Lifeyo Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

Lifeyo-prehľad


Lifeyo robí vytváranie webových stránok neuveriteľne jednoduchým, ale ponúka veľmi málo funkcií.

Lifeyo je slušný tvorca webových stránok, ale nedá vám úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako je Wix.

Lifeyo ponúka riešenie pre profesionálov malých firiem, ktorí nemajú čas sa učiť kódovanie a vývoj webových aplikácií. Jeho použitie vám umožní navrhnúť krásne a moderné webové stránky v priebehu niekoľkých minút.

Lifeyo robí vytvorenie profesionálne vyzerajúcej webovej stránky úplným vánkom. Tento WYSIWYG tvorca vám umožní navrhnúť webovú stránku s absolútne nulovou znalosťou kódovania, čo je dobrá správa pre začiatočníkov.

K dispozícii je dobrý výber typov webových stránok – vrátane firiem, reštaurácií, portfólia a fotografie. Obsahujú zástupný obsah, pomocou ktorého môžete začať stavať svoje stránky. Webové stránky vytvorené pomocou Lifeyo sú citlivé a budú vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení.

Šablóny, ktoré sú tu k dispozícii, sú pomerne moderné, ale ak máte k dispozícii iba 12 tém, máte naozaj obmedzený výber. Nedostatok prístupu k HTML predstavuje ďalšie obmedzenia možností prispôsobenia, takže čo je výsledkom, je základná webová stránka, keďže nie je veľa toho, čo sa dá zmeniť.

Neočakávajte veľa funkcií funkcií. Nástroje SEO nemajú základné komponenty, ako sú metaznačky a mapy stránok. Existuje funkcia blogov a podpora galérií, ale výrazná absencia štandardných funkcií, ako sú eCommerce, export stránok a štatistika stránok, neexistuje..

Nakoniec má Lifeyo pomerne veľa chýb, ktoré treba opraviť. Tieto informácie skutočne znižujú celkový dojem používateľa, ktorý ponúka tento tvorca stránok.

Lifeyo-templatesPomocná ruka, vďaka ktorej je vytváranie webových stránok veľmi jednoduché.

Šablóna odrody: Existuje veľmi obmedzený počet šablón, z ktorých si môžete vybrať, čo bude sklamaním pre každého, kto sa chce pohrať s rôznymi témami. Našťastie šablóny reagujú a budú vyzerať fantasticky na akomkoľvek zariadení.

Základné a krásne: Lifeyo sa pokúsil ponúknuť moderné šablóny, ale neočakávajte nič fantastické alebo komplikované. Či už vytvárate webovú stránku pre fotografiu alebo reštauráciu, nájdete jednoduchú, ale vhodnú a krásnu šablónu, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

prispôsobenie: Ak ste technický pracovník, veľmi obmedzené a základné možnosti prispôsobenia spoločnosti Lifeyo, kvôli nedostatku prístupu k HTML, budú sklamaním. Začiatočníci môžu byť spokojní s ľahkými prispôsobeniami, ale najviac môžete zmeniť obrázok na pozadí, farbu alebo video; bieliť obsah, aby sa zlepšila čitateľnosť pozadia; vložiť prekrytie do videa alebo obrázkov; pridať alebo odstrániť oddiely; a meniť výšku sekcie a písmo.
Lifeyo-funkcieDajte svoj web do práce so správnymi nástrojmi.

Sociálna integrácia: Jednou z dobrých vecí pre Lifeyo je schopnosť ľahko začleniť tlačidlá sociálnych médií na vaše stránky. Predvolené sociálne tlačidlá sú Facebook, Twitter, Instagram a Google+. Bezproblémová sociálna integrácia znamená, že návštevníci stránok môžu zdieľať stránku na vašom webe jediným kliknutím.

Blog: Ktorýkoľvek typ webovej stránky, ktorý si vyberiete – či už je to Business, Photography, Vimeo alebo Restaurant, môžete ľahko pridať stránku blogu z editora stránok. Aj keď ste stále v editore stránok, môžete tiež duplikovať obsah ľubovoľnej stránky tak, aby sa automaticky zobrazovala na inej stránke.

Galérie, videá a mapy:  Pridanie fotografií a videí na váš web je skvelý spôsob, ako prilákať návštevníkov, a vďaka všestranným nástrojom galérie Lifeyo je to veľmi jednoduché. Je tiež možné pridať mapu miesta vašej firmy – jednoducho zadajte svoju adresu a mapa sa automaticky vyplní na určenej stránke.

Medzi ďalšie funkcie patrí veľmi základné nástroje SEO, kontaktné formuláre a spolupráca viacerých editorov.
Lifeyo-userfriendly1

Priame rozhranie pre každého profesionála.

Lifeyo nie je váš zvyčajný tvorca stránok pre drag and drop, ale ľahké a minimalistické rozhranie určite odstráni rozruch z budovania vašich webových stránok. Jednoducho umiestnite kurzor myši na prvok, ktorý chcete zmeniť, a potom vyberte, ak chcete prvok upraviť, presunúť alebo odstrániť podľa svojich potrieb. Táto metóda vám umožňuje vytvoriť kompletný web v priebehu niekoľkých minút bez ohľadu na typ vášho webu.

Nevyžaduje sa vôbec žiadne kódovanie.

Tento tvorca stránok bol navrhnutý s ohľadom na netechnického nováčika. Vytvorenie webovej stránky s Lifeyo nevyžaduje žiadne znalosti kódovania. Znamená to však, že prispôsobenie je do značnej miery obmedzené – základné prvky, ako sú písma a farby pozadia, obrázky a videá, môžete vykonávať iba. Celkovo by ste mali mať možnosť ľahko vytvoriť profesionálnu webovú stránku so základnými dostupnými nástrojmi.

Lifeyo-userfriendly2
lifeyo-supportZískajte pomoc, ktorú potrebujete, rýchlo a kedykoľvek!

Na webovej stránke Lifeyo je užitočná vedomostná základňa, ktorá vám poskytne informácie o kľúčových témach – vrátane začiatku, správy obsahu, tém a návrhov a optimalizácie vyhľadávania pre vaše stránky..

Okrem e-mailu môžu používatelia získať okamžitú pomoc prostredníctvom technickej podpory prostredníctvom možnosti živého rozhovoru.

Bohužiaľ, môže trvať až 10 hodín, kým odpovedia na váš e-mail, a neexistuje žiadna možnosť telefonickej podpory, takže sa obracajte na možné oneskorenia, aj keď máte naliehavé obavy..

Rozumné ceny, ale nízka transparentnosť.

Lifeyo má trochu divnú cenovú stratégiu. Namiesto toho, aby ponúkali plány založené na funkciách, ponúkajú plány na základe počtu webových stránok, ktoré chcete vytvoriť.

K dispozícii sú tri plány – plány Starter, Professional a Gold. Prístup spoločnosti Lifeyo je „platený webom, nie funkciou“. Pre začiatočníkov je to trochu nejasné, aby pochopili nedostatočnú transparentnosť a vykreslili ju. Je zrejmé, že je dôležité vedieť, aké funkcie sú k dispozícii pre každý plán, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý plne vyhovuje vašim potrebám.

Plán Starter vám umožňuje vytvoriť jednu webovú stránku a pomocou plánu Professional môžete vytvoriť až tri webové stránky. Inovovanie na plán Gold vám umožní vytvoriť maximálne päť webových stránok, z ktorých každý bude mať vlastnú doménu.

Pretože platíte na základe počtu webových stránok, ktoré chcete vytvoriť, Lifeyo vám ponúka zoznam ôsmich typov webových stránok, z ktorých si môžete začať stavať. Medzi tieto typy webových stránok patria podnikanie, reštaurácia, herec, portfólio, fotografia, organizácia, svadba a Vimeo.

Každý typ webovej stránky prichádza s vlastnými funkciami vrátane integrácie sociálnych médií a mobilnej odozvy.

K dispozícii je 14-dňová bezplatná skúšobná verzia bez potreby kreditnej karty. Môžete platiť mesačne alebo si môžete zvoliť ročnú platbu, ktorá vám prinesie veľkorysú zľavu.

Aj keď sú ceny tu primerané, používatelia pravdepodobne budú mať ťažké pochopiť, za čo platia z hľadiska funkcií.

Ako sa Lifeyo prispôsobuje konkurencii?

Lifeyo je možno najlepšia definícia tvorcu webových stránok bez ozdôbok – to, čo tu nájdete, je veľmi jednoduché. Môžete si vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, čiastočne vďaka všeobecne elegantným a moderným šablónam.

Tento staviteľ je jasným víťazom, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia. Každý, kto má základné počítačové zručnosti, bude schopný vytvoriť si primeranú webovú stránku so spoločnosťou Lifeyo bez porušenia potu. Neočakávajte však veľa prekážok vo funkciách a možnostiach prispôsobenia. Dokonca aj štandardné funkcie, ako napríklad nástroje SEO, sú udržiavané na minimálnej úrovni. Nedostatok prístupu HTML znamená, že prispôsobenie sa obmedzuje iba na vykonávanie základných zmien určitých prvkov na webovej stránke. Lifeyo je dobrým východiskovým bodom pre netechnickú prácu pre domácich majstrov. Aj napriek tomu existujú oveľa lepšie alternatívy, ktoré vám umožnia ľahko vytvoriť webovú stránku a zároveň vám poskytnú prístup k množstvu užitočných funkcií a možností prispôsobenia..

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me