Prieskum Anyplace Review 2020: Je to rozumná investícia?

Super Form Builder pre prieskumy, ale musíte platiť

Prieskum Anyplace review - screenshot domovskej stránky


Ako už názov napovedá, Survey Anyplace je tvorca formulárov navrhnutý špeciálne pre vytváranie prieskumov. Je to vynikajúce pre prieskum trhu, hodnotenie spokojnosti zákazníkov a ľudské zdroje (ľudské zdroje). – nenájdete tu však žiadne možnosti pre generovanie potenciálov a kontaktné formuláre.

Samotná spoločnosť má sídlo v Belgicku a slúži používateľom po celom svete. Články pomocníka sú však k dispozícii v angličtine, francúzštine a holandčine, takže v Európe je zreteľne odlišné.

zatiaľ čo neexistuje bezplatná verzia nástroja na tvorbu formulárov, môžete sa zaregistrovať na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Oplatí sa prieskum Anyplace, alebo radšej skúsite staviteľa prieskumu s bezplatným plánom SurveyMonkey? Bude vyhovovať vašim potrebám pri budovaní formulárov? Pokračujte v čítaní kvôli môjmu znaleckému posudku o tom, čo môže prieskum Anyplace ponúknuť.

Krásne šablóny, ale sú príliš špecifické?

Snímka prieskumu Anyplace - Knižnica šablón

S Survey Anyplace máte na výber, či začnete s prázdnym plátnom alebo vyberiete jednu z 20 vopred navrhnutých šablón. Bezpochýb, Prieskum Anyplace ponúka niekoľko atraktívnych šablón – a môžete si ich jednoducho prezrieť a rozhodnúť sa, či je formulár pre vás ten pravý.

Snímka prieskumu Anyplace - Preview Mode

Všetky šablóny sú k dispozícii bez ohľadu na to, aký plán máte – a počas bezplatnej skúšobnej verzie máte k šablónam plný prístup. Pre šablóny nie sú k dispozícii žiadne konkrétne kategórie a nemôžete ich triediť ani filtrovať.

Typy dostupných šablón zahŕňajú formuláre súhlasu, hodnotiace formuláre, hodnotiace formuláre, maloobchodné prieskumy, zber údajov, kvízy a formuláre na testovanie odbornej spôsobilosti.. Niektoré šablóny sa zdajú byť príliš konkrétne – napríklad existujú šablóny na „hodnotenie disku“ a „test jazykovej spôsobilosti“, ktoré sú zjavne určené pre úzko špecializované publikum. Prieskumy však môžete ľahko prispôsobiť vašim potrebám.

Všetky šablóny prieskumu Anyplace sú plne citlivé – av skutočnosti sú navrhnuté s ohľadom na mobilné zariadenia.

Vynikajúce funkcie pre interaktívne prieskumy

Snímka obrazovky prieskumu Anyplace - Funkcie

Funkcie prieskumu Anyplace sú navrhnuté tak, aby vám pomohli vytvoriť prieskumy, ktoré si vaše cieľové publikum, zákazníci alebo zamestnanci budú skutočne vychutnávať – ​​zahrnutím interaktívnych stimulov a animovaných funkcií bodovania, testovacích časovačov a hodnotení podobných emoji.

Keď sa zaregistrujete v prieskume Anyplace, môžete pridať svoje logo a použiť ho ako pozadie svojich formulárov, alebo si môžete vybrať jedno zo 40 vysoko kvalitných pozadí dostupných v nástroji na tvorbu.

Na karte Možnosti navyše v nástroji na tvorbu sa nachádzajú pokročilé funkcie, ako sú možnosti testu (vrátane výsledkovej tabuľky a časovača testu), možnosti zdieľania sociálnych médií a integrácie s aplikáciami cez Zapier. Presné funkcie, ku ktorým máte prístup, však závisia od plánu.

Môžete vytvárať neobmedzené formuláre s neobmedzenými otázkami – plány sú obmedzené iba počtom odpovedí, ktoré môžete dostať. Mesačné obmedzenia platia pre jeden účet, nie pre každý formulár, takže ak máte viac prieskumov, môžete sa k tomuto limitu dostať pomerne rýchlo.

Typy otázok kvality

Snímka obrazovky prieskumu Anyplace - typy otázok

Či už sa rozhodnete pre šablónu alebo sa rozhodnete zostaviť svoj formulár od nuly, do prieskumu je ľahké pridať otázky.

Môžete si vybrať z množstva interaktívnych a textových typov otázok vrátane výberu textu, otvoreného konca, hodnotenia, NPS (Net Promoter Score) a automatického navrhovania. Všetky typy otázok je možné upravovať. K svojim otázkam môžete pridať aj video YouTube:

Snímka prieskumu Anyplace - Pridanie videa YouTube

Interaktívny kvíz

Prieskumy sa môžu ľahko stať kvízmi pomocou konkrétnych „správnych“ odpovedí, pomocou ktorých môžete zmerať vedomosti svojich návštevníkov a vytvoriť užitočnejší obsah.. Prieskum Anyplace má kvízové ​​šablóny, ale ak chcete, môžete si vytvoriť svoj vlastný z prázdnej šablóny.

Funkcie zamerané na kvízy v prieskume Anyplace zahŕňajú skupiny otázok (banky vopred napísaných otázok, ktoré môžete ľahko pridať), časovač kvízov a animovaný rozchod, ktorý môže skontrolovať odpovede a zobraziť konečné skóre..

Snímka prieskumu Anyplace - Final score

Motivačné widgety

Snímka prieskumu Anyplace - Scratch-off widget

Do prieskumov môžete pridať trochu zábavy pomocou stimulačných miniaplikácií Survey Anyplace. Sú ideálne na to, aby svojim zákazníkom ponúkli možnosť vyhrať ceny alebo kódy zliav a majú zábavné drobné škrabance (zobrazené na obrázku vyššie). Umiestnite ich na konci prieskumov ako stimul na dokončenie celého prieskumu.

Jednoduchý, ale nie najjednoduchší nástroj na tvorbu formulárov

Snímka obrazovky prieskumu Anyplace - Začíname

Ak ste ešte nikdy nevytvorili online formulár alebo prieskum, môžete sa potýkať s editorom Survey Anyplace. Nie je to editor drag-and-drop, ako niektorí iní tvorcovia formulárov (napr. JotForm) a SurveyMonkey), vďaka čomu je menej prístupný pre začiatočníkov – ale nie je možné sa ho naučiť.

Ľahko navigovateľný editor s kartami

Snímka prieskumu Anyplace - Editor prieskumu

Napriek chýbajúcemu rozhraniu presúvania myšou má Survey Anyplace editor so záložkami, vďaka ktorému je nájdenie správnych nastavení pre váš prieskum relatívne jednoduché. Karty v hornej časti fungujú ako postupný prístup k vytváraniu prieskumu najprv položíte svoje otázky, prejdete na návrh, vyskúšate ďalšie možnosti a potom zdieľate svoj prieskum so svojím cieľovým publikom.

Intuitívne nastavenie otázok

Snímka prieskumu Anyplace - nastavenie otázok

Otázky sú, samozrejme, najdôležitejšou časťou vášho prieskumu, takže toto je časť editora, ktorú pravdepodobne použijete najviac. Pomocou rozbaľovacieho poľa môžete ľahko zmeniť typ otázky a text otázky sa dá tiež ľahko upravovať.

Pridanie odpovedí na otázky týkajúce sa výberu textu je zadaním textu do poľa – pre typ otázky s automatickým návrhom však budete musieť na odovzdanie návrhov vytvoriť základnú tabuľku (súbor .csv).. Ostatné nastavenia v editore otázok sú jednoduché prepínače, ktoré môžete zapnúť alebo vypnúť.

Jednoduché úpravy dizajnu

Snímka prieskumu Anyplace - Editor dizajnu

Ak chcete svoj prieskum prispôsobiť – napríklad použiť skôr farbu svojej značky ako predvolenú farbu prieskumu Anyplace – Karta Dizajn ponúka jednoduché možnosti výberu na zmenu vzhľadu prieskumu.

Môžete zmeniť pozadie, rozloženie a logo, ako aj základnú farbu, farbu pozadia, veľkosť a farbu písma a farby tlačidiel. Môžete tiež prispôsobiť lištu postupu, pridať ikonu a svoj návrh uložiť ako šablónu pre budúce použitie.

Jediný problém, s ktorým som sa stretol, bolo snažiť sa prísť na to, ako posúvať otázky hore a dole. V editore nie sú žiadne popisky ani „prehliadka“. Otázky môžete presúvať kliknutím na šípku rozbaľovacej ponuky vedľa čísla otázky a výberom iného čísla, čím zmeníte pozíciu.

Prieskum obrazovky Anyplace - textový editor

Prieskum Anyplace hovorí, že môžete vytvoriť prieskum v priebehu niekoľkých minút, ale podľa mojej skúsenosti sa pozeráte na hodinu alebo viac. To znamená, že pokiaľ nepoužívate vopred navrhnutú šablónu a nezmeníte žiadne nastavenie otázky ani návrhu. Prieskum SurveMonkey, ktorý je najbližším rivalom spoločnosti Surplace, tento proces značne uľahčuje, takže môžete rýchlejšie vytvárať prieskumy.
Získanie podpory z prieskumu Anyplace je komplikované. Existuje pomerne podrobné centrum pomoci, ktoré obsahuje odpovede na niektoré z najbežnejších otázok, a niektoré z odpovedí majú podrobné pokyny.

Skutočnú ľudskú podporu je však ťažké získať, pretože na hlavnej webovej stránke ani na stránkach centra pomoci nie sú žiadne informácie o tom, ako kontaktovať podporu. Nakoniec som do vyhľadávacieho poľa v centre pomoci napísal „support“ a našiel som e-mailovú adresu, ktorá (teoreticky) ide tímu podpory. Časy odpovedí a dostupnosť ľudskej podpory nie sú známe, pretože som nedostal odpoveď na môj e-mail.

Snímka prieskumu Anyplace - FAQ
Na rozdiel od mnohých tvorcov formulárov, Survey Anyplace neponúka bezplatný plán – môžete však využiť bezplatnú skúšobnú verziu programu Essential alebo Professional, ktorá vám poskytuje sedem dní na rozhodnutie, či sa oplatí investovať do mesačného alebo ročného plánu.. Na registráciu nemusíte zadávať podrobnosti o kreditnej karte, takže je to bezrizikový spôsob, ako zistiť, či pre vás Survey Anyplace pracuje.

Existujú štyri cenové plány, ktorých ceny sa líšia v závislosti od toho, či platíte mesačne alebo ročne. Základný plán obsahuje iba 400 odpovedí na prieskumy mesačne – čo je v poriadku pre malý výskumný projekt, ale nie je veľmi užitočné, ak chcete na svoj web umiestniť prieskumy. alebo kanály sociálnych médií. Základný plán nezahŕňa celú sadu funkcií prieskumu Anyplace.

Profesionálny plán obsahuje až 2 000 mesačných odpovedí, tento plán by bol preto najlepší, ak pre svoju firmu používate službu Survey Anyplace. Tento plán obsahuje pokročilejšie funkcie, ako je komplexná logika otázok, integrácia Zapierov a podpora viacerých jazykov.

Plán Enterprise obsahuje 5 000+ mesačných odpovedí a tiež vám dáva možnosť vyberať platby prostredníctvom služby Stripe. Tento plán je možné prispôsobiť podľa vašich potrieb – a je najlepšie, ak máte veľkú spoločnosť (a veľký rozpočet).

Okrem toho existuje plán ReportR, ktorý ponúka ďalšie funkcie vrátane podpory súborov PDF, editora PDF a widgetov PDF na vytváranie rôznych správ z odoslaných formulárov..

Ako sa prieskum Anyplace zhoduje s konkurenciou?

Prieskum Anyplace vám poskytuje nástroje potrebné na vytvorenie atraktívnych prieskumov. Neexistuje žiadny bezplatný plán, ale pomocou skúšobného obdobia môžete skontrolovať, či je pre vaše potreby to pravé. Staviteľ je v porovnaní so staviteľmi formulárov zložitejší SurveyMonkey, ale pridanie stimulačného widgetu je užitočné pre zvýšenie počtu ľudí, ktorí dokončujú vaše prieskumy.

Existuje veľa typov otázok a ich šablóny sú dobre navrhnuté – ale stojí za to skontrolovať, či existuje dostatok relevantných šablón, ktoré opodstatňujú odber. Nebude to pre každého správne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me