MailMunch Review 2020: Vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

Snímka obrazovky MailMunch - Domovská stránka


Štýlové formuláre a viacnásobná integrácia, ale je obmedzená

MailMunch má jeden konkrétny cieľ – ktoré vám pomôžu s generovaním potenciálnych zákazníkov a konverziami, a to je všetko. Žiadne prieskumy, kvízy ani žiadosti o zamestnanie tu!

Tvorca formulárov zameraných iba na angličtinu so zameraním na zákazníkov v Spojených štátoch a Kanade je k dispozícii po celom svete.

Registrácia je bezplatná, takže ju môžete vyskúšať bez rizika, bez toho, aby ste sa museli zaviazať k jednému z platených programov. K plateným programom patrí aj 60-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať profesionálne funkcie bez rizika.

Zaujíma vás, či je pre vás program MailMunch vhodný, alebo ak by ste mali radšej flexibilnejší nástroj, napríklad Formuláre Ninja? Pozrime sa na to!
Snímka obrazovky MailMunch - šablóny

Atraktívne šablóny, ale iba ak inovujete

MailMunch má na výber päť typov formulárov:

  • Objaviť sa
  • Horná lišta
  • Posúvacie pole
  • Vstupná stránka
  • Embedded

Počet šablón pre každý typ formulára sa líši. Napríklad kontextová kategória má 20 šablón formulárov a väčšina z nich je k dispozícii aj pre ostatné typy formulárov (okrem horného panela)..

Šablóny sú profesionálne navrhnuté a určite pútavé, ale Ak sa rozhodnete zostať s programom zadarmo, ste obmedzení iba na dve základné, neatraktívne šablóny formulárov. Jediné, čo na nich môžete prispôsobiť (prinajmenšom štýlovo), sú farby pozadia a tlačidla.

Úpravy a prispôsobenie formulárov MailMunch je celkom jednoduché, ale môžete použiť obmedzený počet preddefinovaných polí formulára. Môžete však pridať vlastné polia formulára vrátane polí rozbaľovacích a začiarkávacích políčok.

Šablóny formulárov pre MailMunch sú určené výlučne na vytváranie zoznamov. Môžete ho však použiť ako kontaktný formulár pridaním ďalších polí. Všetky šablóny reagujú na mobil – a môžete si zobraziť ukážku toho, ako bude váš formulár vyzerať na mobilnom zariadení.
Snímka obrazovky MailMunch - Funkcie

Základné nástroje na generovanie olova, ale nič veľkolepé

S MailMunch môžete vytvárať neobmedzené formuláre, ale bezplatná verzia vás obmedzuje na zobrazovanie formulárov na jednom webe a nezahŕňa analýzu ani prehľady.. Platené plány umožňujú použitie formulárov na viacerých webových stránkach (v závislosti od plánu), analýzy, e-mailové upozornenia a (na vyšších úrovniach) vlastné CSS a sledovacie pixely.

Polia formulára sú relatívne obmedzené – vhodné na zaznamenávanie údajov o zákazníkoch – môžete si však vytvoriť vlastné polia. Možnosti zahŕňajú textové polia, polia súhlasu, rozbaľovacie polia a polia začiarkavacích políčok.

Ľahká integrácia

Snímka obrazovky MailMunch - integrácie

Všetky plány – vrátane bezplatného plánu – podporujú celý rad integrácií, čo vám umožňuje prepojiť formuláre s vašou obľúbenou platformou pre riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) (napr.., MailChimp alebo GetResponse). Môžete sa tiež pripojiť k službe Zapier a získať prístup k stovkám automatických akcií, ako je napríklad automatické vytvorenie záznamu v Tabuľkách Google zakaždým, keď sa predloží nový formulár.

Rozšírené pravidlá zobrazenia

Snímka obrazovky MailMunch - rozšírené pravidlá zobrazovania

Pravidlá zobrazenia v službe MailMunch vám umožňujú prispôsobiť, keď návštevníci vašich webových stránok uvidia vaše formuláre na odber. Predvolené nastavenie je zobrazovanie formulára, keď návštevníci prejdú 50% vašej webovej stránky, ale toto nastavenie môžete ľahko zmeniť.

Medzi ďalšie prispôsobenia patrí počet dní, počas ktorých sa návštevníkom znova zobrazia vaše formuláre, aký typ zariadení sa vaše formuláre zobrazujú, pixely sledovania reklamy a či povoliť alebo zakázať ochranu proti spamu a ochranu Google ReCAPTCHA..

Technológia monitorovania výstupu

Ak si vyberiete platený program v službe MailMunch, môžete pomocou zabudovaného systému vyskúšať informácie o návštevníkoch skôr, ako opustia váš web.. Technológia sledovania výstupu automaticky zobrazuje kontextové okno lightbox s tlačidlom na odber, keď zistí, že návštevník sa chystá opustiť vaše webové stránky.. Aj keď nie je zaručené, že získate viac potenciálnych zákazníkov, je to užitočná funkcia.
Snímka obrazovky MailMunch - polia formulára

Jednoduchý editor formulárov so zabudovanou pomocou

Tvorca formulárov MailMunch je ideálny pre začiatočníkov, pretože má intuitívny sedemkrokový proces. Vytvorenie, konfigurácia a publikovanie prvého formulára trvá iba niekoľko minút.

Budovanie formulárov krok za krokom

MailMunch rozdeľuje stavbu formulárov na sériu spoľahlivých krokov. Väčšina nastavení sú prepínače, rozbaľovacie možnosti a textové polia. Vďaka tomu je jedným z najjednoduchších dostupných staviteľov formulárov.

Aplikácie pre automatické zobrazovanie formulárov

Ak chcete čo najjednoduchšie pridať formuláre na svoj web, MailMunch obsahuje doplnky alebo aplikácie, ktoré pracujú s najpopulárnejšími platformami na vytváranie webových stránok – WordPress, Shopify a Weebly.. Keď vyberiete svoju platformu, MailMunch vám poskytne podrobné pokyny na inštaláciu doplnku / aplikácie a jej použitie na vytváranie, úpravu a zobrazenie formulárov..

Ak nepoužívate jednu z týchto platforiem, môžete stále používať MailMunch, ale musíte vygenerovaný kód vloženia HTML pre každý formulár namiesto toho skopírovať a prilepiť..

Editor drag-and-drop

Rovnako ako väčšina tvorcov formulárov online, MailMunch používa intuitívny editor drag-and-drop, ktorý vám umožní ľahko zmeniť usporiadanie polí vo formulároch. Vaše zmeny sa okamžite zobrazia na paneli s ukážkami na pravej strane – a môžete tiež prepínať medzi zobrazeniami mobilných a stolných počítačov..

Vytváranie formulárov pomocou služby MailMunch je také jednoduché, že to mohol urobiť môj osemročný synovec – a mal v tom veľkú zábavu.! A ak uviaznete, môžete vždy kliknúť na modré tlačidlo pomoci v pravom dolnom rohu obrazovky.

Ak kliknete na tlačidlo nastavenia formulára v pravom hornom rohu editora, uvidíte, ako skutočne je tento staviteľ stiahnutý. Existujú doslova iba tri nastavenia – názov formulára, jeho stav a zoznam, do ktorého chcete predplatiteľov pridať.

Snímka obrazovky MailMunch - nastavenia formulára
Pomoc so službou MailMunch je jednoduchá. K dispozícii je pomoc & Sekcia podpory na hlavnej webovej stránke, ktorá obsahuje Príručku Začíname, FAQ a tlačidlo na odoslanie žiadosti o podporu. Môžete tiež otvoriť fórum komunity MailMunch – momentálne je to len pre žiadosti o funkcie (a je tiež plné spamových komentárov).

Snímka obrazovky MailMunch - Centrum podpory

Dostupnosť podpory nie je na webe uvedená ani priemerná doba odozvy. Jediným spôsobom, ako kontaktovať tím podpory, je odoslanie lístka. Neexistuje žiadny live chat ani telefónne číslo. Ak sa rozhodnete pre plán agentúry, pri odoslaní žiadosti o podporu budete mať prednosť.

Tlačidlo Pomocník v editore otvorí mini verziu stránky podpory a obsahuje odkaz na odoslanie žiadosti o podporu cez Zendesk. Môžete požiadať o podporu bezplatného plánu – získanie skutočnej odpovede však nie je zaručené. Podal som žiadosť o podporu a o týždeň neskôr som sa o ňom ešte nepočul. V tej chvíli si dokonca pamätáte problém?

Existuje základňa znalostí pre často kladené otázky – ale Zistil som, že je to neuveriteľne základné a vôbec nepomáha.
MailMunch je cenovo dostupný s možnosťou mesačných a ročných cien. Okrem bezplatného plánu existujú tri platené programy – Striebro, Zlato a Agentúra. Platené programy ponúkajú viac funkcií ako bezplatný plán a plán agentúry vám umožňuje používať službu MailMunch na neobmedzených webových stránkach.

Ak máte vážne problémy s používaním služby MailMunch na generovanie potenciálnych zákazníkov a rozširovanie svojej firmy, budete musieť prejsť na platený program. Strieborný plán odstráni značku MailMunch a poskytne vám analýzu – ale Ak chcete používať prémiové témy (ktoré s väčšou pravdepodobnosťou generujú potenciálnych zákazníkov), potrebujete zlatý plán alebo vyšší.

Plán Gold nie je o nič drahší ako plán Silver, ale obsahuje mnoho ďalších funkcií – vrátane prispôsobeného CSS, pokročilej analýzy a testovania A / B. Môžete sa samozrejme zaregistrovať do programu Gold a pomocou 60-dňovej lehoty na vrátenie peňazí získate potenciálnych zákazníkov pred zrušením. Nie je to zlý spôsob vyskúšania nástroja na tvorbu formulárov!

Ako MailMunch zodpovedá konkurencii?

MailMunch je ľahko použiteľný nástroj na tvorbu formulárov, ktorý môžete mať na svojom webe v prevádzke behom niekoľkých minút. Je vynikajúci na vytváranie rozbaľovacích formulárov, rolovacích polí, horných pruhov / postranných panelov a vložených formulárov jeho úzke zameranie na vytváranie zoznamov znamená, že mu chýbajú pokročilejšie funkcie, ako je podmienená logika a zložité polia formulára.

Program zadarmo je príliš obmedzený na to, aby bol skutočne užitočný – a ak chcete používať prémiové šablóny, musíte prejsť na program Gold. Ak hľadáte iba formuláre na vytváranie zoznamov, potom je služba MailMunch solídnou možnosťou – ale ak chcete, aby vaše formuláre dokázali urobiť viac, musíte hľadať inde. Ak sa chcete dozvedieť viac o mojej obľúbenej alternatíve, nenechajte si ujsť podrobný prehľad formulárov Ninja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me