúvajte prvky okolo seba a umiestnite ich tam, kde ich chcete. Každá šablóna obsahuje fiktívny obsah, ktorý vám pomôže ukázať, kam vložiť určité prvky, takže si môžete za pár minút vybudovať funkčný web..

Jednoduché šablóny a minimalistické ponuky

Šablóny, ktoré ponúka Sitejam, sú nielen krásne; sú tiež veľmi všestranní a flexibilní na prácu. Tieto šablóny vám poskytujú solídne plátno na zostavenie vašich stránok, takže je tu dostatok priestoru pre kreativitu. Ponuky sú zreteľne označené, čo ďalej zjednodušuje rozhranie. To vám umožní ľahko zobraziť dostupné prvky, ktoré môžete bez problémov presúvať cez rozhranie a vytvárať požadované webové stránky.

Sitejam-userfriendly2
Sitejam-supportObmedzená pomoc iba prostredníctvom e-mailu
Ak náhodou potrebujete pomoc so staviteľom stránok Sitejam, budete sklamaní. Neexistuje ani telefonická podpora, ani možnosť živého rozhovoru.
Jediný spôsob, ako sa spojiť s technickou podporou, je prostredníctvom e-mailovej vstupenky odoslanej prostredníctvom webovej stránky Sitejam. Podporný tím je k dispozícii iba od 9:00 do 18:00 GMT.

Ceny za vreckové pre moderné obchodné webové stránky.

Sitejam vám ponúka výber základného, ​​obchodného alebo podnikového plánu v závislosti od vašich potrieb. Základný plán je dodávaný s 10 stranami, 25 MB úložného priestoru, prístupom k jednej bezplatnej snímke a kapacitou na predaj až piatich produktov.
Inovácia na obchodný plán vám ponúka ďalšie funkcie vrátane neobmedzeného počtu stránok, neobmedzeného ukladacieho priestoru, troch bezplatných obrázkov a možnosti predaja až 10 produktov tu..
Plán Enterprise vám ponúka neobmedzené množstvo stránok, neobmedzené úložisko, editor menu, bezplatné doménové meno, e-mailovú adresu zadarmo, 10 bezplatných obrázkov a kapacitu na predaj neobmedzeného počtu produktov. Tento plán je očividne ideálny, ak sa chystáte rozšíriť svoje podnikanie, predať viac produktov a vylepšiť svoju značku.
Môžete vyskúšať niektoré, ale nie všetky funkcie bezplatnej 14-dňovej skúšobnej verzie, ktorá nevyžaduje, aby ste uviedli akékoľvek informácie o fakturácii. Sitejam sa umiestňuje na vyššej pozícii trhu, takže ceny môžu byť relatívne vyššie, ako ponúkajú iní tvorcovia stránok.

Ako sa Sitejam vyrovná konkurencii?

Aj keď sa spoločnosť Sitejam pokúsila umiestniť na vyššiu úroveň trhu, nedá sa dobre postaviť proti iným silnejším tvorcom stránok v tomto segmente trhu..

Ak hľadáte tvorcu webových stránok, ktorý vám poskytne minimum barebone, prácu riedko zvládnu riedke funkcie spoločnosti Sitejam. Dostupnosť základnej funkcie elektronického obchodu, nástroja na vytváranie blogov a možností SEO je chvályhodná, ale existuje limit, do akej miery môžu tieto funkcie poskytnúť. Za rovnakú cenu, akú ponúka spoločnosť Sitejam, sa môžete stať robustnejším tvorcom stránok, ktorý ponúka silnejšie funkcie a je intuitívnejší..

Ak si nie ste istí, či je pre vás Sitejam to pravé, prečítajte si naše zhrnutie najlepší tvorcovia webových stránok dozvedieť sa viac o lepších možnostiach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me