DoodleKit Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

doodlekit-prehľad


DoodleKit má veľa skvelých funkcií, ale je tu priestor na zlepšenie

Aj keď sa DoodleKit môže spočiatku javiť ako správny tvorca webových stránok pre vaše potreby, pre populárnejších tvorcov webových stránok, ako je napr. Wix.

V posledných rokoch došlo k rozmachu tvorcov webových stránok, pretože stále viac ľudí sa snaží vytvoriť online prítomnosť s cieľom prilákať zákazníkov. Tvorcovia webových stránok, aby zostali konkurencieschopní na preplnenom trhu, nepretržite pridávajú do svojich balíkov inovatívne funkcie, aby čo najviac uľahčili zostavenie webovej stránky. Funkcie ako „drag and drop“ rozhrania, ľahká integrácia do sociálnych médií, editory fotografií a responzívne témy sa stali bežnou ponukou pre moderných tvorcov stránok..

DoodleKit nie je najmodernejší tvorcami webov, ale má dosť lojálnu fanúšikovskú základňu medzi tými, ktorí hľadajú bezproblémový spôsob, ako podnikať online. Niektoré funkcie, ako napríklad témy a ovládací panel, sú trochu zastarané, ale ľahké prispôsobenie vám dáva veľkú príležitosť navrhnúť webovú stránku, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Jednoduchosť drag and drop moderných tvorcov stránok v DoodleKit veľmi chýba a to znamená, že pridanie pokročilých funkcií webových stránok trvá omnoho dlhšie ako v prípade ostatných tvorcov stránok. Pokročilí používatelia budú mať radi editor CSS, ktorý vám umožní prepísať aktuálny kód novými pravidlami CSS. Môžete upravovať čokoľvek od štýlu pozadia, hlavičky a päty, nastavení tela a ďalších.

doodlekit-šablóna

Získajte prístup k jednoduchým šablónam pre základné webové stránky bez ozdôbiek

Citlivá webová technológia: V porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok šablón DoodleKit chýba určitý lesk, pop a príťažlivosť. Nechápte ma zle – tieto šablóny sú v poriadku, ak hľadáte iba jednoduchý web, ale možno budete chcieť hľadať dynamickejšie a príťažlivejšie šablóny inde. Jedna vec, ktorú DoodleKit prešiel, je dostupnosť mobilných motívov, ktoré vám umožnia optimalizovať vaše stránky tak, aby vyzerali skvele na akomkoľvek zariadení..

Prispôsobenie témy: Napriek tomu, že sú dosť neohrabané, témy si môžete prispôsobiť – môžete zmeniť napríklad farbu, obrázok hlavičky, štýly pozadia, veľkosť textu atď..

Prístup k šablónam HTML a CSS: Pokročilí používatelia môžu pomocou funkcie DoodleKit CSS prepísať existujúci kód, ale pretože DoodleKit je zvyčajne tvorca webových stránok začiatočníkov, nemusíte sa baviť s kódom, aby ste si mohli užívať pekné šablóny. Aj keď sa niektoré znalosti jazyka HTML hodia, ak chcete vytvoriť viac ako len základnú webovú stránku.
doodlekit-funkcie

Optimalizácia a Analytics, ktoré vám pomôžu lepšie podnikať

SEO: Platené plány spoločnosti DoodleKit ponúkajú vynikajúce nástroje SEO vrátane metaznačiek, názvov stránok a vstavanej mapy stránok, aby sa maximalizovala viditeľnosť stránok..

Elektronický obchod: Funkcia elektronického obchodu je jednoduchá, ale funkčná a umožňuje vám integrovať službu Google Checkout alebo PayPal, aby ste mohli predávať priamo zo svojich stránok..

Analytics: Funkcia vytvárania prehľadov je obzvlášť užitočná, ak chcete sledovať dôležité metriky, ako napríklad počet návštevníkov stránok, ich IP adresa, hľadané výrazy a typ prehliadačov používaných na prístup k vašim webom..
doodlekit-jednoduchosť používania

Skvelý webový tvorca pre začiatočníkov

Editor stránok DoodleKit nie je taký jednoduchý, ako majú ostatní tvorcovia stránok, ale vytvorenie základného webu je stále spravidla jednoduché. Pokročilejší používatelia ocenia dostupnosť HTML aj WYSIWYG pre úpravy stránok, čo odstraňuje stres zo zostavovania webovej stránky. Nakoniec, ak nemáte absolútne žiadne technické znalosti alebo zručnosti, použitie tohto nástroja na tvorbu stránok na vytvorenie viac ako len základnej webovej stránky môže byť trochu frustrujúce..

doodlekit-supportDoodleKit skutočne s jeho podporou nesklame. Ich vedomostná základňa sa skladá z minimálneho počtu často kladených otázok a otázok a telefonická podpora je k dispozícii iba pre pokročilých používateľov – a dokonca nie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Jediným spôsobom, ako kontaktovať pracovníkov zákazníckej podpory, je kontaktný formulár, ale odpoveď trvá veľmi dlho. Na to sa musí DoodleKit naliehavo pozrieť.

Aké sú náklady na vybudovanie firemnej webovej stránky?

DoodleKit umožňuje vytvorenie webovej stránky relatívne cenovo dostupnou s celým radom balíkov, ktoré zahŕňajú plán zadarmo, jednoduchý plán, obchodný plán a plán rozšíreného plánu. Platobné plány prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí bez možnosti kontroly.

Plán zadarmo je celkom slušný, pretože vám poskytuje prístup k webhostingu až pre 25 000 mesačných návštevníkov, šablóny priateľské k mobilným telefónom, obrázkové albumy, integrovaný blog, šírku pásma 100 GB a 100 MB úložného priestoru.

Jednoduchý plán vám ponúka svoju vlastnú doménu, hosting, kapacitu na odovzdávanie fotografií 1 kB, analýzu, nástroje SEO, neobmedzenú šírku pásma a 3 GB úložného priestoru..

Podnikateľský plán vám poskytuje nástroj na tvorbu webových formulárov, kapacitu až 2 000 obrázkov, fórum, nákupný košík, vlastnú doménu a viac miesta na odovzdávanie súborov..

Ak chcete viac, plán Pokročilý integruje všetky funkcie ostatných plánov plus neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma a neobmedzený počet ďalších používateľov..

Ako DoodleKit zodpovedá konkurencii?

DoodleKit je vynikajúci nástroj na tvorbu webových stránok pre majiteľov malých firiem, ktorí nevedia, ako kódovať. Funkcie ako SEO, možnosť elektronického obchodu, integrácia blogu, krásne témy a optimalizácia pre mobilné zariadenia vám umožňujú vytvoriť základný, ale funkčný web.

Ak však hľadáte väčšiu flexibilitu, jednoduchšie používanie, neprestajné možnosti prispôsobenia a úprav a viac než len jednoduchý web, mali by ste vyskúšať ostatných tvorcov stránok..

Celkovo má DoodleKit ešte dlhú cestu, pokiaľ ide o skutočné odstránenie problémov z budovania firemných webových stránok – vyzerá a je neohrabaný a potrebuje ďalšie vylepšenia. Tvorca stránok nakoniec stojí za to, iba ak to umožní pravidelným, netechnickým ľuďom rýchlo vytvoriť online prítomnosť..

Ak si nie ste istí, či je pre vás DoodleKit to pravé, prečítajte si naše zhrnutie najlepší tvorcovia webových stránok dozvedieť sa viac o lepších možnostiach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me