CoffeeCup Review 2020 – Prečo existuje toľko zmiešaných recenzií

CoffeeCup-prehľad


Zábavné a štýlové formuláre s bezplatnou verziou

CoffeeCup Form Builder je jednoduchý program s minimálnym potrebným vzdelaním. Pokiaľ váš webhosting podporuje PHP, môžete pomocou tohto jednoduchého drag-and-drop rozhrania vytvárať zložité webové formuláre. Začiarknite políčka, prepínače, textové polia, rozbaľovacie zoznamy alebo dokonca polia pre platobné podrobnosti: Svoj formulár však môžete prispôsobiť a prispôsobiť svojim používateľom. Bezplatná verzia Lite je pre väčšinu používateľov postačujúca, aj keď s plánmi vyššej úrovne sú k dispozícii ďalšie funkcie.

Na rozdiel od niektorých tvorcov formulárov, CoffeeCup uspokojuje širokú škálu používateľov. Začiatočníci získajú jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie, ktoré im umožňuje vytvárať a publikovať formuláre bez znalosti programovania. Pokročilejší používatelia však majú tiež možnosť prispôsobiť si svoje formuláre ďalej: softvér umožňuje ukážky surového kódu na rozdelenej obrazovke a až 11 ukážok v rôznych prehľadávačoch, takže používatelia môžu testovať a upravovať svoje formuláre vo viacerých formátoch..

Prečo zvoliť CoffeeCup?

 • Vytvorte výkonné webové formuláre behom niekoľkých minút bez kódovania
 • Formuláre v štýle HTML5 a CSS3S
 • Jednoducho integrujte svoj formulár s obľúbenými poskytovateľmi platobných služieb
 • Hostujte formuláre na S-Drive alebo na vašom vlastnom serveri

Chcete vedieť, či je CoffeeCup pre vás to pravé?
Pozrime sa na to!

CoffeeCup-templates

Dizajn zo šablón v snímke

Formulár môžete ľahko vytvoriť zo šablóny výberom položky Súbor>Nové zo šablóny.

Výber šablóny: Existuje približne 2 desiatky šablón, od najzákladnejších / základných foriem až po formy elektronického obchodu. Všetky šablóny sú navrhnuté veľmi čisto a ľahko sa používajú.

prispôsobenie: Jednotlivé šablóny môžete prispôsobiť obsahu svojho srdca. Verzia Lite je dodávaná s desiatimi nepredvídateľnými témami, ktoré vám pomôžu upozorniť / vyplniť formulár. Viac je k dispozícii na zakúpenie alebo sú súčasťou platenej verzie.
CoffeeCup-funkcie

Kávovar s funkciami

CoffeeCup prichádza s množstvom funkcií, dokonca aj na úrovni Lite, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvárať neuveriteľné formuláre.

Keď prídete na vytvorenie formulára, máte prístup k všetkým nástrojom a funkciám po pravej strane obrazovky, ktoré sú rozdelené do dômyselných kategórií. Čím vyšší je plán úrovní, tým viac funkcií bude k dispozícii, ale väčšina používateľov zistí, že bezplatná verzia je dosť dobrá.
CoffeeCup-jednoduchosť používania

Sen, ktorý môžete použiť pri priamom vydávaní

Ak ste začiatočník, potom prvá vec, ktorú chcete vidieť, je ľahko použiteľné rozhranie, neporiadok a s minimálnymi nástrojmi a funkciami, ktoré vám pomôžu vytvoriť formulár. Našťastie CoffeeCup zvláda túto oblasť naozaj dobre a umožňuje vytváranie a publikovanie formulárov.

Stiahnutie a inštalácia aplikácie je pomerne jednoduché, ale na konfiguráciu / vytvorenie disku S-Drive je potrebný samostatný krok. Samotná webová stránka S-Drive sa ľahko používa a spravuje.

Najlepšie na tom je intuitívne rozhranie, vďaka ktorému je perfektnou voľbou pre začiatočníkov. A ak ste pod pásom s niekoľkými kódovacími schopnosťami, máte veľa príležitostí na posunutie formulárov na vyššiu úroveň! Vďaka viacerým spôsobom prezerania svojej práce vrátane rozdelenej obrazovky a až 11 ukážok v rôznych prehľadávačoch budete skutočne pripravení na akýkoľvek formát v čase, keď zverejníte svoju stránku.

CoffeeCup-support

Bezplatná podpora pre všetkých!

CoffeeCup je jedným z mála poskytovateľov, ktorý ponúka bezplatnú podporu všetkým svojim používateľom. Okrem toho nabádajú používateľov, aby dostali prioritnú podporu zo svojej technickej miestnosti, kde sľubujú odpoveď do 24 hodín.

Rozsiahla informačná základňa obsahuje množstvo článkov, ako aj tipy a triky.
CoffeeCup má blog so všetkými najnovšími správami a existuje aj fórum, na ktorom podporujú návrhy funkcií a produktov. Súčasťou sťahovania / nákupu je 63-stranová používateľská príručka pre Tvorcu.

 • E-mailová podpora
 • Fórum – plus samostatný program veľvyslancov pre nadšencov
 • Centrum podpory
 • Telefonická podpora
 • Blog
 • Videonávody
 • Live chat

Dva typy stanovovania cien: softvér a S-Drive

Ceny za CoffeeCup sú mnohostranné. Na jednej strane máte program Web Form Builder, ktorý je drahý po dvojtýždňovej skúšobnej verzii, ktorý zahŕňa nástroj na vytváranie formulárov spolu s celým radom ďalších nástrojov pre používateľov počítačov a bezplatnú verziu Lite. Potom máte disk S-Drive, ktorý je nevyhnutný, ak nechcete všetko nahrávať ručne na svoj vlastný web. Aj keď je softvér dobrý, spojenie s poplatkami S-Drive vám môže poskytnúť skutočnú výhodu oproti svojim konkurentom. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí a dvojtýždňová bezplatná skúšobná verzia, takže v skutočnosti nič nestratíte.

Ako sa CoffeeCup prispôsobuje konkurencii?

CoffeeCup je vzrušujúcou ponukou softvéru a služieb s niekoľkými výhradami v oblasti stanovovania cien. Pre staviteľa je to nákladné, pokiaľ sa s verziou Lite neobídete. S plánom zadarmo však sotva máte akékoľvek využitie / ukladanie formulárov. Výkonní používatelia s vlastnými servermi môžu využiť plán Lite najlepšie, ale inováciou na niektorú z prémiových verzií získate plne vybavené formuláre, ktoré poskytujú dobrú hodnotu za vaše peniaze..

PRO’S

 • Ľahký staviteľ pre základné formuláre
 • Okamžitá integrácia s jednotkou S-Drive
 • Regulárne výrazy pridávajú výkonné funkcie

ZÁPORY

 • Plná verzia softvéru je drahá
 • Osobitné náklady na jednotku S-Drive

Kliknite sem a vyskúšajte CoffeeCup.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me