Cubender Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

Cubender-prehľad


Cubender je užívateľsky prívetivý tvorca, ktorý zostáva konkurencieschopný udržiavaním dostupnej a intuitívnej platformy pre majiteľov začínajúcich webových stránok

Cubender je slušný tvorca webových stránok, ale nedá vám úplnú sadu funkcií, ktoré získate od najvýznamnejších tvorcov webových stránok, ako je Wix.

Spoločnosť Cubender, založená v roku 2009, ponúka robustné prostredie na vytváranie webových stránok pomocou ľahko použiteľného a intuitívneho editora. V priebehu niekoľkých minút si môžete vytvoriť krásny a pohotový web, aj keď nemáte žiadne znalosti v oblasti kódovania.

Od elektronického obchodu až po nástroje na vytváranie blogov ponúka spoločnosť Cubender cenné funkcie, vďaka ktorým vás okamžite uvedie do prevádzky. Nájdete tu slušné množstvo ohromujúcich a responzívnych tém. Napriek tomu môžete svoj web zostaviť úplne od nuly pomocou inovatívnych blokov obsahu, ktoré sú pravdepodobne jednou z najlepších funkcií spoločnosti Cubender..

Všetky webové stránky postavené na platforme Cubender budú vyzerať fantasticky na akomkoľvek zariadení, či už na počítači alebo v mobile. Dostupná funkcia ukážky vám umožňuje zobraziť všetky zmeny, ktoré ste vykonali počas procesu stavby.

Cubender neponúka vlastnú doménu. Ak potrebujete jedinečnú doménu, musíte si ju kúpiť od registrátora domény a tiež by ste potrebovali iného dodávateľa pre prípad, že by ste chceli ako svoju e-mailovú adresu použiť svoju doménu. To sú veci, ktoré by ste museli robiť sami, preto je potrebné mať na pamäti.

Tvorcovia tohto staviteľa tvrdia, že osobná podpora, ktorú ponúkajú svojim zákazníkom, ich skutočne odlišuje na konkurenčnom trhu a v niektorých ohľadoch majú pravdu..

Cubender-templates

Ohromujúce témy, aj keď s obmedzenými možnosťami prispôsobenia

Moderné témy: V porovnaní s ostatnými tvorcami stránok ponúka spoločnosť Cubender obmedzený počet šablón, ale všetky sú moderné a profesionálne. Určite nájdete tému, ktoré sa hodí k vašej značke bez ohľadu na vaše obchodné miesto.

vnímavý: Všetky témy spoločnosti Cubender reagujú. Namiesto automatickej optimalizácie vášho webu pre mobil vám umožňuje zmeniť usporiadanie sekcií, takže môžete ovládať vzhľad svojho webu na mobilnom zariadení. Avšak aj bez toho, aby ste vykonali tieto manuálne úpravy, vstavaný reflow motor zaisťuje kompatibilitu zariadenia bez ohľadu na to.

prispôsobiteľné: Svoju webovú stránku si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv jednoduchým presunutím prvkov okolo seba a použitím štylistických prvkov, ako sú vlastné pozadie, písma a farby. Pomocou responzívnych ovládacích prvkov môžete tiež prispôsobiť vzhľad a dojem svojho webu pre rôzne zariadenia.
Cubender-funkcie

Základné funkcie, ktoré vám stále poskytujú funkčný web

Blog: Aj keď má Cubender vlastnú funkciu vytvárania blogov, tento tvorca stránok nie je plnohodnotným systémom na správu obsahu (CMS), a preto mu chýbajú niektoré prvky pokročilého blogu. Tvorca blogov však funguje dobre a umožňuje vám ľahko vytvoriť blogovací priestor, do ktorého môžete uverejňovať chronologické záznamy a integrovať Disqus a Facebook na komentáre..

E-commerce: Funkcia eCommerce od spoločnosti Cubender je k dispozícii iba pri najdrahšom pláne, takže ak chcete nastaviť digitálny výklad, budete musieť upgradovať. V internetovom obchode môžete spravovať zásoby a zobrazovať produkty. Nevýhodou je, že jediný spôsob, ako akceptovať platbu, je prostredníctvom služby Stripe integration – to je samozrejme obmedzujúce, pretože zákazníci môžu potrebovať platiť iným spôsobom.

SEO: Tento tvorca ponúka základnú optimalizáciu vyhľadávania, ktorá pomáha zviditeľniť vaše webové stránky v populárnych vyhľadávacích nástrojoch vrátane služieb Google a Bing. Môžete tiež integrovať prvky sociálnych médií na svoje stránky a na marketingové a komunikačné účely, pomocou nástroja na tvorbu formulárov vytvoriť silný formulár na odoslanie..
Priateľsky priateľský 1

Úžasne jednoduchý editor

Hneď od začiatku bol Cubender postavený s ohľadom na jednoduchosť. Rovnako ako väčšina moderných tvorcov webov, obsahuje ľahko použiteľný editor, ktorý nevyžaduje skúsenosti s programovaním. K dispozícii je tiež intuitívny informačný panel, ktorý skutočne odstraňuje problémy s nastavením vašich webových stránok. Iba niekoľkými kliknutiami môžete dokončiť celý rad úloh týkajúcich sa vytvárania webových stránok – vytvorenie blogu, správa obchodu alebo nastavenie vlastnej domény.

Nastavte funkčné stránky v minútach

Pridanie prvkov, ako sú obrázky, miniaplikácie pre sociálne médiá, tabuľky, ikony, zvukové polia a obsahové polia, vyžaduje iba presunutie prvku z panela dizajnu na požadované miesto na webovej stránke. Jednou z funkcií, vďaka ktorým je Cubender užívateľsky prívetivý webový tvorca, je myšlienka blokov. Tieto prvky sú zoskupené tak, aby bol proces vytvárania vašich webových stránok neuveriteľne ľahký.

Webovú stránku som bol schopný vytvoriť za menej ako hodinu len pretiahnutím troch blokov obsahujúcich prvky, ktoré som na svojej webovej stránke potreboval najviac. Potreboval som iba upraviť obsah blokov a moja stránka bola nastavená! Vytvorenie plne funkčného webu nie je o nič jednoduchšie.

Najlepšie na tom je, že väčšina blokov obsahuje preddefinované štýly, takže sa nemusíte starať o žiadne problémy s prácou, rozvrhnutím alebo dizajnom v pozadí – všetko je pre vás hotové.

Cubender-userfriendly2
cubender-support

Je potrebná rýchla reakcia, je však potrebná okamžitá podpora

Cubender tvrdí, že jeho personalizovaná technická podpora a služby zákazníkom sú tým, čo ho odlišuje od ostatných tvorcov webových stránok. Tím technickej podpory je možné kontaktovať pomocou kontaktného formulára dostupného na ich webových stránkach. Keď som sa spojil s Cubenderom, dostal som odpoveď za menej ako 24 hodín, čo bolo celkom pôsobivé.

Dokonca ani vtedy nie je takzvaná personalizovaná služba spoločnosti Cubender príliš zrejmá, pretože jediný spôsob, ako sa k nim dostať, je prostredníctvom kontaktného formulára. Kanály podpory zákazníkov, ako sú telefón, živý chat a e-mail, sú v súčasnosti medzi tvorcami stránok normou, ale tieto možnosti v aplikácii Cubender veľmi chýbajú..

Žiaľ, profily sociálnych médií spoločnosti Cubender na Twitteri, Facebooku a Google sa zdajú byť pravidelne neaktualizované, takže to nemusia byť najlepšie spôsoby, ako ich kontaktovať..

Na druhej strane je k dispozícii komplexná vedomostná základňa so sprievodcami, článkami a odpoveďami na bežné otázky, ktoré vás informujú o tom, ako rýchlo pracovať so staviteľom..

Skvelé funkcie za vreckové ceny

Cubender ponúka štyri platené programy. Venuša je plán na základnej úrovni, ktorý sa dodáva so značkovou webovou adresou Cubender, úložiskom 500 MB, neobmedzenou šírkou pásma a úplne bez reklám..

Plán Earth vám umožní ukladať až 1 000 MB úložiska, neobmedzenú šírku pásma a blog a môžete pripojiť svoju vlastnú doménu.

Treťou úrovňou je Saturn, ktorý prichádza so všetkým, čo je v pláne Zeme, plus 2000 MB úložiska a tvorca formulárov.

Nakoniec, inovácia plánu Jupiter vám umožní prístup ku všetkým funkciám plánu Saturn plus úložisko 5000 MB a internetový obchod, ak hľadáte na predaj svoje produkty na svojich webových stránkach..

Ako Cubender zodpovedá konkurencii?

Ľahko použiteľná platforma Cubender vám umožňuje nastaviť webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. Aj keď to nie je najviac nabitý funkčný staviteľ, s ktorým sa stretnete, ponúka základy vrátane intuitívneho editora a responzívnych šablón, ako aj funkciu blogu a eCommerce, z ktorých všetky splnia svoju úlohu..

Skôr ako sa rozhodnete, prečítajte si informácie môjho kolegu porovnanie najlepších tvorcov webových stránok aby ste nezabudli na lepšie alternatívy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me