Recenzia IM Creator Review 2020 – Vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

IMCreator-prehľad


Prehľad

IM Creator je slušný tvorca webových stránok, nedá vám však úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako sú Wix.

IM Creator ponúka jedného z najviac nákladovo efektívnych tvorcov webových stránok v odbore. Jeho IM XPRS webový tvorca poskytuje fantastickú hodnotu, čím získate neobmedzený hosting webových stránok za nízky nízky mesačný poplatok. Ešte lepšie je, že je to jeden z mála tvorcov webových stránok, ktoré ponúkajú funkčnosť elektronického obchodu so všetkými plánmi.

IM XPRS ponúka tvorbu webových stránok pomocou robustná sada šablón so štandardnými a pokročilými funkciami, ktoré zahŕňajú rozloženie obchodu, pokladňu zákazníka, správu zásob a ďalšie. všetko šablóny plne reagujú, a môžete dokonca upravte svoj web z mobilného zariadenia.

Aj keď táto platforma je vhodná pre väčšinu osobných a malých webových stránok, použitie je trochu náročnejšie ako niektorí tvorcovia webových stránok. Avšak po miernej krivke učenia, staviteľ ponúka lepšiu celkovú hodnotu ako ostatní stavitelia, ako sú Wix a SimpleSite.

 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko za nízky poplatok
 • K dispozícii je elektronický obchod bez potreby inovácií
 • Schopnosť upravovať webové stránky pomocou mobilnej aplikácie IM XPRS
 • K dispozícii sú stovky moderných reagujúcich šablón

IMCreator-templates

Veľké množstvo šablón, ale dizajn blokov je obmedzujúci

IM XPRS ponuky stovky prispôsobiteľných šablón usporiadaných do 14 rôznych kategórií. Nájdete šablóny pre firmy, fotografie, reštaurácie, hudbu, svadby, elektronický obchod a ďalšie. Kliknutím na šablónu ju zobrazíte a potom kliknutím na Upraviť upravte.

Jedna vec, ktorá sa mi na tomto staviteľovi páči, je, že keď kliknete na úpravu šablóny, zobrazí sa vám video YouTube, ktoré vám ukáže, ako zmeniť jeho funkcie. Výukový program môžete preskočiť kliknutím na tlačidlo Spustiť úpravy.

Tvorca IM

Títo šablóny používajú bloky obsahu, ktoré IM Creator nazýva „pruhy“, na pridanie obsahu na vaše webové stránky. Tvorca má pruhy pre väčšinu funkcií, ktoré potrebujete, vrátane fotogalérií, rozloženia obchodov, kontaktných formulárov a ďalších.

Každý pruh v šablóne je možné upravovať viacerými spôsobmi. Prvok, ako je fotografia, môžete upraviť priamo kliknutím naň. Zobrazí sa vám možnosť zmeniť alebo nahradiť túto konkrétnu položku. Ak chcete do sekcie pridať funkcie, ukážte na sekciu a kliknite na zobrazený symbol „+“. Odtiaľto môžete pridávať položky, ako sú názov, obrázok, video a ďalšie.

Ak chcete zmeniť nastavenie samotného pruhu, kliknite na ponuku nastavení na pravej strane pruhu. Môžete upraviť nastavenia pruhu, skopírovať ho, presunúť ho do inej oblasti webovej stránky alebo ho odstrániť. Ak chcete zmeniť celkový štýl webovej stránky, môžete kliknúť na ponuku na ľavej strane webovej stránky.

Nakoniec, ak chcete pridať nové pruhy, ukážte na každý pruh a vyhľadajte veľké modré tlačidlo + v hornej a dolnej časti. Kliknutím na jeden z nich pridajte nový pruh. Existuje viac ako 20 kategórií, ktoré vám umožňujú pridať čokoľvek, od životopisu po blogy, formuláre, logá, mapy, výklady a ďalšie.

Pri pridávaní novej funkcie sa neobmedzujete iba na jednu možnosť. Každá funkcia má na výber niekoľko možností, čo vám dáva väčšiu slobodu pri dizajne. Keď nájdete, čo hľadáte, môžete kliknúť na zelené tlačidlo „+“ a pridať. V hornej časti webovej stránky je nakoniec časť na ukladanie, zobrazenie ukážky a publikovanie šablón.

Pozitívne body týkajúce sa šablón IM XPRS sú, že máte veľa možností a ich šablóny vyzerajú fantasticky. Nebudete tu mať zjednodušené návrhy, ako to robíte s niektorými tvorcami webových stránok. Získate tiež multimediálne funkcie, čo vám umožní pridávať videá, vysoko kvalitné fotografie a ďalšie. Všetky šablóny tiež reagujú, čo znamená, že budú fungovať dobre na všetkých zariadeniach vrátane mobilných telefónov a tabletov.

Nevýhodou týchto šablón je, že ste zamknutí do dizajnu blokov. Položky môžete pohybovať po blokoch, na svojej webovej stránke však nemôžete usporiadať vlastné položky. Pre väčšinu webových stránok to však nebude problém.
imcreator-funkcie

Neobmedzený ukladací priestor a elektronický obchod bez drahých inovácií

Produkt IM XP Creator IM Creator má niekoľko funkcií, vďaka ktorým je vynikajúci od bežných tvorcov webových stránok. Okrem knižnice šablón existuje rozšírená funkčnosť s pridanou hodnotou, vďaka ktorej je platforma lepšia ako priemerný tvorca.

Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma

Väčšina tvorcov webových stránok obmedzí množstvo ukladacieho priestoru a šírku pásma a donúti vás prejsť na drahšie plány a získať viac. S IM Creatorom získate neobmedzené úložisko a šírku pásma na svojom webe.

To je ideálne pre webové stránky bohaté na médiá alebo pre tie, ktoré sú hostiteľmi veľkých dátových súborov. Je tiež dokonalá, ak chcete hostiť webovú stránku elektronického obchodu, pretože spolu s neobmedzenými fotografiami môžete uverejňovať toľko produktov, koľko chcete..

Zostavte webový obchod bez ďalších poplatkov

Väčšina tvorcov webových stránok vyžaduje, aby ste inovovali na elektronický obchod alebo obchodný plán s cieľom hostiť internetový obchod alebo vykonávať akúkoľvek formu platobnej transakcie online.. Ale IM XPRS prichádza s funkciou elektronického obchodu – nie sú potrebné žiadne aktualizácie.

Tvorca webových stránok obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie svojho internetového obchodu, vrátane služieb platby kreditnými kartami, konzoly pre správu a analýzy webových stránok. ShopRocket, známy produkt elektronického obchodu, ktorý sa v súčasnosti používa vo viac ako 117 krajinách po celom svete, poháňa produkty elektronického obchodu..

Vytvorte viacjazyčný web s ľahkosťou

Ak potrebujete vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku, IM Creator vám umožní vytvoriť ľubovoľný počet kópií svojich webových stránok bez toho, aby ste museli účtovať ďalšie poplatky alebo nemusíte inštalovať a aktualizovať podozrivé doplnky alebo aplikácie na svoj web..

Zatiaľ čo niektorí stavitelia vám umožňujú prekladať vaše webové stránky do niekoľkých ďalších jazykov, IM Creator vám umožní vytvoriť viac verzií vašich webových stránok. Ak chcete hosťovať svoje webové stránky v desiatich jazykoch, máte túto slobodu. V sekcii pomocníka je dokonca užitočný návod, ako vytvoriť viacjazyčný web.

Plne citlivý a prispôsobivý pre mobilné zariadenia

Všetky šablóny IM XPRS sú vybavené plne responzívnymi návrhmi, ktoré umožňujú vaše webové stránky zobraziteľné na akomkoľvek mobilnom zariadení vrátane atypických zariadení, ako sú inteligentné hodinky a Google Glass.

Pomocou mobilnej aplikácie XPRS môžete tiež upravovať svoje webové stránky priamo z mobilného zariadenia. To vám umožní aktualizovať vaše webové stránky, keď ste mimo svojho počítača, na cestách alebo kedykoľvek sa rozhodnete, že sú potrebné zmeny.
IMCreator-userfriendly1

Príjemné množstvo funkcií, ale pre začiatočníkov môže byť mätúce

Tam sú dobré správy a zlé správy s IM XPRS týkajúce sa použiteľnosti. V niektorých oblastiach vyniká nástroj na tvorbu webových stránok, pretože vám poskytuje množstvo možností týkajúcich sa funkcií webových stránok. Napríklad, Ak chcete na svoj web pridať blog, nie ste uzamknutý do jedného všeobecného štýlu blogu. To vám dáva väčšiu voľnosť pri návrhu oproti iným staviteľom.

však, tento webový tvorca môže byť trochu mätúci na použitie ako iné stavitelia, ako napríklad Wix. Aj keď ponúka dizajn point-and-click, niektoré funkcie môžu byť úplne mätúce. Položky ponuky nie sú vždy jasne definované a niektorí používatelia môžu byť frustrovaní, keď musia ukazovať na ponuku a potom zvýrazniť každú položku, aby našli potrebnú voľbu..

Niektoré prvky môžu byť tiež mätúce. Jedným z najlepších príkladov je pridávanie videa. Pokúsil som sa pridať video a nepredstavoval viditeľný prvok na úpravu. Keď som potom klikol na pruh, dal som mu možnosť upraviť video, ale stále mi nepovedal, kam ho umiestniť. A v ďalšej časti som sa pokúsil pridať video, ale nemohol som sa dostať ani k položke ponuky, aby som klikol na možnosť videa na prvom mieste.

im tvorca ľahké použitie

Dobrou správou je, že tento tvorca ponúka úpravy webových stránok pre mobilné zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie IM XPRS. Svoju webovú stránku môžete zostavovať alebo aktualizovať z tabletu alebo smartfónu rovnako ako z počítača. To je skvelé pre neočakávané aktualizácie alebo keď ste na cestách a nemáte prístup do svojho domáceho počítača.

Pros

 • Stovky responzívnych šablón vo viacerých kategóriách
 • Široká škála prispôsobiteľných funkcií vrátane funkcií elektronického obchodu
 • Schopnosť modifikovať prvky webových stránok bez pokročilého kódovania
 • Žiadne obmedzenia na obsah médií alebo videa

Zápory

 • Nedostatok funkcií drag-and-drop – dostanete iba point-and-click
 • Schopnosť usporiadať položky iba v rámci vopred nakonfigurovaných blokov
 • Začiatočníci budú potrebovať viac času na to, aby sa s staviteľom pohodlili

imcreator-support-guide

Obmedzené možnosti podpory zákazníkov

Celkovo je podpora IM Creatora sklamaním, ale má jedno hlavné jasné miesto.

Väčšina podpory pochádza zo svojpomocných nástrojov. Centrum podpory má dve sady svojpomocných nástrojov pre produkt IM XPRS:

 • Sekcia FAQ je rozdelená na všeobecné FAQ a elektronický obchod. Počet tém je však minimálny. Existuje iba desať tém pre všeobecné časté otázky a iba jedna téma pre elektronický obchod.
 • Časť HowTos je o niečo lepšia a poskytuje podrobnejšie príručky pre témy vrátane fakturácie, pokročilých úprav, publikovania po publikovaní a ďalších. Väčšina ich sprievodcov je podrobná a skvelá, pretože vám pomáha pri nastavovaní vašich webových stránok alebo pri riešení bežných problémov, ako je optimalizácia pre SEO alebo žiadosť o vrátenie platby..

Jedna z vecí, ktorú IM Creator poskytuje, ktorú nevidíte od väčšiny poskytovateľov, je používateľská príručka na stiahnutie. Sprievodca vás prevedie nastavením a správou vášho webu. To je niečo, čo by som všetkým poskytovateľom webových stránok ponúkol a niečo, čo odlišuje IM Creatora od ostatných.

Mimo nástrojov svojpomoci je jedinou možnosťou podpory online systém predaja lístkov. Predložil som lístok a uviedol, že do 12 hodín dostanem odpoveď. Trvalo to asi 30 minút, bolo však zrejmé, že podporný agent nebol taký dobre informovaný, ako by mal, pretože mali problémy so zodpovedaním jednoduchej otázky o typoch databáz, ktoré tento hosting podporuje.

Tvorca IM naozaj potrebuje živú konverzáciu aj telefonickú podporu, aby lepšie slúžil zákazníkom. Ideálna by bola robustnejšia sekcia FAQ. Bol by som rád, keby venovali rovnakú pozornosť a zvyšok podpory, ktorú vytvorili pri vytváraní používateľskej príručky.

Paušálna cena zahŕňa neobmedzený hosting

IM Creator neobmedzuje váš prístup a núti vás platiť za drahé plány na odomknutie všetkých funkcií. Primárny účet Premium má jednotný paušálny mesačný poplatok, ktorý zahŕňa:

 • Neobmedzený hosting
 • Neobmedzený prístup k témam
 • Schopnosť prepojiť svoju doménu
 • Schopnosti elektronického obchodu

Väčšina tvorcov webových stránok, ako napríklad Wix alebo SimpleSite, obmedzí ukladanie a šírku pásma na vašom webe a vynúti vás k inovácii, ak chcete viac ukladacieho priestoru alebo ak chcete hostiť webovú stránku elektronického obchodu.. Pomocou nástroja IM Creator budete môcť hosťovať osobné aj elektronické webové stránky za rovnakú cenu. Pre používateľov elektronického obchodu môžete každý rok ušetriť stovky webov ako Weebly alebo Shopify.

Ako sa IM Creator prispôsobí konkurencii?

Odomknite silu komplexného nástroja na tvorbu webových stránok za cenu základného hostenia

Tvorca webových stránok IM XP Creator IM Creator je vhodný pre každého, kto hľadá neobmedzený webhosting, ktorý ponúka pohodlie komplexného tvorcu webových stránok. Je tiež ideálny pre tých, ktorí chcú zostaviť webovú stránku elektronického obchodu s rozpočtom, pretože tvorca IM ponúka úplnú funkčnosť elektronického obchodu bez drahých inovácií..

Hlavnou výhodou použitia tohto nástroja oproti iným tvorcom webových stránok, ako je Wix, je to, že máte rozmanitosť nielen vo svojich šablónach, ale aj vo svojich funkciách. Nie je potrebné loviť doplnky alebo aplikácie, pretože s tvorcom webových stránok je zahrnutá rozšírená funkčnosť. A hoci nemáte základné funkcie doplnkov, každý prvok ponúka rôzne rozloženia a štýly, ktoré vám pomôžu prispôsobiť váš web..

Jedinou skutočnou nevýhodou je, že staviteľ môže byť pre skutočných začiatočníkov trochu mätúci kvôli rozloženiu blokov a nedostatku funkčnosti drag-and-drop. Krivka učenia je však minimálna a výhody sa oplatia venovať viac času potrebnému na aklimatizáciu sa na staviteľa. Chcel by som tiež vidieť, aby tvorca IM vytvoril možnosti podpory, ktoré ponúkajú viac ako len systém predaja lístkov a časté otázky.

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me