Paperform Review 2020: Žije až v humbehu?

Snímka obrazovky Paperform - homepage


Jeden z mojich obľúbených tvorcov formulárov, ale existuje úlovok

Paperform je plnohodnotný tvorca formulárov, ktorý sa dá jednoducho a príjemne používať. S ním môžete vytvárať formuláre, ktoré vyzerajú ako vstupné stránky a ktoré budú skvele fungovať na mobilných a stolných zariadeniach.

Veľké spoločnosti ako AppSumo, eCoach a Zapier používajú Paperform, a ak chcete vybudovať svoje podnikanie, prilákať nových zákazníkov alebo len chcete niečo iné ako tradičné rozloženie formulárov, Paperform by mohol byť pre vás tiež.

Nie je to však dokonalé. Neexistuje žiadny bezplatný plán, ktorý môže narušiť obchod, ak máte rozpočet. Tvorcovia iných foriem, ako napr JotForm a Formy kognito mať bezplatné (hoci trochu obmedzené) plány.

Paperform môžete použiť so 14-dňovou bezrizikovou skúšobnou verziou aby ste zistili, či je to pre vás to pravé.

Paperform podporuje viac jazykov, ale preklady musíte zadať sami a samotný staviteľ je k dispozícii iba v angličtine.

Je Paperform nástroj na tvorbu formulárov, ktorý ste hľadali? Má všetky funkcie, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie? Pokračujte v čítaní a zistite to!
Snímka obrazovky Paperform - Šablóny

130+ responzívnych a prispôsobiteľných šablón

Paperform vložil do svojich šablón veľa úsilia – čo ho odlišuje od ostatných tvorcov formulárov. Všetky šablóny reagujú úplne na mobilný telefón a keďže každý formulár má svoju vlastnú adresu URL, je navrhnutý tak, aby vyzeral skôr ako vstupné stránky ako formuláre..

Na výber je viac ako 130 šablón formulárov a sú usporiadané do kategórií, ako sú prihláška, rezervácia, hodnotenie, generovanie potenciálnych zákazníkov, členstvo, platba, prihlasovacie formuláre – a mnoho ďalších.

Rovnako ako obchodné šablóny, Paperform má niekoľko osobných šablón / šikovných zábavných šablón, napríklad Kvíz What Your Your Dragon Name, Osobný kvíz a šablóny svadobných oznámení.

Pred rozhodnutím o použití šablón môžete vyhľadať konkrétne šablóny formulárov a zobraziť ukážku šablóny kliknutím na názov. Všetky šablóny formulárov sa dajú veľmi ľahko prispôsobiť, takže môžete pridávať / odoberať polia formulára, upravovať text a meniť vzhľad formulára v editore.
Snímka obrazovky Paperform - Funkcie

Funkcie Paperformu nezklamajú

Vo všetkých plánoch ste schopní vytvárať neobmedzené formuláre. Služba Paperform ponúka viac ako 20 typov otázok (alebo, ako im iní tvorcovia formulárov nazývajú, formuláre). Tie obsahujú:

  • Váhy – takže môžete klásť svojim zákazníkom otázky týkajúce sa pravdepodobnosti, že vás odporučia ostatným
  • Podpis – na získanie podpisu bez potreby papierovej formy
  • Predplatné – ak chcete získať e-mailové adresy na zasielanie bulletinov alebo kupónov alebo iných ponúk
  • Nahranie súboru – návštevníci tak môžu poskytnúť viac informácií, ako môžu vložiť do formulára

Paperform ponúka rôzne spôsoby zdieľania formulárov. Môžete použiť subdoménu (napr. Yourbusiness.paperform.co) na zdieľanie svojho formulára prostredníctvom e-mailu alebo sociálnych médií alebo vložiť svoj formulár na svoju existujúcu webovú stránku pomocou kódu, ktorý pre vás Paperform vygeneruje. Stačí skopírovať a vložiť kód na svoj web.

Podmienená logika

Snímka obrazovky Paperform - Podmienená logika

Podmienená logika je funkcia, ktorá vám môže pomôcť pri zlepšovaní spokojnosti zákazníkov pri vyplňovaní formulárov. Paperform nazýva funkciu „logika viditeľnosti otázok“ a nachádza sa v rozbaľovacom zozname Konfigurovať pre každú otázku. Stanovením podmienok, kedy sa určité otázky budú alebo nebudú zobrazovať, zákazníci nebudú musieť odpovedať na otázky, ktoré pre nich nie sú relevantné..

Platby a predplatné

Snímka obrazovky Paperform - Konfigurácia platieb

Mnoho tvorcov formulárov má integráciu platieb – nástroj Paperform to však ešte posunie o krok ďalej a umožňuje vám prostredníctvom svojich formulárov ponúkať balíčky predplatného (napríklad veľmi populárne predplatné políčka). Môžete tiež prijímať dary prostredníctvom svojich formulárov. Paperform podporuje niekoľko platobných možností, vrátane Stripe, PayPal Business, Square a Braintree.

integrácia

Snímka obrazovky Paperform - Direct Integrations

Všetky plány Paperform vám umožňujú využívať smerové integrácie, Webhooks, Zapier a ďalšie na zefektívnenie vášho podnikania. Pomocou aplikácie Zapier sa môžete pripojiť k viac ako 1 000 aplikáciám tretích strán a vytvárať automatické akcie.

Priama integrácia vám umožňuje prepojiť účet Paperform s aplikáciami a softvérom tretích strán, ako sú Asana, Tabuľky Google a ConvertKit, a vykonávať automatické funkcie po odoslaní formulára. Napríklad, keď je odoslaný konkrétny formulár, môžete nastaviť priamu integráciu s Tabuľkami Google a vytvoriť nový riadok v tabuľke zákazníka..

Pri priamej integrácii však existujú obmedzenia, bez ohľadu na to, na akom pláne ste. Prvých 100 akcií za mesiac je zadarmo (akcia je jediná úloha; napríklad vytvorenie nového riadku v tabuľke je klasifikované ako akcia), ale za akcie nad limit bude účtovaný poplatok (10 USD za 1 000 akcií). Platby, Zapier a webhook nie sú klasifikované ako priame integrácie.
Snímka obrazovky Paperform - Jednoduché použitie

Jednoduchý editor, ktorý funguje ako textový procesor

Papierové formy sa nedajú ľahšie používať. Je rovnako užívateľsky prívetivý ako jeho najväčší konkurent, JotForm, a ak ste úplným začiatočníkom, nebudete mať problémy s vytvorením prvého formulára. Nevýhodou je, že ak nie ste začiatočník, môžete nájsť Paperform príliš jednoduchý! Napríklad, ak ste zvyknutí mať veľa nastavení pre každé pole formulára alebo preferujete editor s bočnými panelmi pre rôzne možnosti, použitie nástroja Paperform by sa mohlo stať frustrujúcim.

Interaktívny návod

Snímka obrazovky Paperform - interaktívny návod

Jedna vec, ktorú na Paperforme milujem, je jeho interaktívny návod so sprievodcom. Pri vytváraní prvého formulára sa zobrazí kontextové okno, ktoré vás privíta editorom a ponúkne návod. Môžete to samozrejme preskočiť, ale je to skvelý spôsob, ako spoznať editora Paperform – najmä ak ste začiatočník..

Super-jednoduchý editor

Snímka obrazovky Paperform - Editor formulárov

Paperform vytvoril editora, ktorý funguje ako dokument textového procesora. V skutočnosti to vyzerá skôr ako nový editor Gutenberg WordPress, takže je to ešte jednoduchšie ako zadanie dokumentu do textového procesora.

V podstate stačí kliknúť a napísať a vytvoriť novú otázku – ktorá je prakticky spoľahlivá. Typ otázky môžete zmeniť pomocou rozbaľovacej ponuky napravo od poľa, ktoré zadávate. nakoniec, Paperform je ľahko použiteľný, moja 76-ročná matka by s tým mohla vytvoriť formulár!

Jednoduché zapnutie / vypnutie prepínania nastavení

Snímka obrazovky Paperform - nastavenie správania formulára

Paperform volá svoju oblasť nastavení Configure. Tu môžete nastaviť napríklad platby a správanie formulárov a prepojiť svoj formulár s Google Analytics. Čo robí obrazovky konfigurácie tak jednoduchými, je to, že väčšinou prepínajú prepínače. Kliknutím na prepínač prepnite nastavenie do polohy zapnuté alebo vypnuté. Vaše zmeny sa automaticky uložia, takže nemusíte kliknúť ani na tlačidlo Uložiť alebo Použiť.

Vytvorenie formulára s formulárom

Ako som uviedol v úvode, Paperform je neuveriteľne užívateľsky prívetivý. V editore, Nie sú k dispozícii žiadne panely nástrojov ani bočné panely, kde musíte vybrať polia formulára. Namiesto toho napíšete medzeru. Potom vyberiete typ otázky.

Po kliknutí na medzeru vo formulári a začatí písania sa na ľavej strane vášho nového odseku zobrazia malé sivé ikony – tieto vám umožňujú pridávať videá, obrázky, koniec stránky a nové otázky.. Žiadne komplikované navigačné ponuky. Žiadne vyhľadávanie nastavení. Ak chcete nakonfigurovať otázky vo formulári, kliknite na sivú ikonu ozubeného kolieska vpravo.

Keď ste v sekciách Konfigurovať, nájdete tipy, ktoré vám pomôžu porozumieť rôznym funkciám, takže ani nemusíte vedieť, čo robíte, aby ste mohli vytvárať formuláre pomocou aplikácie Paperform..
Paperform má sídlo v austrálskom Sydney, takže jeho hodiny podpory môžu byť kvôli komplikáciám v časových pásmach trochu komplikované. Ak ste v USA, Paperform hovorí, že medzi 8:00 a 13:00 by ste mali mať možnosť živého chatu alebo e-mailovej podpory. (hoci nešpecifikuje, pre ktoré časové pásmo v USA je určené). Live chat má funkciu robota, takže je stále k dispozícii, keď tím podpory spoločnosti Paperform nie je.

Ak používate priamy rozhovor mimo pracovnej doby spoločnosti Paperform, dostanete automatickú správu a budete musieť počkať na e-mailovú odpoveď. Cieľom papierového formulára je odpovedať do 24 hodín.

Snímka obrazovky Paperform - podpora živého chatu
Paperform má tri cenové plány – Essentials, Pro a Agency. Ako som uviedol v prehľade, neexistuje žiadny bezplatný plán, iba 14-dňová bezplatná skúšobná verzia (nie je potrebná žiadna kreditná karta). Za predplatné Paperform môžete platiť mesačne alebo ročne a všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Ak potrebujete upgradovať na vyšší plán alebo prejsť na nižší plán, môžete to urobiť ľahko a svoj účet môžete kedykoľvek zrušiť aj prostredníctvom svojho hlavného panela (pod fakturáciou).. Paperform neposkytuje záruku vrátenia peňazí.

Všetky plány okrem Essentials ponúkajú neobmedzený počet zobrazení a odoslaní formulárov za mesiac a umožňujú vám odstrániť z formulárov značku Paperform. V porovnaní s ostatnými plánmi je program Essentials relatívne obmedzený – ale je dobré začať, a môžete ho inovovať neskôr..

Paperform je tvorca formulárov zameraný na podnikanie, ktorý je určené na odstránenie stresu zo stavebných foriem. Je to priateľské pre začiatočníkov – ale nie je to skvelé, ak hľadáte pokročilejšie funkcie (ako sú funkcie, ktoré ponúka SurveyMonkey). Jeho početné šablóny sú dobre navrhnuté, ale nie všetky šablóny sú k dispozícii v prípade plánu s najnižšou cenou.

Celkovo je Paperform skvelou voľbou, ak chcete nekomplikovaný spôsob vytvárania formulárov pre svoje podnikanie – a pri 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii nemáte čo stratiť tým, že to vyskúšate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me